Je tu někdo, kdo maturoval v září a nastupoval zároveň na VŠ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 20:59
Je tu někdo,kdo maturoval v září a nastupoval zároveň na VŠ?

Ano je to tak, jsem plně tupá a rupla z včerejší maturity z matiky.
Předem se omlouvám za spoustů dotazů…

Jde mi o to, když budu dělat opravný termín v září asi nejspíš podle kalendáře 4.9.(a zkoušku úspěšně zvládnu) do kdy budu mít v ruce maturitní vysvědčení?
Urychlí to cermat nebo si výsledky taky bude syslit tak dlouho jako na jaře?

Dejme tomu, že se bude nastupovat na vš buďto 17. nebo 24. září. Lze to vůbec stihnou na vš doručit maturitní vysvědčení? Nebo mám prostě smůlu? Vím, že asi plaším zbytečně, ale mě to prostě strašně stresuje, že to nestihnu.

Zajímali by mě jak jste to měli, vy co jste octli v podobné situaci. Za jak dlouho po konání opravné zkoušky jste měli vysvědčení?(tý­den,14dní)? Stihly jste nastoupit na vš?

Kdyby se někdo podělil o zkušenosti jak vůbec požádat děkana o podmíněná nástup, budu vděčná. jestli stačí napsat formální mail, nebo je někde speciální formulář, či vzor?

Děkuju všem moc za odpovědi

Reakce:

truelly
Závislačka 2776 příspěvků 03.05.18 21:12

Dá se to stihnout. Nebyla bys první ani poslední…kdysi tady psala dívčina, co neudělala na jaře, neudělala na podzim, chvíli na to zjistila, že je těhotná…a je dodnes se základním vzděláním.. A taky už byla přijata na vysokou. Takže držím palce v příštím pokusu.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 03.05.18 21:26

Ja to tak mela, nastupovala jsem na VS zacatkem rijna. Ale jen skrz velice uspesny prijimacky. Zalezi kam se hlasis. Nekde pockaji, nekde ne.

Edit - nakonec jsem po ctyrech letech nedostudovala. Neni zadna tragedie nastoupit o rok pozdejc, aspon si ujasnis, zda to je primo to, co chces. U me to tak nebylo a zjistila jsem to az prave po tech nekolika letech.

Hadumi
Extra třída :D 13517 příspěvků 03.05.18 21:55

Sestra to loni nestihla, sice dělala opravu na začátku září, ale vysvědčení dostala až na konci měsíce a přihlášky (+vysvědčení) na vš se museli odevzdat do cca 20.9. Komunikovala se svou sš i vš (zču) a nešlo to, její sš nabízela výpis, ale to vš nestačilo. Měla smůlu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 22:16

Můžu se zeptat z čeho dělala opravky? Didakťák, sloh, či ústní?

Hadumi
Extra třída :D 13517 příspěvků 03.05.18 22:20
@Anonymní píše:
Můžu se zeptat z čeho dělala opravky? Didakťák, sloh, či ústní?
ústní.
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >