Reklama

Je tu někdo z Pardubic, kdo by byl ochoten vyzvednout mi knížku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PenelopaW
Kecalka 406 příspěvků 4 inzeráty 11.12.17 10:42
Je tu někdo z Pardubic, kdo by byl ochoten vyzvednout mi knížku?

Ahoj, mám velikou prosbu - není tu někdo z Pardubic, kdo by byl ochoten vyzvednout mi knížku v knihkupectví KOSMAS? Je to kniha z roku 2006, všude beznadějně vyprodaná a v Pardubicích mají poslední výtisk. Nejde jej koupit přes e-shop, pouze osobně. Byl by někdo ochoten mi ji vyzvednout, koupit a poslat? Veškeré náklady bych samozřejmě uhradila.

Reklama

Reakce:

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 11.12.17 10:45

A jde tam rezervovat aspoň na prodejně? Co je to za knížku.

PenelopaW
Kecalka 406 příspěvků 4 inzeráty 11.12.17 10:46

Je rezervovaná do pátku na moje jméno (Antonová), jedná se o knížku od nakladatelství Argo „Za časů Ludvíka XIV.“ od francouzského historika F. Bluche. Cena je tuším kolem 300,–, ale poslala bych peníze dopředu :-).

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 11.12.17 10:50

@PenelopaW Můžu se tam dostat v podvečer dneska. Peníze neposílej, dokud ji nebudu mít.

PenelopaW
Kecalka 406 příspěvků 4 inzeráty 11.12.17 10:58

OK, zatím moc děkuji! :kytka:

PenelopaW
Kecalka 406 příspěvků 4 inzeráty 11.12.17 10:59

Adresa knihkupectví je Pernštejnské nám. 49 ;-).

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 11.12.17 11:04

@PenelopaW Jojo, já vím, kde je. :-) Když už tam půjdu, tak aspoň omrknu knížky. Dlouho jsem v něm nebyla.

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 11.12.17 17:04

@PenelopaW Mám ji. Zabalím, spočtu poštovné. Předpokládám, že chceš doporučeně? Napiš mně do zprávy adresu.

PenelopaW
Kecalka 406 příspěvků 4 inzeráty 11.12.17 17:05

Díky moc!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >