Je tu někdo z Pardubic, kdo by byl ochoten vyzvednout mi knížku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PenelopaW
Kecalka 367 příspěvků 4 inzeráty 11.12.17 10:42
Je tu někdo z Pardubic, kdo by byl ochoten vyzvednout mi knížku?

Ahoj, mám velikou prosbu - není tu někdo z Pardubic, kdo by byl ochoten vyzvednout mi knížku v knihkupectví KOSMAS? Je to kniha z roku 2006, všude beznadějně vyprodaná a v Pardubicích mají poslední výtisk. Nejde jej koupit přes e-shop, pouze osobně. Byl by někdo ochoten mi ji vyzvednout, koupit a poslat? Veškeré náklady bych samozřejmě uhradila.

Reklama

Reakce:

Flyingfrog
Extra třída :D 12090 příspěvků 11.12.17 10:45

A jde tam rezervovat aspoň na prodejně? Co je to za knížku.

PenelopaW
Kecalka 367 příspěvků 4 inzeráty 11.12.17 10:46

Je rezervovaná do pátku na moje jméno (Antonová), jedná se o knížku od nakladatelství Argo „Za časů Ludvíka XIV.“ od francouzského historika F. Bluche. Cena je tuším kolem 300,–, ale poslala bych peníze dopředu :-).

Flyingfrog
Extra třída :D 12090 příspěvků 11.12.17 10:50

@PenelopaW Můžu se tam dostat v podvečer dneska. Peníze neposílej, dokud ji nebudu mít.

PenelopaW
Kecalka 367 příspěvků 4 inzeráty 11.12.17 10:58

OK, zatím moc děkuji! :kytka:

PenelopaW
Kecalka 367 příspěvků 4 inzeráty 11.12.17 10:59

Adresa knihkupectví je Pernštejnské nám. 49 ;-).

Flyingfrog
Extra třída :D 12090 příspěvků 11.12.17 11:04

@PenelopaW Jojo, já vím, kde je. :-) Když už tam půjdu, tak aspoň omrknu knížky. Dlouho jsem v něm nebyla.

Flyingfrog
Extra třída :D 12090 příspěvků 11.12.17 17:04

@PenelopaW Mám ji. Zabalím, spočtu poštovné. Předpokládám, že chceš doporučeně? Napiš mně do zprávy adresu.

PenelopaW
Kecalka 367 příspěvků 4 inzeráty 11.12.17 17:05

Díky moc!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama