Je tu někdo, kdo čeká na testování po ET?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sonci82
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 15.10.18 21:24
Je tu někdo,kdo čeká na testování po ET?

Jste po ET? Kdy budete testovat? Kolikáté IVF podstuoujete?

Reakce:

Nanaj
Stálice 84 příspěvků 16.10.18 09:34

Ahoj, čekám, čekám, ale mám pocit, že se z toho už zblázním. Jsem po pátečním KET dvou 120 hodinových mrazáčků. Už mám za sebou loňské IVF i KET s nulovým výsledkem. Pak jsem si musela dát pauzu, protože jsem na to neměla psychicky… Od června jsem nastoupila zase do boje :-)

sonci82
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 16.10.18 09:41

@Nanaj tak držím palce! Já jsem 10.den od ET dvou expandujících blastocyst. Před rokem 1. IVF,jedno embryo,nic u toho. Duben 2.IVF jedno embryo a nic. Teď na 3.pokus jsme přešli do jiného CAR a 2 mám v sobě a 3 v mrazacku. V pátek si mám dělat ofiko test a nevím,zda si ho udělat už teď někdy nebo počkat…jsou to nervy.

Nanaj
Stálice 84 příspěvků 16.10.18 10:05

@sonci82 Také moc držím pěsti. 10. den už by mohlo být něco vidět. ale chápu, tě, že na jednu stranu to chceš vědět a na druhou, že se bojíš špatného výsledku. Mám to stejně. A to ještě jsem strašně netrpělivá a potřebuji mít všechno hned, tak je pro mě tohle čekání o nervy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >