Je tu někdo z Ústí nad Labem?

17
13.12.05 12:27

JE TU NĚKDO Z ÚSTÍ NAD LABEM???

Ahojky, nenajde se mezi Vámi maminka z ÚL a blízkého okolí na popovídání, vyměňování zkušeností, procházky… atd.? Mám jedno dítko (1 rok) a v červnu budu maminkou podruhé…
Děkuji moc, Sassy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

65
13.12.05 14:40

Ahoj Sassy,
jsem z UL a mám dva kluky 3 roky a 16 dní.
Můžeš mi napsat SZ.
Pa Štěpík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
13.12.05 14:47

Ahoj holky,

já jsem taky z UL, mám skoro 3 měs. holčičku a ještě máme 10,5 letýho kluka.
Jinak Ústečandy se scházíme na www.rodina.cz v diskusi podle regionu - Ústí nad Labem, je nás tam dost a dětičky různě staré, tak můžete najuknout i tam, rády vás tam přijmeme, jako kdysi přijaly holky mě.

Hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
12.1.06 11:25

taky z Ústí

Ahoj
taky jsem z Ústí, z Krásného Března, máme holčičku Aničku 13 měsíců. Přistěhovali jsme se sem a tak tu nikoho moc neznáme a taky se rádi seznámíme:-)
kontakt eva.fiserova@gmail.com

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
12.1.06 11:32

JE TU NĚKDO Z ÚSTÍ NAD LABEM?

Ahojky…jsem take UL,bydlim tu asi pul roku a neznam tu moc lidicek…dneska nebo zitra doufam porodim holcicku…jinak mam jeste skoro desetileteho kluka…Marketa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
12.1.06 19:08

pro Vajnarku

Ahoj Vajnarko,
moc ti držim palce! Snad jsi to za těch deset let nezapomněla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
12.1.06 19:44

ahojky,

jsem z Neštěmic - mám 3,5 měsíční Barborku.

Nina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
12.1.06 21:41

hezké fotečky

Ahoj Nino,
tak jsme se koukli na vaše rodinné stránky a prohlédli si moc hezké fotečky a zavzpomínali na to, když byla naše Anička taky takový uzlíček :P
ps: muž se moc nasmál, že máte na stránkách odkaz na zoo praha - jednak je pražák a pak že prý máte doma asi pěkný zvěřinec! je to pravda? nebo máte jen gluma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2064
12.1.06 22:18

ahoj všem…

Jsem také z Ústí nad Labem,bydlím tady sice dva roky,ale moc známých tady nemám,protože má situace to neumožnila,až nyní v poslední době.
Možná ani mezi vás nezapadnu,protože sama ještě mimi nemám,ale jsem snažitelkou,tak snad brzy.Jinak pracuji na směny,takže čas je…
Pokud by některá chtěla,tak zanechte SZ,budu ráda…Jinak mi bude 29.

Ahoj Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2064
13.1.06 21:02

Přeji všem hezký večer…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.1.06 21:31

evafis - máme jen kočku, ale úplně stačí - no a pak ještě 2 zvířátka - manžela a Barču

To sme rádi, že se stránky líbí - manža se fakt snaží - mimochodem teď mi koucour pomáhá psát na PC

• Nahlásit
  • Citovat
174
13.1.06 21:32

to sem byla já -Nina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
13.1.06 21:54

hmmm

pro ninu,

no přemýšlela jsem jak to vyrobil, hlavně kde vzal doménu… platit se mi žádnou nechce,ale ta vaše je prostě vaše super:-) zkouším te´d udělal fotogalerii naší rodiny na rodina.cz a jsem s tím dost nespoojená, stršně pomalu se to načítá a nelíbí se mi, že k tomu má kdokoli přístup… nějak totiž nefunguje momentálně to nastavení… jo a zkoušela jsem také to lylipie, úspěšně jsem si vytvořila ten kalendářík, ale už jsem ho nikam nevložila… musím na tom ještě zapracovat:-) :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2064
13.1.06 21:58

Koukám,že tady máte zajímavá témata…Já mohu maximálně vložit svou fotku.Ale jinak mám dvě fotografie v čekatelky na //,spojte se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
13.1.06 22:11

To všechno dělal manžel - doménu si platíme asi 200 ročně - hosting 50 měsíčně - máme to pro celou rodinku - emaily, cestování, fotky… Je to zatím v pohodě, ale taky jsme nedávno měnily. Blíž by asi pověděl Radim, já sem spíš pasivní uživatel. Pokud by jste chtěli bližší info na pošlete mail na nina zavinac sukovi.net, nebo přes návštěvní knihu na stránkách www.sukovi.net

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama