Je tu někdo ve 27.-28.tt a ukázal by foto bříška?

Anonymní
26.1.20 15:45

Je tu někdo ve 27.-28.tt a ukázal by foto bříška?

Milé maminky, mám zkušenost s tím, že jsem měla maličké břicho v těhotenství, všichni mě uklidňovali, že to nehraje roli, ale hrálo, u miminka nám pak sdělili pozdní růstovou retardaci. Další těhotenství skončilo potratem. Teď čekám znovu miminko a mám z té minulé zkušenosti obavy. Přikládám aktuální fotku. Zdá se vám moje bříško na tento týden normální?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.1.20 15:51

Jsem 24tt a mam zhruba taky takove.. Ale podle velikosti bricha na fotce se prece nemuze nic poznat.. Kazda mame jine a zalezi na milionu okolnosti..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.1.20 15:53
@Anonymní píše:
Jsem 24tt a mam zhruba taky takove.. Ale podle velikosti bricha na fotce se prece nemuze nic poznat.. Kazda mame jine a zalezi na milionu okolnosti..

Já si to nemyslím, to mi říkali minule taky že mám břicho normálně velké, že někdo má menší a přitom dítě bylo podvyživené.

• Nahlásit
  • Citovat
803
26.1.20 16:00
@Anonymní píše:
Já si to nemyslím, to mi říkali minule taky že mám břicho normálně velké, že někdo má menší a přitom dítě bylo podvyživené.

Souhlasím s komentářem nahoře, ale koukám že ti tvoji pravdu nikdo nevezme. Ovšem že záleží na spoustě okolností. Pak by přeci někdo nevypadal už v 6 měsíci jako před porodem, nebo nevypadá tak že by čekal minimálně dvojčata. :) záleží třeba na množství plodove vody, uložení placenty, celkově stavbě tvého těla, svalů. Tobě nikdo na poslední kontrole neřekl zda je mimi velké akorát nebo ne? Podle mě se zbytečně stresuješ. Jasné že nějaká opatrnost je na místě, a chápu tvé obavy s předchozí zkušeností, ale ne vždy to dopadne stejně přeci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 16:05

@Jessica4 to řekl, jsem v rizikové poradně, takže kontroly mám často. Tvrdí mi že je velké normálně. Jenže to mi právě říkali předtím taky a až v jiné nemocnici nám řekli že ten odhad v té naší byl špatný a najednou rychle vyvolat porod atd. Nevím čemu mám věřit.

• Nahlásit
  • Citovat
803
26.1.20 16:08
@Anonymní píše:
@Jessica4 to řekl, jsem v rizikové poradně, takže kontroly mám často. Tvrdí mi že je velké normálně. Jenže to mi právě říkali předtím taky a až v jiné nemocnici nám řekli že ten odhad v té naší byl špatný a najednou rychle vyvolat porod atd. Nevím čemu mám věřit.

Pokud jsi takhle v nervu tak prostě zkus jiného doktora, nebo rovnou nemocnici ve které ti to zjistili. Odhad je opravdu jen odhad. Švagrová šla rodit. Pár hodin před porodem ji říkali že mimi bude mít max 3500g. Nakonec se narodila holka která vážila 4600g. Jsou to opravdu jen odhady. Ale říkám pokud nevěříš, musíš jít jinam. Tenhle stres je pro mimi hrozný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
26.1.20 16:14
@Anonymní píše:
@Jessica4 to řekl, jsem v rizikové poradně, takže kontroly mám často. Tvrdí mi že je velké normálně. Jenže to mi právě říkali předtím taky a až v jiné nemocnici nám řekli že ten odhad v té naší byl špatný a najednou rychle vyvolat porod atd. Nevím čemu mám věřit.

Ahaa, to se cloveku ani nechce verit, a termin porodu ti stanovili zhruba stejny? V te vasi nemocnici? Jako me kazdy rika, ze mam na 25 tt male bricho, ale prijde mi, ze mam vetsi nez ty. Ale jak se pise vys, zalezi na okolnostech, nekdo je vic nafouklej, vic pribere atd atd

• Nahlásit
  • Citovat
Silka33
26.1.20 16:15

A taky to neni moc dobre focene :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.1.20 16:41

Takhle jsem vypadala já. 20tt, 40tt a 2 týdny po porodu. 175cm a ve 40 tt cca 65kg. Z porodnice s 57 kg. Dcerka se narodila zdravá, s 3,5 kg. Velikost břicha s vývojem dítěte opravdu nesouvisí.

• Nahlásit
  • Citovat
11957
26.1.20 16:51
@Anonymní píše:
Takhle jsem vypadala já. 20tt, 40tt a 2 týdny po porodu. 175cm a ve 40 tt cca 65kg. Z porodnice s 57 kg. Dcerka se narodila zdravá, s 3,5 kg. Velikost břicha s vývojem dítěte opravdu nesouvisí.

Závidím to krásné malé bříško. Já měla pokaždé tak dvakrát takové před porodem. Ani jsem nesepjala ruce. Říkali mi Pivrnec a ty záda, jak dostávaly zabrat. Váhově jsem na tom úplně stejně jak ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
26.1.20 17:03

Pridam fotku za chvili, jsem 24-25tt

• Nahlásit
  • Citovat
Silka33
26.1.20 17:10

To je prosim me pry mini bricho :lol: ale je to fakt o nicem porovnavat, rano bych mela mnohem mensi, taky kdybych tak nejedla… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
305
26.1.20 17:54

Moje v 28 TT, já mám ale břicho si myslím dost velký nebo to aspoň tak na moji výšku vypadá :) otěhotněla jsem s 50kg, přibrala jsem zatím 12 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
26.1.20 19:59

Tak ono záleží na spoustu faktorech, jsou ženy co dlouho břicho skoro nemají a ty co ho mají veliké dlouho před porodem :D Ale tak pro představu, já jsem v 29tt a mám velké břicho nebo aspoň mi to všichni říkají :lol: Mám, ale jen 162cm takže celé bříško mám hlavně vpředu, přibrala jsem už 8kg(z 55kg na 63kg) a z toho 6kg za poslední 2měsíce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
26.1.20 21:23

Já jsem 28TT a přijdu si jak balón :mrgreen: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu