Je tu někdo, kdo maturoval v září a nastupoval zároveň na VŠ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 20:59
Je tu někdo,kdo maturoval v září a nastupoval zároveň na VŠ?

Ano je to tak, jsem plně tupá a rupla z včerejší maturity z matiky.
Předem se omlouvám za spoustů dotazů…

Jde mi o to, když budu dělat opravný termín v září asi nejspíš podle kalendáře 4.9.(a zkoušku úspěšně zvládnu) do kdy budu mít v ruce maturitní vysvědčení?
Urychlí to cermat nebo si výsledky taky bude syslit tak dlouho jako na jaře?

Dejme tomu, že se bude nastupovat na vš buďto 17. nebo 24. září. Lze to vůbec stihnou na vš doručit maturitní vysvědčení? Nebo mám prostě smůlu? Vím, že asi plaším zbytečně, ale mě to prostě strašně stresuje, že to nestihnu.

Zajímali by mě jak jste to měli, vy co jste octli v podobné situaci. Za jak dlouho po konání opravné zkoušky jste měli vysvědčení?(týden,14dní)? Stihly jste nastoupit na vš?

Kdyby se někdo podělil o zkušenosti jak vůbec požádat děkana o podmíněná nástup, budu vděčná. jestli stačí napsat formální mail, nebo je někde speciální formulář, či vzor?

Děkuju všem moc za odpovědi

Reakce:
Uživatel je onlinetruelly
Závislačka 3102 příspěvků 03.05.18 21:12

Dá se to stihnout. Nebyla bys první ani poslední…kdysi tady psala dívčina, co neudělala na jaře, neudělala na podzim, chvíli na to zjistila, že je těhotná…a je dodnes se základním vzděláním.. A taky už byla přijata na vysokou. Takže držím palce v příštím pokusu.

Azeretereza
Závislačka 2673 příspěvků 03.05.18 21:26

Ja to tak mela, nastupovala jsem na VS zacatkem rijna. Ale jen skrz velice uspesny prijimacky. Zalezi kam se hlasis. Nekde pockaji, nekde ne.

Edit - nakonec jsem po ctyrech letech nedostudovala. Neni zadna tragedie nastoupit o rok pozdejc, aspon si ujasnis, zda to je primo to, co chces. U me to tak nebylo a zjistila jsem to az prave po tech nekolika letech.

Hadumi
Extra třída :D 13729 příspěvků 03.05.18 21:55

Sestra to loni nestihla, sice dělala opravu na začátku září, ale vysvědčení dostala až na konci měsíce a přihlášky (+vysvědčení) na vš se museli odevzdat do cca 20.9. Komunikovala se svou sš i vš (zču) a nešlo to, její sš nabízela výpis, ale to vš nestačilo. Měla smůlu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 22:16

Můžu se zeptat z čeho dělala opravky? Didakťák, sloh, či ústní?

Hadumi
Extra třída :D 13729 příspěvků 03.05.18 22:20
@Anonymní píše:
Můžu se zeptat z čeho dělala opravky? Didakťák, sloh, či ústní?
ústní.
Váš příspěvek
Reklama