Je tu někdo ze Staré Bělé? Našla jsem dětskou naušnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.11.14 11:26
Je tu někdo ze Staré Bělé? našla jsem dětsk. naušnici

Holky, není tu někdo ze Staré Bělé? Našla jsem před Hruškou zlatou dětskou naušnici, předpokládám, že někomu chybí a netuším, jak dotyčnou najít :think:

Reakce:
Susanna
Generální žvanilka 22083 příspěvků 04.11.14 11:31

@martina.se Asi bych zkusila vyvěsit oznámení přímo v Hrušce (se souhlasem prodavaček). Tady by to musela být velká náhoda, aby se dotyčná objevila :think:

Petík K
Kelišová 5160 příspěvků 04.11.14 11:32

@martina.se ahojky hele lepší bude když dojdeš za starostou a rozhlásí to v rozhlase tak to teda chodí u nás :pankac: to by byla dobrá náhoda kdyby jste se našli tady

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.11.14 11:41

@Petík K @Susanna náhoda je blbec :mrgreen: jj, udělám ceduli a zkusim to píchnout přímo do Hrušky.. já nejsem odtama, tak to zkouším všude možně :nevim:

Samy
Závislačka 3609 příspěvků 04.11.14 11:53

Asi bych dala papírek s oznámením o nálezu na prodejnu a taky na místní úřad, třeba se to rozkřikne. :pankac: U nás nosí lidi nalezené věci i městské policii, ale to nevím, jestli tam mají.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.11.14 12:02

@Samy já vůbec netuším :mrgreen: bo je to přidružená vesnička k ostravě :mrgreen: nebo část ostravy, ani nevím..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >