Je tu někdo narozen 4. dne v měsíci?

Anonymní
3.8.13 22:24

Je tu někdo narozen 4. dne v měsíci?

Ahojky ženský, maminky. Jste tu některá narozena 4. dne v měsíci? Je jedno ve kterém. Jak se vám s tímto dnem narození žije? Také máte pocit, že musíme neustále zdolávat nějaké překážky? Vím, že toto číslo je karmické a není jednoduché s ním žít. Jen tak mě to zajímá, protože sama jsem tento den narozena. Mějte hezký večer :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24456
3.8.13 22:27

Prcek je 4.4. ovšem na toto téma teda zatím pohovořit nemůže :lol:, aktuálně zdolává překážku v podobě zákeřné ruky, která mu překáží při přetáčení na břicho 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.13 22:30

Ahoj, já narozena 4.8.A musím ti dát zapravdu, pořád něco :(
Už od dětství mám pocit, že mám smůlu uplně na všechno a to, co má v životě cenu, mě utíká mezi prsty.Ale mám zdraví dítě a to je důležité.
Zajímáš se o to i více?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.13 22:30
@Anonymní píše:
Ahojky ženský, maminky. Jste tu některá narozena 4. dne v měsíci? Je jedno ve kterém. Jak se vám s tímto dnem narození žije? Také máte pocit, že musíme neustále zdolávat nějaké překážky? Vím, že toto číslo je karmické a není jednoduché s ním žít. Jen tak mě to zajímá, protože sama jsem tento den narozena. Mějte hezký večer :-)

4.6 a ano…

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
3.8.13 22:31

Já jo, 4.12 ale nikdy jsem to neřešila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
13500
3.8.13 22:31

A mně se ty všechny karmický a bůhvíjaký věci zdají jako pěkný blbosti. Několik lidí narozených 4. znám, to dá rozum, je to každý zhruba třicátý člověk a nic výjimečného nepozoruju. Čtvrtýho je i můj syn a je v naprosté pohodě. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1010
3.8.13 22:38

Ahoj, možná se pletu, ale číslo karmy je 8. Ale podle Robin Steinové lidé narození 4. jsou praktičtí, rozumní a ve vztahu velmi spolehliví. Přátelství pro ně znamená hodně. Je toho více, ale jedním slovem VYROVNANOST. Možná proto se Ti zdá že pořád něco řešíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9854
@Jasněnkaa píše:

4.12.je i můj táta. Taky vcelku nic neřeší, třeba máte výjimku :think: :) Třeba se to vyřádí na těch předchozích měsících 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761

Jsem 4.9. a je fakt, že cokoliv se okolo mě točí nemůže mít hladký průběh…všechno většinou nakonec dobře dopadne ALE…

Nikdy mě nenapadlo, že to může souviset s datem narození??? :nevim: :think: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9854
@Jasněnkaa píše:

4.12.je i můj táta. Taky vcelku nic neřeší, třeba máte výjimku :think: :) Třeba se to vyřádí na těch předchozích měsících 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9854
@Jasněnkaa píše:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9854
3.8.13 22:39

Pardon, nějak to blbne :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.13 22:40
@Harmonie22 píše:
Ahoj, já narozena 4.8.A musím ti dát zapravdu, pořád něco :(
Už od dětství mám pocit, že mám smůlu uplně na všechno a to, co má v životě cenu, mě utíká mezi prsty.Ale mám zdraví dítě a to je důležité.
Zajímáš se o to i více?

Harmonie, já jsem taky 4.8. Máme smůlu, že jsme ještě ovlivněné tou 8 v měsíci narození. Nezajímala jsem se nikdy o numerologii, karmologii, až co jsme si dala na FB do přátel jednu naši nejlepší karmoložku a čtením jejích příspěvků ohledně data narození, mi zrovna u 4 a 8 docela zatrnulo. Tak asi tak. A zítra máme narozky, tak proto se mi to téma oživilo. Jinak přeji vše nej k zítřejším narozeninám a hlavně to zdravíčko tobě i celé tvé rodině, protože není nad zdraví!!!

• Nahlásit
  • Citovat
3.8.13 22:41

4.3 a ano ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
3.8.13 22:42

Jsm taky 4.4. a musím dát za pravdu. Pořád něco :cert:.Dneska jsem to zrovna řešila s kámoškou, že mám fakt složitej život, pořád nějakej problém. Chvilku klid a pak bum a problém, ale na dlouho dobu. Potom zase chvililinku klid a bum, no a tak pořád dokola :lol: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama