Je tu pravník - potřebuji pomoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 18:05
Je tu pravnik? Potrebuji pomoci

Prosim je tu nekdo pravnik? Potrebuji poradit ohledne smj v rozvodu. Napisi do sz.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18727 příspěvků 05.01.18 19:19

Zadarmo ani tady právník nehrabe..

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 19:19

Divna otazka :nevim: :think:

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 05.01.18 19:22

SJM se dělí 50/50 (nejsem právník). Pokud by se to dělilo jinak, majetek nespadal do SJM (nejsem právník).

Citronkalekninka
Kecalka 372 příspěvků 2 inzeráty 05.01.18 20:12

@pikola proc myslis?

canaglia
Závislačka 3610 příspěvků 05.01.18 20:36

Těžko napsat SZ, když jsi anonymní…

Athena23
Povídálka 20 příspěvků 06.01.18 23:09

Taky budeme resit SJM. Co mate konkretne za problem?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 16:39
Za jakým právníkem se obrátit s tímto problémem ?

Dobrý den, možná je to divny dotaz/prosba, ale potřebuji poradit, co dal..
Se snoubencem máme před svatbou, domečkem atd a poslední rok nám to dost stěžuje tchyně.
Zná me teprve rok (až od zasnoubení ) díky bohu.. od prvního dne, kdy jsem měla poprvé dojet na návštěvu, volala snoubenci, ze ať me tam netaha, ze viděla mou fotku a Vypadam jako kurva. Tím to začalo..
každý den ráno mu volala a nadavala na me, psychicky už na to neměl ji pořad odmítat a poslal ji nekam. Ta neprestala a začala jezdit k nám domu kde na me nadavala a za hodinu se sebrala a sla zpátky domu.
Později začala obvolavat všechny, s kterými jsme se scházeli a hazela na me špínu.
Nikdo mi nevěřil tak jsem to začala nahrávat.
Momentálně k nám jezdí či vola a vyhrožuje mi smrti (mám vše nahráno). Snoubenec ji ze života neodstraní protože je to jeho matka, ale nemůže nutit me ať se s ni bavím.
Už mi vážně to stačilo a chtela bych soudně nařídit, ať se ke me nepriblizuje. Dá se to nějak? Už po roce to nezvladam.. :,( :?

Kansaw
Nováček 2 příspěvky 11.02.18 16:41
@Anonymní píše:
Se snoubencem máme před svatbou, domečkem atd a poslední rok nám to dost stěžuje tchyně.
Zná me teprve rok (až od zasnoubení ) díky bohu.. od prvního dne, kdy jsem měla poprvé dojet na návštěvu, volala snoubenci, ze ať me tam netaha, ze viděla mou fotku a Vypadam jako kurva. Tím to začalo..
každý den ráno mu volala a nadavala na me, psychicky už na to neměl ji pořad odmítat a poslal ji nekam. Ta neprestala a začala jezdit k nám domu kde na me nadavala a za hodinu se sebrala a sla zpátky domu.
Později začala obvolavat všechny, s kterými jsme se scházeli a hazela na me špínu.
Momentálně k nám jezdí či vola a vyhrožuje mi smrti (mám vše nahráno). Snoubenec ji ze života neodstraní protože je to jeho matka, ale nemůže nutit me ať se s ni bavím.
Už mi vážně to stačilo a chtela bych soudně nařídit, ať se ke me nepriblizuje. Dá se to nějak? Už po roce to nezvladam.. :,( :?

Omylem jsem dala anonymní, kdyby jste měli radu, pište.

arada
Extra třída :D 11063 příspěvků 11.02.18 16:47
@Kansaw píše:
Omylem jsem dala anonymní, kdyby jste měli radu, pište.

To ani omylem, nováček psát anonymě nemůže, to bys mohla vědět. Máš tady zdvojený profil?

pikola
Neúnavná pisatelka 18727 příspěvků 11.02.18 16:48
@arada píše:
To ani omylem, nováček psát anonymě nemůže, to bys mohla vědět. Máš tady zdvojený profil?

Asi může, ale nemůže si založit svojí diskuzi, může jen do obnovené.

janablizkova
Kecalka 328 příspěvků 11.02.18 17:11

Všude existují bezplatné právní poradny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 17:22
@Anonymní píše:
Už mi vážně to stačilo a chtela bych soudně nařídit, ať se ke me nepriblizuje. Dá se to nějak? Už po roce to nezvladam.. :,( :?

Jít na policii. Dcera řeší něco podobného právě teď, policie hodně pomohla, dokonce jí byla nabídnuta ochrana do doby ukončení procesu. Napíchli jí FB, tlf., email, takže jakmile ex volá či jakkoliv ji kontaktuje, hned to ví. Případ převzala kriminálka a teď to jde do finální fáze před podáním žaloby k soudu.

Kansaw
Nováček 2 příspěvky 11.02.18 17:32
Anonimni i obnovení se dá, měla jsem to při vložení komentáře .

@pikola psala jsem do komentáře a pod ‘anonymni’ bylo ještě něco jako ve smyslu’vytvořit vlastní diskuzi’ a díky tomu je to takhle :)

MartinaCV
Kelišová 6319 příspěvků 11.02.18 18:03
@Anonymní píše:

Jsem právník a svoji tchýni bych nejradši nechala vystřelit do vesmíru. Zkus Policii a přestupkovou komisi pro stalking. Mohlo by se to projednat alespoň jako přestupek. Nicméně není to dobrá situace, řešit toto se snoubencovo matkou. Je dost důležité pro tvou budoucnost, aby on stál za tebou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama