Je tu prosím někdo v oboru gynekologie?

497
25.2.16 11:15

Je tu prosím někdo v oboru gynekologie?

Je to někdo v oboru gynekologie, potřebovala bych poradit…samozřejmě s gynekologem jsem problém konzultovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6674
25.2.16 11:35

I kdyby tu někdo byl, žádná gynekoložka se na tohle neozve. Ale je tu hromada žen, které mají za sebou všelijaké problémy a nemoci. Neboj se zeptat rovnou, je větší pravděpodobnost, že někdo poradí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
25.2.16 11:37

@Petule030 To bych tu mohla napsat román :( a ani nevím, kam zařadit takové téma :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3270
25.2.16 11:40

Tady je každý gynekolog amatér :mrgreen: Zkus vznést dotaz, jistě se tady najde někdo, kdo má stejnou zkušenost. I kdyby sem opravdu nějaký gynekolog chodil, tak by musel být blázen, aby se tady k tomu přiznal :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
25.2.16 11:44

Dobrá tak dotaz zní :) je tu některá z maminek, která po porodu podstoupila kyretáž pro silné a dlouhé krvácení? popřípadě byl jí nasazen duphaston a nezabral…dr mi ho nasadila 18-26 dc jenze jak pred tydnem domenstrovala a dnes jsem 16 dc a znovu krvacim…Kojím, malé je 9 měsícu a dr mi dnes sdělil, že jsou dvě možnosti…přestat kojit nebo antikoncepce pro kojíci…jsem po ivf a do druheho jdeme v srpnu, tak vím, že na ochranu nic nepotřebuji, jen a=t nekrvácím měsíc, tak zvažují co dal…takhle fungovat nejde :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9474
25.2.16 11:51
@sladkare píše:
Dobrá tak dotaz zní :) je tu některá z maminek, která po porodu podstoupila kyretáž pro silné a dlouhé krvácení? popřípadě byl jí nasazen duphaston a nezabral…dr mi ho nasadila 18-26 dc jenze jak pred tydnem domenstrovala a dnes jsem 16 dc a znovu krvacim…Kojím, malé je 9 měsícu a dr mi dnes sdělil, že jsou dvě možnosti…přestat kojit nebo antikoncepce pro kojíci…jsem po ivf a do druheho jdeme v srpnu, tak vím, že na ochranu nic nepotřebuji, jen a=t nekrvácím měsíc, tak zvažují co dal…takhle fungovat nejde :(

kamarádka to tak měla… na rok jí nasadili klasickou antikoncepci, po roce vysadila a bez problémů… kyretáž podstoupit nechtěla. Pracuje v oboru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
25.2.16 12:17

@Pam12 děkuji moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2276
25.2.16 13:32

@sladkare Nemáš náhodou zvýšenou funkci štítné žlázy? Mě to dělalo po porodu když jsem měla vyšší dávku euthyroxu než byla potřeba a menstruace co dva týdny, po nasazení správné dávky bylo vše OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
25.2.16 19:42

@baaruunkaa štítnou žlázu jsem měla před porodem v pořádku, teď mi vyšetření nedělali, myslíš, že se to mohlo změnit nebo ses léčila i dřív?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2276
25.2.16 19:54

@sladkare Já začala mít problémy se štítnou žlázou po prvním porodu, přišlo se na to asi po čtyřech měsících-já mám sníženou funkci. Po druhém porodu jsem ji měla echt rozházenou a právě mi to dělalo výkyvy s MS než se povedla nastavit správná hladina léků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
25.2.16 20:01

@baaruunkaa aha a myslíš, že z krve by mi to zjistili nebo si mela sono a nějaké podrobnější vyšetření? Mě dělala moje obvodní cca 2,3.měsíce na štítnou a vše ok jen cukr zvýšený :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2276
25.2.16 20:27

@sladkare Tak jestli jsi měla krev OK tak to štítka není. Výsledky máš z krve a na základě toho se dělá sono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
25.2.16 22:10

@baaruunkaa no budu nucena dat enginu a doufat, ze to zabere a nerozhoduje hormony jeste vic, každopádně děkují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.17 19:04

@sladkare zdravím pročítám starší diskuze a jak soudím tak se vám zadarilo a máte miminko. Bylo to nakonec s pomocí či nikoliv. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama