Reklama

Je v březnu tepleji v Egyptě nebo na Kapverdach?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

freeport
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 01.03.17 19:17
Je v breznu tepleji v Egypte nebo na Kapverdach?

Mate zkusenost?

Reklama

Reakce:

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 01.03.17 20:09
egypt

My letěli 30.3.2016 do Egypta, zima nebyla ale první 3 dny foukal vítr, a žádné extra vedro nebylo. Potom se vítr uklidnil a slunce melo velkou silu, moře tak 23st. Vzuch tak 28st. Hodně brzo tma a večer se lehkej svetrik unesl. Jsem teplejší typ takže bych jela nejdříve na konci dubna, ale později to už nepřipadalo v úvahu. :mavam: Letos velká změna, moře srpen/září

freeport
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 01.03.17 20:16
@Jj.Mm píše:
My letěli 30.3.2016 do Egypta, zima nebyla ale první 3 dny foukal vítr, a žádné extra vedro nebylo. Potom se vítr uklidnil a slunce melo velkou silu, moře tak 23st. Vzuch tak 28st. Hodně brzo tma a večer se lehkej svetrik unesl. Jsem teplejší typ takže bych jela nejdříve na konci dubna, ale později to už nepřipadalo v úvahu. :mavam: Letos velká změna, moře srpen/září

Kazdopadne, do Egypta letime 11.3.,proste, urcite bude lip nez v cr. kamaradka se dnes vratila z Kapverd a rikala, ze more bylo studene a foukal studeny vitr.

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 01.03.17 20:21
@freeport píše:
Kazdopadne, do Egypta letime 11.3.,proste, urcite bude lip nez v cr. kamaradka se dnes vratila z Kapverd a rikala, ze more bylo studene a foukal studeny vitr.

Líp než v cr bude každopádně jakýkoliv měsíc. Jen jestli čekáte, že umřete vedrem tak určitě ne a vítr je v téhle „zimních“ měsících dost pravděpodobný.

berushka2
Stálice 95 příspěvků 01.03.17 20:34

Na Kapverdách je unor-brezen nejchladněji v roce. V Egyptě to nevidím moc stejně. Spis bych letěla až déle????

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 01.03.17 20:53

Na Kapverdách jsme byli na konci března, celou dobu slunečno a příjemné teplo, vítr foukal dost, oceán studený, ale bylo to super :dance:

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 01.03.17 20:54

1 @freeport Ahoj, byla jsem ve stejném termínu, možná ještě o pár dní dřív a byla nám teda zima. Jako určitě lépe než v ČR, ale foukal vítr, moře bylo hodně studené a když jsem vylezla ven a ten vítr :) nic moc. Ale v bazénu to šlo, i si vzpomínám, že jsme se opalovali. Jen jsem teda nebyla připravena na večerní zimu, měla jsem s sebou dva tenké svetříky a ani jedny uzavřené boty :) Večer by to sneslo i teplý svetr. Snad budete mít lepší počasí, užijte si to :mavam:

freeport
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 02.03.17 08:07

Děkuji za reakce, připravená budu, přibalím teplejší věci a rozhodně nepředpokládám, že umřu vedrem :-)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama