Zkušenosti s vyplácením cestovních příkazů a zároveň s pokladnou

Anonymní
13.1.20 11:17

je tu ochotná účetní, která by mě vysekala z problému?

Zdravím a přeju pěkné poledne.

Je tu nějaká účetní, která má zkušenosti s výplácením cestovních příkazů a zároveň s pokladnou?
Bohužel jsem se zamotala do pěkné prekérky, kvůli které mi nevychází pokladna, přitom vím, že finančně mám vše správně, pouze nevím jak to zaúčtovat a napsat do pokladní knihy, aby mi to vycházelo..
Případ je opravdu obsáhlý a hlavně soukromé (kvůli firmě). Proto bych byla ráda, kdyby mi někdo mohl poradit v soukromých zprávách. Jsem vážně už nešťastná a nemám na to mozkovou kapacitu.

Děkuji děkuji všem ochotným! :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19641
13.1.20 11:25
@Anonymní píše:
Zdravím a přeju pěkné poledne.

Je tu nějaká účetní, která má zkušenosti s výplácením cestovních příkazů a zároveň s pokladnou?
Bohužel jsem se zamotala do pěkné prekérky, kvůli které mi nevychází pokladna, přitom vím, že finančně mám vše správně, pouze nevím jak to zaúčtovat a napsat do pokladní knihy, aby mi to vycházelo..
Případ je opravdu obsáhlý a hlavně soukromé (kvůli firmě). Proto bych byla ráda, kdyby mi někdo mohl poradit v soukromých zprávách. Jsem vážně už nešťastná a nemám na to mozkovou kapacitu.

Děkuji děkuji všem ochotným! :)

a co skočit někam za odborníkem a nechat za úhradu poradit? :think: obzvlášť když píšeš, že je případ rozsáhlý a potřebuješ to vyřešit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat