Je tu, prosím, profesionální vizážista?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Duby
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 09:30
Je tu prosim Profesionalni vizazista ?

Ahojda, co by prosim poradil vizazista, jak na uces, jsou-li tzv. Kouty ve vlasech - u zeny? Dekuji

Reakce:
_-Nickname-_
Povídálka 17 příspěvků 29.04.18 09:38

Vizážistka sice nejsem, nicméně bych zkusila si udělat pěšinku veprostřed a vlasy pozvolněji sepnout tak, aby to kouty skrylo, ;)

Helileli
Závislačka 3048 příspěvků 29.04.18 10:01

Co ofina, taková ta co jde hodně z vysoka?

zrcadlo
Kelišová 6967 příspěvků 29.04.18 10:20

Já měla po porodu kouty jako hrom a docela mi pomohl šampon Alpecin C1 - cca po dvou týdnech užívání mi začaly v místech koutů růst vlasy, sice to jsou jen takové jemné kratší vlásky, ale opticky (mám tmavé) to pomohlo opravdu hodně, při stažení do culíku mi tam nesvítí světlé trojúhelníky.

Konnny
Závislačka 2585 příspěvků 29.04.18 10:36

@zrcadlo Ale to asi nebylo šamponem, nýbrž tím, že padání u tebe byla pouze přechodná záležitost v souvislosti s porodem. U mě teda Alpecin efekt nula.

zrcadlo
Kelišová 6967 příspěvků 29.04.18 11:12
@Konnny píše:
@zrcadlo Ale to asi nebylo šamponem, nýbrž tím, že padání u tebe byla pouze přechodná záležitost v souvislosti s porodem. U mě teda Alpecin efekt nula.

No u mě opravdu zabírá ten šampon, protože když jsem ho nepoužívala, kouty se zase začaly dělat, jakmile ho nasadím, vlasy začnou rašit (opakovala jsem několik pokusů v průběhu kojení i dávno po něm), a rozdíl mám i ve vypadaných vlasech (poznám na kartáči, že při jeho používání mi méně padají vlasy). Určitě to nefunguje na všechny (to by byl asi jediný prodávaný produkt), kamarádce zase výrazně zlepšila kvalitu vlasů kůra od Vichy, a já to kdysi zkoušela taky, a za ty prachy teda minimální rozdíl (takže ta zase nefunguje na mě, ale jí to vlasy viditelně zlepšilo).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >