Reklama

Je tu, prosím, profesionální vizážista?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Duby
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 09:30
Je tu prosim Profesionalni vizazista ?

Ahojda, co by prosim poradil vizazista, jak na uces, jsou-li tzv. Kouty ve vlasech - u zeny? Dekuji

Reklama

Reakce:

_-Nickname-_
Povídálka 14 příspěvků 29.04.18 09:38

Vizážistka sice nejsem, nicméně bych zkusila si udělat pěšinku veprostřed a vlasy pozvolněji sepnout tak, aby to kouty skrylo, ;)

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 29.04.18 10:01

Co ofina, taková ta co jde hodně z vysoka?

zrcadlo
Kelišová 6624 příspěvků 29.04.18 10:20

Já měla po porodu kouty jako hrom a docela mi pomohl šampon Alpecin C1 - cca po dvou týdnech užívání mi začaly v místech koutů růst vlasy, sice to jsou jen takové jemné kratší vlásky, ale opticky (mám tmavé) to pomohlo opravdu hodně, při stažení do culíku mi tam nesvítí světlé trojúhelníky.

Uživatel je onlineKonnny
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 29.04.18 10:36

@zrcadlo Ale to asi nebylo šamponem, nýbrž tím, že padání u tebe byla pouze přechodná záležitost v souvislosti s porodem. U mě teda Alpecin efekt nula.

zrcadlo
Kelišová 6624 příspěvků 29.04.18 11:12
@Konnny píše:
@zrcadlo Ale to asi nebylo šamponem, nýbrž tím, že padání u tebe byla pouze přechodná záležitost v souvislosti s porodem. U mě teda Alpecin efekt nula.

No u mě opravdu zabírá ten šampon, protože když jsem ho nepoužívala, kouty se zase začaly dělat, jakmile ho nasadím, vlasy začnou rašit (opakovala jsem několik pokusů v průběhu kojení i dávno po něm), a rozdíl mám i ve vypadaných vlasech (poznám na kartáči, že při jeho používání mi méně padají vlasy). Určitě to nefunguje na všechny (to by byl asi jediný prodávaný produkt), kamarádce zase výrazně zlepšila kvalitu vlasů kůra od Vichy, a já to kdysi zkoušela taky, a za ty prachy teda minimální rozdíl (takže ta zase nefunguje na mě, ale jí to vlasy viditelně zlepšilo).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama