Je uražený, ale mně už je to jedno

Anonymní
18.2.20 15:08

Je uražený, ale mě už je to jedno

Ahojte přítel je uražený od včerejska neodepisuje zase po delší době jsem mu vmetla do obličeje to, že si nečistí zuby a nemá zubaře. U jeho staré zubařky, kterou měl se dozvědel že prý nemá cenu s tím nic dělat že si pak má nechat udelat celé nové zuby, ale nepříjde mi že by měl uplně všechny špatné. Asi bych mu toho nejakeho lepsiho zubare i zaplatila ja vim jsem blbá ( má trauma ze zubařů vím to byla jsem u toho) A to jako do te doby o sebe nebude pečovat?? Není mu jeste ani 30 a dlouho jestě nebude. Řekla jsem mu to na rovinu po dlouhém naznačování že mi to není prijemné už několikrát..k ničemu to nevedlo řekla jsem mu že ani na sex uz chuť nemám a ani pusu už od nej nechci a že mě můze přemlouvat jak chce, ale prostě nepolevim. Myslíte že tohle by mohlo zabrat? Ani se nesnaží najít jiného zubaře ale hlavne ta hygiena jinak o sebe dbá. Už jsem fakt zoufalá řeším to s nim 4 roky. Uplně to ve mě vře, když jde do práce a do té koupelny prostě nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5831
18.2.20 15:17

S podobným exotem - co se bál zubaře jsem žila, až když už musel na pohotovost, kde byl asi takhle malý jsem mu domluvila zubařku, to ještě byly a nabíraly by se dalo říci. Šel tam jednou po té pohotovosti, nejsme spolu přes tři roky a myslím, že tam ještě taky nebyl. Ale zuby si myl. Děláš dobře. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8485
18.2.20 15:18

Jestli to zabere netuším, ale tohle by mi taky hodně vadilo. Nevěřím, že mu jeho zubařka řekla, že nemá cenu s tím něco dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 15:20
@arinecka píše:
Jestli to zabere netuším, ale tohle by mi taky hodně vadilo. Nevěřím, že mu jeho zubařka řekla, že nemá cenu s tím něco dělat.

Asi mu to rekla ironicky, tipuju. Neco jako Tak si ty zuby necistete, nic s tim nedelejte a teste se na protezu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6965
18.2.20 15:25

Je to prase, taky bych mu pusu opravdu nedala. A lituju jeho kolegy v práci. Nechápu, jak můžeš 4 roky snášet chlapa, co mu chybí základní hygienické návyky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50881
18.2.20 15:25
@kve-tinka píše:
S podobným exotem - co se bál zubaře jsem žila, až když už musel na pohotovost, kde byl asi takhle malý jsem mu domluvila zubařku, to ještě byly a nabíraly by se dalo říci. Šel tam jednou po té pohotovosti, nejsme spolu přes tři roky a myslím, že tam ještě taky nebyl. Ale zuby si myl. Děláš dobře. ;)

Tak s tím jsme měli taky velký problém, nesnáším, když je partner takto aktivní a domlouvá mi doktory bez mého souhlasu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12381
18.2.20 15:52

S takovými hygienickými návyky by to nebyl můj přítel :poblion:. Nechápu, jak si tohle mohla vydržet 4 roky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
18.2.20 16:19
@Anonymní píše:
Ahojte přítel je uražený od včerejska neodepisuje zase po delší době jsem mu vmetla do obličeje to, že si nečistí zuby a nemá zubaře. U jeho staré zubařky, kterou měl se dozvědel že prý nemá cenu s tím nic dělat že si pak má nechat udelat celé nové zuby, ale nepříjde mi že by měl uplně všechny špatné. Asi bych mu toho nejakeho lepsiho zubare i zaplatila ja vim jsem blbá ( má trauma ze zubařů vím to byla jsem u toho) A to jako do te doby o sebe nebude pečovat?? Není mu jeste ani 30 a dlouho jestě nebude. Řekla jsem mu to na rovinu po dlouhém naznačování že mi to není prijemné už několikrát..k ničemu to nevedlo řekla jsem mu že ani na sex uz chuť nemám a ani pusu už od nej nechci a že mě můze přemlouvat jak chce, ale prostě nepolevim. Myslíte že tohle by mohlo zabrat? Ani se nesnaží najít jiného zubaře ale hlavne ta hygiena jinak o sebe dbá. Už jsem fakt zoufalá řeším to s nim 4 roky. Uplně to ve mě vře, když jde do práce a do té koupelny prostě nejde.

Chápu tě, to bych teda nedala. V dnešní době není problém sehnat třeba v Praze, nebo Brně zubní kliniku, kde mu spraví všechny zuby v jeden den a třeba pod narkózou. Třeba tady, ale mrkni na net, je tam toho mraky.
https://www.expres.cz/…festyle_jph1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12381
18.2.20 16:29

@Arcanum z těch cen se mi teda chce omdlít :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K K
634
18.2.20 16:47

Neprestava me udivovat, s jakymi partnery dokazou nektere zeny zit. Jduvenblejt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
18.2.20 16:50
@Monchichik píše:
@Arcanum z těch cen se mi teda chce omdlít :mrgreen:

Já vím, že to je dost peněz, ale když si to spočteš, co nějaký břídil kolikrát vytahá z lidí po troškách, a ve finále mají puse urnový háj, tak bych to zaplatila jednorázově, a na x let je pokoj. V případě mladého chlapa by se to ještě i vyplatilo. Pokud má fobii ze zubaře, stejně to bude muset mít pod narkózou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 16:54

Mám jednu známou, a ta už od raného mládí chodí jenom se zuby. Už by ani nespočítala, kolik jí to stálo. Zubaře měnila už několikrát. Ve finále má v puse ve předu „cosi“, co musí několikrát denně přilepovat, a vypadá hrozně. :?

• Nahlásit
  • Citovat
18.2.20 17:10

Musí to zabrat. Protože přece nebudeš žít s takovým prasetem. Bát se zubaře je jedna věc, ale nečistit si zuby, to je zkrátka nechuťárna. Ex si je nečistil a ta rychna z pusy, to zkrátka nešlo překonat. Teď má kopretinu, které to nevadí. Nechápu. Brrrrr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12381
18.2.20 17:18

@Arcanum No jedna fazeta mám za to, že tam stojí kolem 18 tisíc…to je fakt síla…super je, jestli ti to fakt udělají za den a jde to i na splátky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
18.2.20 17:20

Proc holky chodite s exotama to proste nechapu… to vam to nevadi nebo jste zamilovane ze to prehlizite… ale kdo chce kam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama