Je tu někdo koho na rehabce víc dorasili, než aby pomohli?

31516
18.5.21 20:16

Je tu někdo koho na rehabce víc dorasili, než aby pomohli?

Najde se někdo takovej nebo jsem jedinej exemplář? Měsíc chodím na rehabky s trapézy a krční páteří, na pravé straně mám nějakou zatuhlou bouli, která nechce povolit. :roll: Bolí to jako prase. A je to horší než když jsem začla chodit. Dneska masáž a chcípám. Do rána tam snad budu mít modřiny. Měla jsem rašelinu, eletriku- ta byla změněna za ultrazvuk, masáže a cvičení. Ehm… cvičení…to se protáhnu a zpevním víc sama při józe. Paní mi poradila stejný cviky, jaké jsou součástí většiny jógových sestav. Je možný se na zbytek rehabek vyprdnout? Fakt to za to nestojí. Jsem jak po srážce s tankem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
917
18.5.21 20:26

Ja to tak mela vzd po masazi a elektrice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31516
18.5.21 20:31
@Len123l píše:
Ja to tak mela vzd po masazi a elektrice

Tak to je normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2061
18.5.21 20:34

Záleží na tom, jak se bezprostředně po rehabilitaci hýbeš. Mně kdysi paní masírovala, cvičila apod., ale zapomněla mi říct, že pak nesmím nic dělat. Bylo před vánoci, takže já po návratu domů padla na všechny čtyři a vytřela celý byt, už večer jsem myslela, že skončím v nemocnici a byla jsem totálně hotová.

Teď chodím na rhb zase, děláme teda jen cvičení, pán tam se mnou dělá skutečně psí kusy, minule jsem už křičela, že tohle nedávám, ale pak je mi líp a fakt dobře. Jen nesmím sklouznout ke svojí rutině, tahat děti, sedět dlouho u počítače, natož ve špatné pozici apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31516
18.5.21 20:37

@PenelopaW no já jsem fakt odvařená. :roll: máš ještě poslední ultrazvuk a masáž s cvičením.
Prý by to chtělo ultrazvuk přidat :roll: ale to z tama pojedu na kolečkovým křesle :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2061
18.5.21 20:37

Jinak na rhb začala chodit i moje máma, hned poprvé šla někam na doporučení praktické doktorky a byla zděšená, takže jsem jí radila, ať se na to vykašle a jde jinam, že tam přece nemusí docházet. Pokud Ti to nevyhovuje, máš pocit, že Ti to ubližuje a nelepšíš se, tak bych zkusila jít jinam. Doporučila bych Ti, kam chodím já, ale to bys měla dost z ruky :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
18.5.21 20:45

No me to nidky neprislo neco nenormalniho. Ta uleva po rehabkach az to skonci je neskutecna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31516
18.5.21 20:49
@PenelopaW píše:
Jinak na rhb začala chodit i moje máma, hned poprvé šla někam na doporučení praktické doktorky a byla zděšená, takže jsem jí radila, ať se na to vykašle a jde jinam, že tam přece nemusí docházet. Pokud Ti to nevyhovuje, máš pocit, že Ti to ubližuje a nelepšíš se, tak bych zkusila jít jinam. Doporučila bych Ti, kam chodím já, ale to bys měla dost z ruky :).

To ne Penuš, ale jsi hodná. Já uvidím co na to doktor. A když tak se půjdu zahrabat no :mrgreen: My tu máme rehabky ještě v nemocnici. Tenhle je soukromej a má prý dobrou pověst, tak nevím no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31516
18.5.21 20:50
@Len123l píše:
No me to nidky neprislo neco nenormalniho. Ta uleva po rehabkach az to skonci je neskutecna

Já je mám poprvé a tohle jsem nečekala. Tak třeba se mi taky ještě uleví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
18.5.21 21:00

Pokud máš pocit, že jsi po tom taková rozbitá, nevadí to, znamená to, že tělo nějak reaguje. Nečekej, že půjdeš na rehabku a za hodinu se ti uleví, chce to čas. Zkus to dochodit a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
18.5.21 21:11

Chodím na myoskeletální medicínu. Při provádění je to masakr a pak ještě další tři dny, nakonec ta úleva stojí za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
18.5.21 22:27
@holka_z_hor píše:
Já je mám poprvé a tohle jsem nečekala. Tak třeba se mi taky ještě uleví.

toto, co zažíváš, je normální, hodně často rehabilitace problém ještě vystupňuje, uleví se ti až třeba za 2 týdny po skončení rehabilitací, někdy i později,
nevzdávej to, a opravdu by se nemělo po žádné rehabilitaci nic dělat, ani sportovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
18.5.21 22:29

@holka_z_hor jo a cvičit ty cviky bys měla denně, ony se ti zdají moc jednoduché, ale jsou účinné jedině tehdy, když cvičíš denně - ale fakt cvičit jemně, jen do pocitu mírné bolesti, nesmíš to tahat na sílu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7536
18.5.21 22:44

@holka_z_hor jo někdy se to děje. Cvičit bys pak měla i doma. A nechceš zkusit plynové injekce (CO2), ty jsou na záda super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31516
19.5.21 06:38
@Karamba2020 píše:
Pokud máš pocit, že jsi po tom taková rozbitá, nevadí to, znamená to, že tělo nějak reaguje. Nečekej, že půjdeš na rehabku a za hodinu se ti uleví, chce to čas. Zkus to dochodit a uvidíš.

Zkusím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat