Je tu někdo, kdo si vůbec nevytrhává obočí?

Anonymní
27.5.21 16:12

Je tu někdo kdo si vůbec nevytrhává obočí?

Přeji hezký den. Najde se tu někdo kdo si vůbec nevytrhává obočí, ačkoliv ho má výrazné? Nebo jsem jediná divná?
Já jsem to před lety párkrát zkoušela, ale špatně snáším bolest, takže jsem nikdy nevydržela více než vytrhnutí pár chloupků (které mi posléze vyrostly ještě tmavší), takže mám obočí tmavé, husté, nesourodě rostoucí do všech stran, za které se docela stydím. Uvažovala jsem i nad kosmetičkou, ale to je drahé.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
579
27.5.21 16:16

Drahé? :dance: no nevím zda dát 600 Kč za komplet kosmetiku, jak obočí tak ošetření pleti je dost. A osobně ač mi odpoví roste jak o život, vydrží po vytrhání minimálně měsíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
27.5.21 16:20

Já chodím na obočí za 60kč v Praze :nevim: nepřijde mi to drahý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13146
27.5.21 16:21

Samotne oboci stoji tak 100kc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1669
27.5.21 16:21

Jenom za obočí dáš max 100. Jinak já znám holky, které si netrhaji ale mají od přírody upravený tvar a nebo světle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
27.5.21 16:22

Vytrhání obočí samotné stojí u kosmetičky ani ne 100 Kč a vydrží to dlouho, toho bych se nebála

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 16:24

Nevytrhávám si obočí a ani se nemaluji, vlasy si nebarvim… A vedu spokojený život.
Nestydím se za sebe. Mám to tak nastavené.
Pokud bych se styděla, tak bych si klidně kosmeticku zaplatila.

• Citovat
  • Nahlásit
458
27.5.21 16:25

Není to drahe. Kdyžtak si zajdi k ucnum. Mají to levnější a kolikrát líp udělané.😁. Já si trhám obočí od základky, protože jinak by si mě taky lidi mohli plést s medvědem. Teď ta móda, kdy je holka drobná blondýnka a k tomu má černé obočí přes celou hlavu, mi přijde dost hrozná. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
27.5.21 16:26

Já si ho též nevytrhávám. Ale ne kvůli bolesti, prostě spíš nevím, co bych s ním měla dělat. Husté, tmavé ani výrazné ho nemám, do všech směrů netrčí, roste vcelku úhledně tam, kde bych nějak čekala, že by mělo růst… takže když si tak stoupnu před zrcadlo s pinzetou, tak se mi nedaří nějak vymyslet, který ten chloupek je špatně a měl by být vytrhnut. :nevim: Stejně nosím brýle, ty ho z větší části zakrývají, tak nějak normálně, spíš decentně se líčím, a myslím, že jak čarodějnice nevypadám, tak na to kašlu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4538
27.5.21 16:26

Já, mám od přírody hezké a výrazné a nevím, proč bych to dělala. Kdyby mi začal růst přes nos Brežněv, tak bych o tom uvažovala, ale jinak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11541
27.5.21 16:34

Chodím na kosmetiku, já bych se s tím škubala hodinu, a výsledek by byl děsněj :mrgreen: Kosmetička to má za chvilku hotový a vydrží to dlouho. Nevím jak kde, ale ta moje používá depilační pásky a vydrží to dlouho. Svoje přírodní mám hodně nevýrazné, takže mi ho i barví. Pokud půjdeš čistě jen na obočí, tak to vůbec drahé není, tuším že okolo stovky, víc to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
27.5.21 16:42

Ja si nevytrhavam, mam hezky tvar i barvu a neroste mi nikde nic na mistech, kde to nema co delat.
K cenam, mamka chodi a vytrhani ji stoji 50 kc, coz je min nez kava v Praze.
Zkus prvni navstevu a uvidis, jestli byla i posledni, nebo v tom budes pokracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7572
27.5.21 16:48
@Anonymní píše:
Přeji hezký den. Najde se tu někdo kdo si vůbec nevytrhává obočí, ačkoliv ho má výrazné? Nebo jsem jediná divná?
Já jsem to před lety párkrát zkoušela, ale špatně snáším bolest, takže jsem nikdy nevydržela více než vytrhnutí pár chloupků (které mi posléze vyrostly ještě tmavší), takže mám obočí tmavé, husté, nesourodě rostoucí do všech stran, za které se docela stydím. Uvažovala jsem i nad kosmetičkou, ale to je drahé.

A vytrhávat si obočí je nějaká nová povinnost? 8o když si ho vytrhávat nechceš/nemůžeš, tak to nedělej. :nevim: myslím, že se tě na to nikdo ptát nebude. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11541
27.5.21 16:59

@janickaIII Tak povinnost to není, ale sama píše, že je nespokojená a stydí se. Tak je úprava asi na místě. Vždytˇhezky upravené obočí pěkně zvýrazní obličej :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12933
27.5.21 17:11

Jw, nikdy jsem to nedělala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu