Je tu prosím psycholog/psycholožka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 17:27
Je tu prosím psycholog/psycholožka?

Mám kariérní profesní problém. Absolvovala jsem rozsáhlý psychoterap. výcvik, dále psychologii na VŠ, mám praxi, ale nemám klinickou psychologii. Žila jsem mimo ČR. Nyní jsem v Praze.Bylo mi pojišťovnou sděleno, že jelikož nemám vystudovanou klinickou psychologii, nemohu mít smlouvu s pojišťovnou. Pracovat jen za přímou úhradu nechci, má snaha je, aby služby byly přístupné všem, přes zdr. pojišťovnu. Úřednice na pojišťovně mi poradila, že se mám domluvit s někým, kdo provozuje zdrav. zařízení nebo kdo smlouvu má a pracovat pod ním, zcela legálně, příp.,protože nemám v ČR kontakty, kolegy tu neznám, ať dám inzerát někam kam hodí lidé v oboru, že se určitě domluvím. Poradí prosím někdo? Jsem v Praze 14 dní, takže se tu rozkoukávám. Nevím ani kam dát inzerát, co čeští kolegové čtou. Děkuji,oml.se za anonym. :kytka:

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33483 příspěvků 10 inzerátů 17.01.18 18:24

Začala bych tím, že bych obešla nebo obvolala ordinace psychologů ve svém okolí - je jich obrovské množství, tak držím palce, ať to někde vyjde. Zkus tadytady

vaks
Kecalka 208 příspěvků 17.01.18 18:49

Pokud se hodlas zdrzovat v Praze, bohuzel neporadim, pokud bys byla ochotna za praci odcestovat směr Slezsko, mohu predat kontakt…jinak bych zkusila klidne i velke lecebny, psychologu je tam treba vice..

Lollitka
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 17.01.18 19:23

Jak píše @vaks, zkusila bych psychiatrické nemocnice, tam můžeš být tzv. psycholog ve zdravotnictví a nemusíš být jako klinický psycholog. A nemůžeš si tady udělat atestaci na klinického psychologa? Stejně když vyjdeš z VŠ, tak myslím nejsi automaticky klinický psycholog, ale nejsem si úplně jistá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 22:02
:kytka:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.18 23:09

Taky nejsem klinik, proto mám soukromou praxi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >