Je tu prosím psycholog/psycholožka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 17:27
Je tu prosím psycholog/psycholožka?

Mám kariérní profesní problém. Absolvovala jsem rozsáhlý psychoterap. výcvik, dále psychologii na VŠ, mám praxi, ale nemám klinickou psychologii. Žila jsem mimo ČR. Nyní jsem v Praze.Bylo mi pojišťovnou sděleno, že jelikož nemám vystudovanou klinickou psychologii, nemohu mít smlouvu s pojišťovnou. Pracovat jen za přímou úhradu nechci, má snaha je, aby služby byly přístupné všem, přes zdr. pojišťovnu. Úřednice na pojišťovně mi poradila, že se mám domluvit s někým, kdo provozuje zdrav. zařízení nebo kdo smlouvu má a pracovat pod ním, zcela legálně, příp.,protože nemám v ČR kontakty, kolegy tu neznám, ať dám inzerát někam kam hodí lidé v oboru, že se určitě domluvím. Poradí prosím někdo? Jsem v Praze 14 dní, takže se tu rozkoukávám. Nevím ani kam dát inzerát, co čeští kolegové čtou. Děkuji,oml.se za anonym. :kytka:

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32836 příspěvků 10 inzerátů 17.01.18 18:24

Začala bych tím, že bych obešla nebo obvolala ordinace psychologů ve svém okolí - je jich obrovské množství, tak držím palce, ať to někde vyjde. Zkus tadytady

vaks
Kecalka 142 příspěvků 17.01.18 18:49

Pokud se hodlas zdrzovat v Praze, bohuzel neporadim, pokud bys byla ochotna za praci odcestovat směr Slezsko, mohu predat kontakt…jinak bych zkusila klidne i velke lecebny, psychologu je tam treba vice..

Lollitka
Kecalka 496 příspěvků 17.01.18 19:23

Jak píše @vaks, zkusila bych psychiatrické nemocnice, tam můžeš být tzv. psycholog ve zdravotnictví a nemusíš být jako klinický psycholog. A nemůžeš si tady udělat atestaci na klinického psychologa? Stejně když vyjdeš z VŠ, tak myslím nejsi automaticky klinický psycholog, ale nejsem si úplně jistá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 22:02
:kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.18 23:09

Taky nejsem klinik, proto mám soukromou praxi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama