Reklama

Může předepsat pediatr neurologický lék?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 01.01.18 17:40
Je tu pediatr? Dotaz zda lze předepsat jeden lék?

Dobrý den, pokud je tu pediatr ráda bych se zeptala, zda-li je možné aby pediatr našeho dítěte předepisal jeden lék (kategorie neurologie). Standartně ho dítěti předepisuje neuroložka, ale je možné, že má dlouhou dovolenou a nemá zástup (budu ji samozřejmě zítra volat). Pediatr má dovolenou krátkou, tak abych věděla na čem jsem.

Reklama

Reakce:

cell
Echt Kelišová 8044 příspěvků 01.01.18 17:50

No a jaký lék to je? ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 19:09

Řešila jsem to už „x“ let zpátky, tak nevím jestli to platí. Dr to psala nějak s číslem neurologa. Ale fakt si to nepamatuji, je to 13 let.

Nicméně asi 8 let zpátky měl pediatr problém napsat lék z alergologie. Doktorka v tu dobu byla na mateřské.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 01.01.18 19:51
@cell píše:
No a jaký lék to je? ;-)

Jestli jsi doktorka napíšu do SZ. Nechce se mi to psát veřejně :kytka:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 01.01.18 19:52
@Anonymní píše: Řešila jsem to už „x“ let zpátky, tak nevím jestli to platí. Dr to psala nějak s číslem neurologa. Ale fakt si to nepamatuji, je to 13 let.Nicméně asi 8 let zpátky měl pediatr problém napsat lék z alergologie. Doktorka v tu dobu byla na mateřské.

Díky za info. Já právě žiju v domnění že to pediatra prostě k určité části léků „nepustí“, tak jsem zase moudřejší :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >