Je tu někdo ze Znojma?

176
23.5.07 08:30

Je tu někdo ze Znojma?

Ahojky,chtěla bych najít nějakou mamínku ze Znojemska.Mám termín 22.řijna.Ozveš se?Povídání o mimču a třeba i setkání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24896
23.5.07 13:02

Ahoj,

jsem kousek od Znojma. Nejsem sice těhu, ale mamina od dvouletýho raracha. Tak jestli máš chuť občas na pokec, jsem tu na emiminu skoro denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
24.5.07 10:20

Ahojky,
tak to jsem ráda,že jsi se ozvala.A kde přesně bydlíš?Já také nebydlím přímo ve městě,ale v Šatově.
Chtěla jsem se zeptat rodila jsi tady ve Znojmě?a jaké to bylo?Dělali malému testy na krevní skupinu?
Jak se vlastně malej jmenuje.Já sem chodím také skoro denně takže můžeš psát a psát.
Zatím pa a já se ještě ozvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24896
24.5.07 12:29

ahoj,
já jsem z Lesné. Malej se jmenuje Libor.

Porod ve Znojmě byl fajn. Měla jsem příjemnou asistentku i doktorku. Klidně bych šla rodit zas. Malýmu dělali testy na krevní skupinu. Hned po porudu mu udělali komplet vyšetření jak se má. Za dvě hodinky po porodu mi ho donesli. Byla tam i dobrá dětská sestra, která mi povídala o kojení. Byla to taková mladá kočka, ale byla fajn.

A co ty? Jsi asi ve 4měsíci, ne? Tak napiš něco o tom jak to prožíváš a nebudem si psát spíš přes soukromé zprávy. Tady to může každý číst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
1.8.14 14:49

počasí

Ahoj holky, píšu trochu mimo mísu, ale zajímalo by mě, jak v okolí Znojma bylo minulý týden, jestli pršelo, jaké bylo počasí? děkuji a jak je prosím teď? Zajímá mě to proto, že plánuji dovču a ty servry co hlasí počasí už z nich šílím, tak by mě zajímalo, jestli jim to min. týden vyšlo, nebo ne. Díííky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 12:33

Ahoj holky, je tu někdo ze Znojma a okolí, kdo by chtěl pokecat případně se i setkat, v říjnu čekáme první miminko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 13:17

Ahoj holky. I ja jsem ze Znojma a mam pul rocni holcicku :).. Jsme primo z centra.. A jinak muj porod byl taky v pohode. Mela jsem vyvolavanej a za ctyri hodky byla mala venku :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 13:24

Já jsme teda z hodonic ale často jsem ve Znojmě :) páni tak to bylo rychlí doufám že to budu mít taky tak :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 13:28

@jitule0906 neboj.. proste se smir, ze budes rodit treba deset hodin.. a pak bude bud prijemne prekvapena jako ja a nebo nebudes az tak zaskocena dlouhym porodem ;). Ona kazda zenska ma ten prah bolesti trochu jinak nastavenej.. a ja tim ze prenasela tak uz sem asi mela vse pekne v tele nachystane ;). Hlavne tu bolest zapomenes.. u toho porodu jsi takova oblbla totiz :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 13:34

No to doufám že tu bolest zapomenu, jsem spíš taková citlivka na bolest :lol: ale zas si říkám že když to zvládli ostatní musím i já ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.16 01:37

Obnovuji diskuzi :) kolik maminek ze Zn tu je :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
19.7.16 05:32

Ahoj, my bydlíme kousek od Znojma. Odstěhovala jsem se sem za mužem, oba jsme pracovali v Brně a na seznamování nebyl při každodenním dojíždění čas. Teď mám čtyřměsíčního špunta a zjišťuji, že pro moje kamarádky z Brna je to sem „daleko“ a nové jsem si zatím nenašla.
Nevyrazíme někdy někam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.16 21:58

@vladaa Ahoj. Klidne muzeme :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu