Je tu někdo, kdo umí vykládat sny?

Anonymní
2.12.20 18:59

Je tu někdo kdo umí vykládat sny?

Ahojky, našla by se tu nějaká dobrá duše, která se orientuje ve vykládání snů? Zdál se mi docela zvláštní sen, ale na netu nemůžu nějak najít, co by to znamenalo. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9193
2.12.20 19:43

Bude to znamenat cokoliv co chces nebo cokoliv ti kdo nakuka. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
2.12.20 19:53
@Anonymní píše:
Ahojky, našla by se tu nějaká dobrá duše, která se orientuje ve vykládání snů? Zdál se mi docela zvláštní sen, ale na netu nemůžu nějak najít, co by to znamenalo. :)

Zkusím to, moje ex tchýně se v tom hodně orientovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 20:13
@Hiavnaan píše:
Zkusím to, moje ex tchýně se v tom hodně orientovala

OK, díky moc! :) já na tohle nikdy moc nevěřila, ale tenhle sen mě hrozně šokoval a vzbudila jsem se z toho celá v šoku a hrozně mě zajímá, jestli to něco znamená.
Někam jsem hrozně Chvátala, ale ujel mě vlak, tak jsem šla pěšky přes hlavní silnici k nám do města, asi 30 min jen autem, takže pěšky úplně divný.. No a najednou se proti mě vyřítila dodávka v šílený rychlosti, taková ta hippies starší, Volkswagen, dostala smyk a už to vypadalo, že mě srazí, hrozně jsem se bála, lekla, na poslední chvíli dokázala jen pár metrů přede mnou uhnout. Ale jak uhla, tak se pak stala dopravní nehoda za mymi zády, ale neviděla ji, jen viděla následky, dlouhá kolona aut a v jednom z nich seděli moji spolužáci a když se ptali, co se stalo, tak jsem jim řekla, že mě málem srazil a stalo se tohle. A oni jen nad tím mavli rukou a řekli,, no a co, toho nadelas" :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
617
2.12.20 20:35
@Anonymní píše:
OK, díky moc! :) já na tohle nikdy moc nevěřila, ale tenhle sen mě hrozně šokoval a vzbudila jsem se z toho celá v šoku a hrozně mě zajímá, jestli to něco znamená.
Někam jsem hrozně Chvátala, ale ujel mě vlak, tak jsem šla pěšky přes hlavní silnici k nám do města, asi 30 min jen autem, takže pěšky úplně divný.. No a najednou se proti mě vyřítila dodávka v šílený rychlosti, taková ta hippies starší, Volkswagen, dostala smyk a už to vypadalo, že mě srazí, hrozně jsem se bála, lekla, na poslední chvíli dokázala jen pár metrů přede mnou uhnout. Ale jak uhla, tak se pak stala dopravní nehoda za mymi zády, ale neviděla ji, jen viděla následky, dlouhá kolona aut a v jednom z nich seděli moji spolužáci a když se ptali, co se stalo, tak jsem jim řekla, že mě málem srazil a stalo se tohle. A oni jen nad tím mavli rukou a řekli,, no a co, toho nadelas" :lol: :mrgreen:

Nemáš poslední dobou v sobě nějaká negativa? Nebo stres či strach? Může to být i varování, abys byla opatrná, ale i že si udělala nějaké chyby o kterých třeba ani nevíš a tvé podvědomí Ti je takto ukazuje ve snu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 20:48
@Hiavnaan píše:
Nemáš poslední dobou v sobě nějaká negativa? Nebo stres či strach? Může to být i varování, abys byla opatrná, ale i že si udělala nějaké chyby o kterých třeba ani nevíš a tvé podvědomí Ti je takto ukazuje ve snu.

Negativa nevím, jsem hodně náladová poslední dobou, všechno mě nas… :D ale jinak všechno v pohodě :) ale děkuji!!! :) doufám, že ta chyba, kterou jsem třeba udělala a ani o ní nevím, nebude tak hrozná

• Citovat
  • Nahlásit
617
2.12.20 20:55
@Anonymní píše:
Negativa nevím, jsem hodně náladová poslední dobou, všechno mě nas… :D ale jinak všechno v pohodě :) ale děkuji!!! :) doufám, že ta chyba, kterou jsem třeba udělala a ani o ní nevím, nebude tak hrozná

Neděkuj ;) nejsem Sybila :D ale je tam hodně věcí v tom snu, ne jen jedna, to je dost zádrhel a může to být i něco jiného… Tchýně bývalá když se jí zdálo o rybách, tak mi říkala že někdo bude těhotná, a já si dělala srandu, že má prostě jen chuť na ryby, no a šup teď mám už půl roční dceru 😀 nebo mě se zdálo že mi padají zuby a hnijou mi, a to znamená že mám nevyřešené problémy a to je pravda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
7.4.21 04:49

Ahojky právě teď se mi zdál dost ošklivý sen o tom jak mi umírá moje mladší sestra. Potřebovala bych vědět co to znamená předem děkuji za odpověď :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.21 17:48

@Hiavnaan kdyz vam padaj zuby ve snu… Znamena to smrt… Ne vase smrt ale něčí blízká nekdo vam zemre v rodine či nekdo hodne blízký… Jenom doufám ze se to nestane 🙏 :( :zed:… Moji mamce se vzdy zuby splnily :roll: :,( tak doufam ze vam se to nesplni :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 18:09
@Anonymní píše:
Ahojky, našla by se tu nějaká dobrá duše, která se orientuje ve vykládání snů? Zdál se mi docela zvláštní sen, ale na netu nemůžu nějak najít, co by to znamenalo. :)

Výklad: Pokud se vám zdálo o autonehodě, pak jsou to následky vašich činů. Jsou to následky toho, jak neobezřetně jste se chovali. Možná jste záměrně hazardovali v domnění, že dosáhnete lepších výsledků. Teď je ovšem čas nést za to všechno následky. Bylo to vaše rozhodnutí.

Já jsem našla tohle

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 18:11

@Khadako Výklad snu: Mluvíme tu o velké životní zkoušce. Nějaké životní změně. Jak se říká - něco nového končí a něco nového naopak začíná. Ať už to dobré nebo to zlé. Tento stav může být často doprovázen i strachem z nového, neznámého a dokonce i strach z vlastního selhání při vkročení na tuto novou cestu životem.
U vás jsem našla tohle

• Citovat
  • Nahlásit
617
7.4.21 18:23

@Katherine Pierce
Jako fakt? 8o mě se zdálo už asi 3× o zubech a to už dávno, ale nikdo mi nezemřel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.21 08:36

@Hiavnaan tak to máte jediné štěstí :hug: taky záleželo co se vam tam zdalo… Kdyz vam vypadavaly tak to znamená ta smrt… Kdyz se vam treba jenom kývaly tak to zase znamena neco jiného ;)… Prece jenom je to sen… Muze to neco znamenat a taky nemusi a taktez to plati pro ze se vam to muze splnit a taky nemusi :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat