Pes nepije - je tu veterinář?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vermun
Závislačka 3275 příspěvků 21.02.18 14:23
Je tu veterinář? Pes nepije

Ahoj, máme štěně. Od prvopočátku má zažívací potíže (průjem), vyřešeno dlouhodobou dietou. Nicméně pes měl nějakou virozu, dostával týden léky předepsané veterinářem. Poté léky vysazeny, za dva dny pes apatický, bez chuti k hrám, jen polehával. Byli jsme u veterináře, bolí ho břicho, dostal dvě injekce a že to bude dobré. Bohužel nebylo, tak jsme tam byli znova, dostal opět dvě injekce a prášky domů. Pes se zvetil co se týče apatie, ale bohužel nepije. Na veterinu jsem volala včera, bylo mi řečeno, že se rozpije. Jenže nepije už 3. den. Včera jsem do něj dostala 100 ml tekutin přes stříkačku a plus měl tedy konzervu, granule odmítá. čůrat čůrá (tmavě žlutá moč), aktivní je. Mám plašit a jet znovu k veterináři a nebo ještě čekat? Štěněti je 7 měsíců.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

rexina
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 21.02.18 14:27

@Vermun radši s ním zajděte, je ještě malinky.

Vermun
Závislačka 3275 příspěvků 21.02.18 14:29

@rexina já bych s ním bez váhání zašla, ale včera mi veterinář řekl, že se rozpije, ale už mi neřekl, jak dlouho na to rozpití čekat. Nechci vypadat za hysterku, pes jinak vypadá dobře…

Kalbe
Kecalka 311 příspěvků 21.02.18 14:29

@Vermun také bych jela na veterinu, moje mamka psum vaří domácí vývary, co zkusit mu udělat polévku? (Samozřejme bez koreni - kuře, mrkvičku, nějaký nudle… )

Markéta80
Hvězda diskuse 37748 příspěvků 21.02.18 14:30

@Vermun jela bych jinam, chce to ho pořádně vyšetřit co mu vůbec je ;)

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 21.02.18 14:31

@Vermun já bych do něj dál tlačila vodu krzevá ty stříkačky. Pít musí. Až se uzdraví, bude pít sám.
Edit: případně tedy jiný veterinář!

Kalbe
Kecalka 311 příspěvků 21.02.18 14:33

@Vermun a do te polévky bych dala trochu sul - kvůli iontům pokud nechce přijímat tekutiny, pokud ti ji nevypije tak bych už asi fakt radši jela

Vermun
Závislačka 3275 příspěvků 21.02.18 14:34

@Kalbe vývar mu udělat nemůžu, má velmi přísnou dietu.

@Markéta80 tento veterinář je kapacita v širokém okolí. Nemám moc kam jinam jít. :/

Kalbe
Kecalka 311 příspěvků 21.02.18 14:35

@Vermun Říkala jsi ze mel konzervu - to bych mu radši udělala domácí vývar kde je i voda… na tom není nic špatného

Vermun
Závislačka 3275 příspěvků 21.02.18 14:36

@Kalbe konzervu měl, ale se složením jako jsou granule. Je to speciální veterinarni

Kalbe
Kecalka 311 příspěvků 21.02.18 14:38

@Vermun ok to byl jen tip jak do něho dostat vodu, u nás to funguje - Máme 5 psu v rodine :-)

josslyn
Povídálka 32 příspěvků 21.02.18 14:40

Dejte mu napít stříkačkou, která samozřejmě bude bez jehly. Podržet čumáček a ideálně do koutku mu vymáčknout vodu. Možná něco málo vyprská a nebude se mu to líbit, ale vodu tak do něj dostanete.

BaMaK
Závislačka 2727 příspěvků 5 inzerátů 21.02.18 14:42

@Vermun zavolej veterinari. Myslim, ze jste do pejska oba investovali spoustu casu a energie a tak jeden telefon nic nezkazi. Lepsi, nez abys pejska za 2 dny vezla se selhanim ledvin.

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 21.02.18 14:42

Zkus namočit granule, alespoň trochu vody by tím do sebe dostal a pokud ani to nepůjde, najdi rychle jiného MVDr., bez ohledu na to, jaká je ten současný kapacita

bea6
Ukecaná baba ;) 1571 příspěvků 21.02.18 14:50

Ja bych jela, zvire ktere tak dlouho nelije je dehydrovane a potřebuje infuze. A hlavně vyšetření krve, může jít o nějaké vážnější onemocnění.
Za hysterku nebudete možná vám spíš vynadáno proč jedete po3 dnech. Já bych se zlobila.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéf tanečníků StarDance Onder mění ansámbl. Jak dopadla jeho ex Hunčárová?

Oblíbená taneční show StarDance již nebude jako dřív. Šéf tanečníků Jan Onder... číst dále >

Migranti ve Valencii: Více než 20 už se jich ztratilo, kapesné mají téměř 14 tisíc!

Pořádný poprask způsobilo nedávné vylodění více než šesti set migrantů ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama