ŠŽ - hypofunkce?

342
24.3.21 09:52

Je tu prosím někdo, kdo rozumí víc ŠŽ - hypofunkce?

Ahoj holky, prosím Vás.. Rozumí tady někdo Štítný žláze - hypofunkce? Léčila jsem se s ní rok, brala léky a jednou jsem měla výsledky v pořádku tak mi léky na 3 měs. vysadili. Jenže se mrcha objevila. Tak mám nasazené léky,, zatím Letrox 50,, za 3 měsíce se uvidí ( podle další krve) Poslali mě na UTZ krku. jenže já té zprávě prd rozumím. Doktor mi jen řekl, že biopsii mohou udělat až když budou mít uzle alespoň 1 cm. No to mě vyděsilo, jako že to může být zhoubné apod. Před tím rokem jsem měla dle UTZ jeden uzlík malej a štítná byla zvětšená. Jenže teď je žláza nezvětšená a uzle tam jsou dva. Výsledky vložím, aby jste koukli, jestli tomu někdo rozumí víc. :nevim: Tak se chci zeptat, kdyby to bylo nějak špatné, zhoubné nebo tak něco, stačí přinejhorším odoperovat štítnou žlázu? nebo ne? myslím tím, kdyby ten uzel byl zhoubný. :nevim: Prostě jestli se to dá nějak řešit. Jestli se mám obávat. Jsem z toho nesvá. Předem děkuji, když někdo napíše :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
632
24.3.21 11:34

Nemusíš se obávat. Taky jsem měla uzlíky, a časem se i zmenšily. Prostě až se vyladí dávkování, tak se uvidí. Samozřejmě je lepší chodit aspoň co půl roku na sono, ať se to hlídá. Ale předem bych se tím nestresovala. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
24.3.21 11:54

@Angry_birds Jé, děkuji. Jsi mě trošku uklidnila :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
24.3.21 21:16

@Anet 123 Já myslím že můžeš být v klidu. Mám taky sníženou funkci, prášky beru už cca 15let a uzlíky taky nějaké mám, z jednoho mi dělali i punkci. Musí se to hlídat, není to ale žádná tragédie ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat