Je tu někdo podobně divný jako já?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 15:45
Je tu někdo podobně divný jako já?

Zdravím, jste tu někdo silný introvert? Kterému vadí návštěvy, velké oslavy, povinné stýkaní s lidmi, jelikož to od Vás okolí očekavá? Vadí Vám planování a pocit, že něco musíte? Připadám si někdy jak exot, že mě toto silně stresuje a říkám si, co je se mnou špatně. Jsem taková od mala.
Prosím anonym, děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
peckova
Stálice 86 příspěvků 27.01.19 15:46

Jsem úplně stejná

Ketris
Echt Kelišová 9813 příspěvků 27.01.19 15:47

Mam to stejne ;) :jazyk:

Tableta
Závislačka 4324 příspěvků 27.01.19 15:52

Jsem taková, ale ne od mala. Dřív jsem bývala hodně společenská. Taky si kvůli tomu připadám jako exot. Ale nevadí mi to :)

Jadala
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 27.01.19 15:54

Poznávám se prakticky ve všem, co jsi napsala. :mavam:

Bubla_Bučková
Kelišová 5157 příspěvků 27.01.19 15:55

Prostě normální introvert, takových nás je… Někdo méně, někdo více :mavam:

Uživatel je onlineTerezxx
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 27.01.19 16:01

Jsem stejná :) Jen mi nevadí návštěvy, protože zveme jen ty, co chceme vidět oba a povinné setkávání neznám. Stýkám se vlastně jen se svou a manžela rodinou a stačí mi to :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 16:03

No jà mam někdy až fyzickou nevolnost a chuť utíct, jakmile se trochu otrkám, tak to přejde a pak jsem tam ráda,ale i tak :nevim:

Halamka
Závislačka 3879 příspěvků 27.01.19 16:05

Extrovert jsem byla jako mladá, teď už mám ráda svůj klid. Když už musím na nějakou akci, tak raději pozoruji okolí někde v koutku. Ráda. Ale občas má někdo pocit, že mě musí bavit a v tu chvíli si připadám divná, protože to fakt nepotřebují. A když vidím, jak frustrovaný dotycny odchází, nevím, zda se smát či co :mrgreen: Ale spíš už jsem si zvykla a i mě blízké okolí, že ono stani v koutě je mé maximum a berou to.

Evulina
Neúnavná pisatelka 16120 příspěvků 27.01.19 16:11
@Anonymní píše:
Zdravím, jste tu někdo silný introvert? Kterému vadí návštěvy, velké oslavy, povinné stýkaní s lidmi, jelikož to od Vás okolí očekavá? Vadí Vám planování a pocit, že něco musíte? Připadám si někdy jak exot, že mě toto silně stresuje a říkám si, co je se mnou špatně. Jsem taková od mala.
Prosím anonym, děkuji.

V pohodě, mám to samé. Jsem povahou introvert. Mám ráda i společnost, ale spíš když je náhodně potkám anebo mám možnost nějakého setkání, které ale není „povinné“ - prostě kam přijít můžu, ale nemusím. A které netrvá celý den 8) .
Nejlíp si odpočinu sama, třeba na zahrádce.
A nejradši mám naprosto všední dny, kdy se podle extrovertů „nic neděje a je nuda“ :mrgreen:

Příspěvek upraven 27.01.19 v 16:14

Evulina
Neúnavná pisatelka 16120 příspěvků 27.01.19 16:12
@Anonymní píše:
No jà mam někdy až fyzickou nevolnost a chuť utíct, jakmile se trochu otrkám, tak to přejde a pak jsem tam ráda,ale i tak :nevim:

Já nemívám fyzickou nevolnost, ale velkou nervozitu a nutkání tláskat sladkosti :zed:

Fikta
Extra třída :D 14540 příspěvků 27.01.19 16:12

Mám to úplně stejně, ale jako exot si nepřipadám :nevim: :mrgreen:

Evulina
Neúnavná pisatelka 16120 příspěvků 27.01.19 16:16
@Fikta píše:
Mám to úplně stejně, ale jako exot si nepřipadám :nevim: :mrgreen:

Já trochu jo. Tady holky z vesnice chtějí tady u nás pořádat v létě „babinec“ i s dětma, přespávání na seně atd. a mě to dost stresuje. Já se jim nedivím, páč kde jinde je dneska stodola se senem a slámou, kde se dá řádit, taky si vážím toho, že mají o nás zájem, ale prostě pro mě to je „práce“, která prostě už aby byla za mnou. Radši takhle potkám nějakíé maminy s dětma ve vsi, poklábosíme hodinku venku a je to. Tyhlety celodenní akce, kdy musím vymýšlet program, co k jídlu atd., to je pro mě stres jak blázen. Vybičovávám se hodně kvůli dětem, ty za to nemůžou a nechci, aby trpěly mou povahou..navíc starší je hodně společenská..

Příspěvek upraven 27.01.19 v 16:18

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 16:17

Úplně stejna je moje mamka :lol: dříve by musela být všude a teď má stejnou situaci jako ty..už 15let :mrgreen: .. Nedávno mi to říkala…

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 27.01.19 16:20

Muzu se zeptat jak jsi zvladala skolu? :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >