Je tu někdo, kdo čeká na testování po ET?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sonci82
Závislačka 2965 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 21:24
Je tu někdo,kdo čeká na testování po ET?

Jste po ET? Kdy budete testovat? Kolikáté IVF podstuoujete?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Nanaj
Stálice 86 příspěvků 16.10.18 09:34

Ahoj, čekám, čekám, ale mám pocit, že se z toho už zblázním. Jsem po pátečním KET dvou 120 hodinových mrazáčků. Už mám za sebou loňské IVF i KET s nulovým výsledkem. Pak jsem si musela dát pauzu, protože jsem na to neměla psychicky… Od června jsem nastoupila zase do boje :-)

sonci82
Závislačka 2965 příspěvků 1 inzerát 16.10.18 09:41

@Nanaj tak držím palce! Já jsem 10.den od ET dvou expandujících blastocyst. Před rokem 1. IVF,jedno embryo,nic u toho. Duben 2.IVF jedno embryo a nic. Teď na 3.pokus jsme přešli do jiného CAR a 2 mám v sobě a 3 v mrazacku. V pátek si mám dělat ofiko test a nevím,zda si ho udělat už teď někdy nebo počkat…jsou to nervy.

Nanaj
Stálice 86 příspěvků 16.10.18 10:05

@sonci82 Také moc držím pěsti. 10. den už by mohlo být něco vidět. ale chápu, tě, že na jednu stranu to chceš vědět a na druhou, že se bojíš špatného výsledku. Mám to stejně. A to ještě jsem strašně netrpělivá a potřebuji mít všechno hned, tak je pro mě tohle čekání o nervy.

Markéét25
Stálice 64 příspěvků 18.11.18 20:42

Ahoj holky je tu nekdo jeste aktivní?? :mrgreen: Já jsem 5 den po transferu a ted uz jen musim cekat a cekat :mrgreen: Je tu nekdo kdo je na tom stejne ;) ???

sonci82
Závislačka 2965 příspěvků 1 inzerát 18.11.18 21:38

@Markéét25 tak tfuj tfuj ať to vyjde!!!

Já začínám 10tt s dvojčaty :lol:

Markéét25
Stálice 64 příspěvků 18.11.18 21:45

@sonci82 Jeee dekuju a tobe mooc gratuluju :hug: doufám že se budu brzo taky radovat :) je to moje první KET a první IVF :) ale co jsem si behem toho prozila to bylo sileny :mrgreen: tak si rikam ze veskerou smulu jsme si vybrali tak ted nas ceka uz jen hezke obdobi :)

sonci82
Závislačka 2965 příspěvků 1 inzerát 19.11.18 05:34

@Markéét25 já si delala první test až 10.den po ET a už byla slabá čárka a pak jak pěkně sílila. No pro nás to bylo třetí IVF,takže už bylo taky na čase :) Kdy chceš zkusit testovat?

Balu91
Kecalka 162 příspěvků 19.11.18 08:43

Ahoj, taky čekám. Respektive dnes jsem 10.den po ET 3denniho embrya a test je bohužel negativní :,( Už jsem to obrecela a je mi z toto na nic. Nevím jestli ještě doufat :,(

sonci82
Závislačka 2965 příspěvků 1 inzerát 19.11.18 09:38

@Balu91 asi tě nepotěšim,ale už by tam asi něco bylo vidět. Drž se,vím jak je to narocny. My z prvního IVF měli jedno embryo a dali mi ho 3.den,osmibunec­ny,ale to je někdy málo,aby se chytlo. Druhé IVF zbylo do 5.dne tak jedno embryo,ale byla to morula,taky nevyšlo. A teď mi zavedli hatchujici blastocysty a chytly se obě. Ale ty dva roky probuleny,že to nejde,proč to nejde…

Markéét25
Stálice 64 příspěvků 19.11.18 11:00

@sonci82 nooo asi si udelam test 10 den coz vychazi na patek :) ale jeste uvidim mozna to vydrzim na tu krev :) cetla jsem nekde ze muzes mit jeste zbytek pregnylu a ten se drzi 12 dni a muze ti udelat falesne pozitivni test :nevim:

Markéét25
Stálice 64 příspěvků 19.11.18 11:02

@Balu91 Ahooj ja byt tebou jeste bych pockala na tu krev a uvidis :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 11:03

Já když tesstovala poprve po et tak jsem se cítila jakoby mi šlo o život :mrgreen:

Balu91
Kecalka 162 příspěvků 19.11.18 11:06

@sonci82 taky si říkám, proč to nejde, u mě je všechno v naprostém pořádku :( Chovám se vzorně, beru co mám a jak mám, doktoři navíc vždycky chválili, jak mám všechno pomalu ukázkové, jak na všechno dobře reaguju. No uvidíme :( Gratuluju, snad se taky jednou dočkáme :( :hug:

Balu91
Kecalka 162 příspěvků 19.11.18 11:08

@Markéét25 Ahoj, u nás v CAR asi krev hned nedělají, řekli mi jen test po min. 14 dnech, možná ví, proč to říkají, v papírech je dokonce napsáno po 14 - 17 dnech po ET. 14. den vychází na tento pátek, tak si říkám, že je třeba ještě čas. Jinak jsem se domlouvala se svou obvodní doktorkou, jestli by ta krev nešla tento pátek udělat přes ně, tak to zkouší a uvidíme.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >