Je tu někdo, komu nikdy nevyšel KET?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.11.21 11:51

Je tu někdo, komu nikdy nevyšel KET?

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda je tu někdo, komu nikdy nevyšel KET? A kolik pokusu jste tomu daly? Mely jste i genetiku embrya před zmrazenim?

U nás 3.IVF a KET 9× a nic. Poslední várka už byly geneticky vyšetřená embrya.

Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4705
10.11.21 12:11
@Anonymní píše:
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda je tu někdo, komu nikdy nevyšel KET? A kolik pokusu jste tomu daly? Mely jste i genetiku embrya před zmrazenim?

Děkuji moc

ahoj, máš hotovou imunologii, hysteroskopii případně nejaké vyšetření endometria?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 12:22
@baru-ska píše:
ahoj, máš hotovou imunologii, hysteroskopii případně nejaké vyšetření endometria?

Jj mám vše, problém prý nikde není, partner dítě má z předchozího vztahu a u nej taky nic nenašli.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 12:35

A co ERA test?

• Citovat
  • Nahlásit
5788
10.11.21 13:00
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Děkuji moc

Tohle asi slyset nechces, ale kteri lide jsou v tomto nekontabilni, vymeni partnera a jde to hned :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
10.11.21 13:06

@lilith1
Souhlasím. Mám takovou zkušenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 14:29

No slyšet jsem to nechtěla ale vím o tom :? A myslite ze kdyby šlo o nekompatibilitu, ze vzniknou pres ivf embrya? Rikala jsem si, ze když se daří alespoň přes to ivf, tak ta šance je. Někomu nezbyde žádné embryo.

Ale ve výsledky bohužel nikdy nic. Ani žádné těhotenství a následný potrat, proste se ani nechytlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Lfm
49
10.11.21 14:57

1× ivf - 7× KET, porod zadny 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 17:22
@Anonymní píše:
No slyšet jsem to nechtěla ale vím o tom :? A myslite ze kdyby šlo o nekompatibilitu, ze vzniknou pres ivf embrya? Rikala jsem si, ze když se daří alespoň přes to ivf, tak ta šance je. Někomu nezbyde žádné embryo.Ale ve výsledky bohužel nikdy nic. Ani žádné těhotenství a následný potrat, proste se ani nechytlo.

Zkus se mrknout na ten Era test. Jsou tady o tom diskuze…

• Citovat
  • Nahlásit
2559
10.11.21 19:10
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Děkuji moc

měla jsi někdy,,aspoň,, biochemko?
Jinak já taky bojuju - celkem jsem už měla 8× KET - 1× bylo embryo po genetice - a jen jednou jedinkrát jsem otěhotněla, ale v 12tt potratila :roll: takže jako hrozný, u mě jsou KETy pěknej průvan do šrajtofle :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 19:13

@Maky1234 jednou jedinkrát - před 7 lety kdy jsem otěhotněla přirozeně. Pak už nic nikdy.

• Citovat
  • Nahlásit
2559
10.11.21 19:19
@Anonymní píše:
@Maky1234 jednou jedinkrát - před 7 lety kdy jsem otěhotněla přirozeně. Pak už nic nikdy.

pokud se tolikrát nechytlo ani biochemko, zkusila bych se mrknout na provedení. Máš nativ nebo řízený?
Zkoušeli jste někdy nasadit preventivně Prednison nebo Metypred?
Co zkusit injekce Fraxiparinu?
jak se na ty všechny neúspěchy dívá CAR, navrhli ti něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 23:49

@Maky1234 navrhli - náhradní mateřství :? Zkusili jsme podle mě fakt vše. Investovali obrovský peníze, byli ve 2 carech, vidělo nás x doktorů…

• Citovat
  • Nahlásit
9299
10.11.21 23:56
@Anonymní píše:
@Maky1234 navrhli - náhradní mateřství :? Zkusili jsme podle mě fakt vše. Investovali obrovský peníze, byli ve 2 carech, vidělo nás x doktorů…

Asi řeknu blbost, tak se kdyžtak předem omlouvám, ale napadlo mě to, když jsi zmínila to náhradní mateřství, plus jak bylo výše psáno „s jiným to pak je hned“… partner už své biologické dítě má… co jeden pokus s darovanou spermií?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 08:02
@Michelle_M píše:
Asi řeknu blbost, tak se kdyžtak předem omlouvám, ale napadlo mě to, když jsi zmínila to náhradní mateřství, plus jak bylo výše psáno „s jiným to pak je hned“… partner už své biologické dítě má… co jeden pokus s darovanou spermií?

To není blbost :) lékaři tyhle varianty zmínili (darované spermie, vajíčka nebo rovnou embryo)…ale ani jeden to definitivně nechceme - dává nám větší smysl adopce. Buď 100% vlastní dítě nás obou anebo adoptovat.

My jsme teď před rozhodnutím co dál: další ivf, adopce (minimálně podat žádost), náhradní matka (manželovi se to moc nezamlouvá). Ja bych asi klidně šla do dalšího ivf, jen si říkám, jestli to není už úplně zbytečný. A lékaři nikdy neřeknou “už na to kašlete”. Pro ně je to byznys.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat