Je tu někdo z USA? Potřebovala bych poradit s inzeráty zvířat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terinka4444
Hvězda diskuse 69517 příspěvků 27.01.19 12:01
Je tu někdo z USA? Potřebovala bych poradit s inzeráty zvířat.

Ahoj, prosím, kdo žijete v Americe, neporadili byste mi, kde by se dali najít inzerce na prodej koní? Přesně amerických miniaturních koní. Potřebuji kohoutkovou výšku kolem 60 cm, v Evropě je nejsem schopna najít. Neporadili byste mi nějaké inzertní servery, kde by se dalo hledat? Ležím v tom už celý víkend, ale nic moc extra nenacházím. Díky moc

Reakce:
Lenka_Hal
Kelišová 6919 příspěvků 27.01.19 12:16

Craigslist a potom pouzivam Marketplace na Facebooku, ale ten je nejak automaticky propojeny s mistem bydleni toho konkretniho uctu Facebooku, tak nevim, jak by to fungovalo…

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 27.01.19 12:42

@terinka4444 Nevím, jestli ti to pomůže, ale tyhle pidi koníky jsem pred mnoha lety viděla ve Francii ve stáji u Pyrenejí. Menšího koně jsem neviděla, tak by to mohl být on

terinka4444
Hvězda diskuse 69517 příspěvků 27.01.19 16:06

@Lalelale děkuju

terinka4444
Hvězda diskuse 69517 příspěvků 27.01.19 16:07
@Lenka_Hal píše:
Craigslist a potom pouzivam Marketplace na Facebooku, ale ten je nejak automaticky propojeny s mistem bydleni toho konkretniho uctu Facebooku, tak nevim, jak by to fungovalo…

děkuju, kouknu tam

terinka4444
Hvězda diskuse 69517 příspěvků 27.01.19 16:15
@Lenka_Hal píše:

děkuju, kouknu tam

Little My
Nováček 8 příspěvků 29.01.19 16:27

Minihorse jsme chovali, ale je pravda že jsme měli jen evropské rodiny. Teď už máme jen jednoho hřebečka pro radost. Hledáte v Americe kvůli „nové krvi“, nebo vyloženě na mazlíčka? Pokud ano, dá se sehnat velmi hezký i u nás.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >