Je tu někdo komu sedla antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 10:45
Je tu někdo komu sedla antikoncepce?

V nejbližší době bych měla začít brát prášky kvůli endomentrioze, čtu jen negativní zkušenosti. Je tu někdo, kdy byl v pohodě? Mám z toho fakt depku :roll:
Budu brát něco nízkohormonálního.
Prosím anonym kvůli zdravotním informacím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3705 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 10:48

Ahoj! Několik let jsem brala třífázovou antikoncepci Tri-regol a vše v pohodě. A teď po dětech beru jednofázovou Menyan a také ok. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 10:50
@Saffiraa píše:
Ahoj! Několik let jsem brala třífázovou antikoncepci Tri-regol a vše v pohodě. A teď po dětech beru jednofázovou Menyan a také ok. :mavam:

Děkuju, alespoň někdo. A i chuť na sex? Z toho mám největší strach, že budu protivná, tlustá frigida :?

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 11.01.18 10:51

Taky nemůžu, říct, že by mi antikoncepce nějak ztrpčovala život… I když teď ji neberu už pěknou řádku měsíců. Alespoň vím, že mi cyklus funguje i bez ní.

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 11.01.18 10:52

Já jsem léta brala minisiston a bez problémů. Špatné zkušenosti čteš hlavně proto, že o ty dobré nemá nikdo potřebu se dělit. Ale obecně ze svého okolí můžu říct, že většina kamarádek žádné potíže s antikoncepcí neměla. Já si teď při kojení taky nechám zase napsat antikoncepci.

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 11.01.18 10:54
@Anonymní píše:
Děkuju, alespoň někdo. A i chuť na sex? Z toho mám největší strach, že budu protivná, tlustá frigida :?

Neboj, já nebyla ani tlustá ani frigida :-)

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 11.01.18 10:55

Brala jsem anti 10 let, prvni prestali vyrabet tak jsem plynule presla na druhou. Vse vpohode, nepribrala jsem, chut na sex normalni. Po porodech jsem si nechala zavest telisko, chut na sex mensi a co jsem neschodila do doby pred teliskem po porodu s tim se potacim doted

Laurie
Kecalka 369 příspěvků 1 inzerát 11.01.18 10:56

Já brala Mercilon a nikdy sem žádnej problém neměla, tlustá sem taky nebyla :)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 11.01.18 10:56

Já brala Mercilon a pak ještě něco (už ani nevím) léta (asi deset let) s pocitem maximální spokojenosti a pak se to teprve začalo sypat :nevim:
Takže HA je svinstvo, o tom asi žádná, jen někomu vadí víc, někomu míň, někdo to nepocití za několik let, někoho to skolí za týden, někdo může mít pocit, že pohoda a pak buchho :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 10:59
@Zdendula82 píše:
Já jsem léta brala minisiston a bez problémů. Špatné zkušenosti čteš hlavně proto, že o ty dobré nemá nikdo potřebu se dělit. Ale obecně ze svého okolí můžu říct, že většina kamarádek žádné potíže s antikoncepcí neměla. Já si teď při kojení taky nechám zase napsat antikoncepci.

Já vím, když to jsou teď samé články jaká je antiko svinstvo a jak to už ženský nechtějí brát a samej výzkum, co je na ní špatnýho. Taky sem se nechala ovlivnit a brát to nechtěla no a dobře mi tak, musím.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 11.01.18 11:07

Ja byla v pohodě ;) brala jsem více značek a bez problému. Za to po vysazení nenaskocil cyklus a začal kolotoč snažení. Ale to je individuální

Laurie
Kecalka 369 příspěvků 1 inzerát 11.01.18 11:07

Neni jiná možnost léčby?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 11:11
@Laurie píše:
Neni jiná možnost léčby?

Operace? Možná i ta mě čeká no.

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 11.01.18 11:12
@Anonymní píše:
Já vím, když to jsou teď samé články jaká je antiko svinstvo a jak to už ženský nechtějí brát a samej výzkum, co je na ní špatnýho. Taky sem se nechala ovlivnit a brát to nechtěla no a dobře mi tak, musím.

No vidíš, já zase četla rozhovor s nějakým předním gynekologem, který zase tvrdil, že antikoncepce funguje jako prevence rakoviny, protože dřív byly ženské často těhotné nebo kojily a tak tolik neovulovaly. Proto se jejich reprodukční systém tolik nevyčerpával. U nás je to jinak.
Jak píšu, já s tím problém neměla. Ani s váhou, chutí na sex nebo otěhotněním. U mladých holek může antikoncepce maskovat gynekologické potíže, které se projeví ve chvíli, kdy chtějí mít děti. To ale není vina antikoncepce. Spíš jde o to, že jsou ty potíže odhaleny později a tedy i léčba se zahajuje později.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 11:28
@Zdendula82 píše:
No vidíš, já zase četla rozhovor s nějakým předním gynekologem, který zase tvrdil, že antikoncepce funguje jako prevence rakoviny, protože dřív byly ženské často těhotné nebo kojily a tak tolik neovulovaly. Proto se jejich reprodukční systém tolik nevyčerpával. U nás je to jinak.
Jak píšu, já s tím problém neměla. Ani s váhou, chutí na sex nebo otěhotněním. U mladých holek může antikoncepce maskovat gynekologické potíže, které se projeví ve chvíli, kdy chtějí mít děti. To ale není vina antikoncepce. Spíš jde o to, že jsou ty potíže odhaleny později a tedy i léčba se zahajuje později.

Jojo, něco podobnýho jse taky četla. Člověk si asi musí najít nějakou střední cestu, čemu věřit a filtrovat to. Už to radši nečtu, akorát si to pak vsugeruju.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama