Je tu někdo, kdo maturoval v září a nastupoval zároveň na VŠ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.05.18 20:59
Je tu někdo,kdo maturoval v září a nastupoval zároveň na VŠ?

Ano je to tak, jsem plně tupá a rupla z včerejší maturity z matiky.
Předem se omlouvám za spoustů dotazů…

Jde mi o to, když budu dělat opravný termín v září asi nejspíš podle kalendáře 4.9.(a zkoušku úspěšně zvládnu) do kdy budu mít v ruce maturitní vysvědčení?
Urychlí to cermat nebo si výsledky taky bude syslit tak dlouho jako na jaře?

Dejme tomu, že se bude nastupovat na vš buďto 17. nebo 24. září. Lze to vůbec stihnou na vš doručit maturitní vysvědčení? Nebo mám prostě smůlu? Vím, že asi plaším zbytečně, ale mě to prostě strašně stresuje, že to nestihnu.

Zajímali by mě jak jste to měli, vy co jste octli v podobné situaci. Za jak dlouho po konání opravné zkoušky jste měli vysvědčení?(tý­den,14dní)? Stihly jste nastoupit na vš?

Kdyby se někdo podělil o zkušenosti jak vůbec požádat děkana o podmíněná nástup, budu vděčná. jestli stačí napsat formální mail, nebo je někde speciální formulář, či vzor?

Děkuju všem moc za odpovědi

Reklama

Reakce:

truelly
Ukecaná baba ;) 2464 příspěvků 03.05.18 21:12

Dá se to stihnout. Nebyla bys první ani poslední…kdysi tady psala dívčina, co neudělala na jaře, neudělala na podzim, chvíli na to zjistila, že je těhotná…a je dodnes se základním vzděláním.. A taky už byla přijata na vysokou. Takže držím palce v příštím pokusu.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 03.05.18 21:26

Ja to tak mela, nastupovala jsem na VS zacatkem rijna. Ale jen skrz velice uspesny prijimacky. Zalezi kam se hlasis. Nekde pockaji, nekde ne.

Edit - nakonec jsem po ctyrech letech nedostudovala. Neni zadna tragedie nastoupit o rok pozdejc, aspon si ujasnis, zda to je primo to, co chces. U me to tak nebylo a zjistila jsem to az prave po tech nekolika letech.

Uživatel je onlineHadumi
Extra třída :D 12876 příspěvků 03.05.18 21:55

Sestra to loni nestihla, sice dělala opravu na začátku září, ale vysvědčení dostala až na konci měsíce a přihlášky (+vysvědčení) na vš se museli odevzdat do cca 20.9. Komunikovala se svou sš i vš (zču) a nešlo to, její sš nabízela výpis, ale to vš nestačilo. Měla smůlu.

Anonymní  03.05.18 22:16

Můžu se zeptat z čeho dělala opravky? Didakťák, sloh, či ústní?

Uživatel je onlineHadumi
Extra třída :D 12876 příspěvků 03.05.18 22:20
@Anonymní píše:
Můžu se zeptat z čeho dělala opravky? Didakťák, sloh, či ústní?
ústní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama