Je v dnešní době lepší lovit nebo nechat SE lovit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 18:52
Je v dnešní době lepší lovit nebo nechat SE lovit?

Ahoj, holky, mam obecny dotaz, ktery mi vlezl do mysli s moji novou praci. Jak to vlastne v dnesni dobe funguje? Opravdu se maji v dnesni dobe s narustem emancipace vic snazit zeny, anebo se preci jen iniciativa ma nechat „po staru“ na muzich?
Na zacatku ledna jsem nastoupila do nove prace. Pri seznamovacim kolecku po kancelarich na patre jsme minuli i kolegu z jineho odboru, podle mne je jako ja chvili po skole, normalni sympaticky kluk, a mozna si to nalhavam, ale mela jsem pocit, ze tam „neco preskocilo“. Od te doby se vzdy pri setkani pozdravime, ja se snazim usmat. Nikdy jsme spolu nemluvili a prilezitost neni, leda ze bych byla iniciativni ja a na chodbe ho za ucelem nejakeho nesmyslu zastavila. Kamaradka mi vsak rika, ze to mam nechat byt, ze to mam nechat na osudu a na nem, ze vi, kde si me muze pripadne najit a at se kdyztak snazi. Nevim no, je fakt, ze mi ta moje iniciativa nikdy moc dobre finalne neposlouzila. Takze zatim nedelam nic a jen se na nej vzdy snazim hezky usmat.
Jak to teda v dnesni dobe vlastne funguje?:)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5254 příspěvků 16.01.18 18:57

A jak to vidíš ty sama? máš zájem o něco víc? Pokud ano tak tomu můžeš malinko pomoct, proč by ne? Nebrousí si na něj zuby i kamarádka? :mrgreen:

Helileli
Závislačka 3054 příspěvků 16.01.18 19:00

Mně přijde, že chlapi hrozně zlenivěli. Nechají se ulovit, nechají ženskou vymyslet zabavu, nakonec nejsou schopni se ani aktivně rozejít.
Jako ne všichni jsou takoví, ale téhle pasivních lenochů přibývá. Podle mě má kamarádka pravdu, ví kde jsi, jestli se mu líbíš, ať se snaží.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11048 příspěvků 16.01.18 19:02

Myslím, ze záleží zcela jen na tobě, jestli s nim něco chces. Jestli Ano, tak určitě nebude na škodu začít z tvoji strany ;)

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11048 příspěvků 16.01.18 19:03
@Helileli píše:
Mně přijde, že chlapi hrozně zlenivěli. Nechají se ulovit, nechají ženskou vymyslet zabavu, nakonec nejsou schopni se ani aktivně rozejít.
Jako ne všichni jsou takoví, ale téhle pasivních lenochů přibývá. Podle mě má kamarádka pravdu, ví kde jsi, jestli se mu líbíš, ať se snaží.

A nebo to sou srabové jak ja :pankac:.i když já tydle situace moc nezazivam :think:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 19:09
@arinecka píše:
A jak to vidíš ty sama? máš zájem o něco víc? Pokud ano tak tomu můžeš malinko pomoct, proč by ne? Nebrousí si na něj zuby i kamarádka? :mrgreen:

Zajem mam o vic. Kamaradka ho vubec nezna, pouze z vypraveni. Ja vim, ze bych mohla neco udelat, ale zas dle vlastni zkusenosti jsem si vzdy v minulosti vylamala zuby. Ted akorat vysilam signaly typu velky usmev - pozdrav, nic vic. Uz si zase nechci namlatit…a nejsem ten typ holky, ktera sbali kazdyho, na kteryho si ukaze (i kdyz celkove si myslim, ze jsem fajn holka:))

Kimiska1
Kecalka 170 příspěvků 16.01.18 19:09

@Helileli uplne s tebou souhlasim. Kdyz jsem byla sama a chodila s holkama parit, byla jsem uplne bez sance. Kazda holka kolem lovila a ty kluci jen cekali. Ja jsem spis placha a sama bych chlapa co se mi libi neoslovila :). A ti kluci uz se snad i bali balit, jak kdyby to brali, ze kdyz se holce libi, prijde sama. Jeste ze ten muj je stara skola a nebal se, jinak jsem sama doted :).

samá práce
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 16.01.18 19:18

Máš na houbec ňadra nebo malej dekolt. Nic jiného bych za tím nehledal.

vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 16.01.18 19:26

Své velké lásky (vč. manžela) jsem oslovila první já. Takže tak ;)

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8512 příspěvků 16.01.18 19:29
@Helileli píše:
Jako ne všichni jsou takoví, ale téhle pasivních lenochů přibývá. Podle mě má kamarádka pravdu, ví kde jsi, jestli se mu líbíš, ať se snaží.

Tohle je bohužel svatá pravda. Pak se ještě nastěhují k partnerce a tchyni a bez uzardění se nechají obskakovat. Ve finále zjistíš, že s tebou nezačal chodit z horoucí lásky, ale když už ses tak snažila tak se obětoval. Já tohle vídám fakt často, hlavně u mladých kluků.
Když jsem zůstala sama, dala jsem sama sobě slib, že další si mě bude muset vybojovat jestli o mě bude stát. Nejsem sice žádná Elizabeth Taylor, ale nabídnout do vztahu jsem rozhodně měla co. A on přišel a zabojoval. Takže já bych to nechala na něm. Jestli má vážný zájem, tak ať se snaží, jestli se nesnaží, tak ten zájem asi nebude tak horký.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 19:31
@vjerunqa píše:
Své velké lásky (vč. manžela) jsem oslovila první já. Takže tak ;)

No, ja jsem se prave u vsech, kde jsem zacala prvni ja (zacala rozhovor apod.), stala kamaradkou ci kamaradkou s vyhodou nebo proste odvlali. Ti, kteri me chteli nejenom do pelechu, ten prvni krok udelali nejak sami.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 19:34

@terien No, tamovy pristup js si po poslednich par zkusenostech rekla, ze zaujmu taky. Uz to bolelo dost. Jen jsem to zatim nema na kom vyzkouset, tak me inovace trochu koleji:)) zvyk:D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 19:38

Já bych to nechala na něm! Nemáte tam třeba spolecnou kuchyňku nebo bufet kde by tě případně mohl oslovit? Nebo si zkus o něm zjistit víc od někoho kdo ho zna a nebonzne te ;).třeba je zadaný nebo ženatý.. nebo počkat na nějakou firemní akci. Mám zkušenost že v práci chlapi „cumi“ a jen si tak zpříjemňují den a k ničemu se nemají protože jsou často zadani…zkus se na něj taky moc nesoustředit a radši se venuj praci ;) vím ale že se to lehce řekne a hůř dělá

malá_holka
Kelišová 5827 příspěvků 16.01.18 19:39
@Detsa píše:
A nebo to sou srabové jak ja :pankac:.i když já tydle situace moc nezazivam :think:.

Anebo si za to ženský můžou samy, tím jaký máme nároky :nevim: Jako nevím, ale v tomhle bych nechtěla bejt chlap, anebo chlap jo, ale na kluky. Chraň Bůh před babou :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 13619 příspěvků 16.01.18 19:46
@Anonymní píše:
Ahoj, holky, mam obecny dotaz, ktery mi vlezl do mysli s moji novou praci. Jak to vlastne v dnesni dobe funguje? Opravdu se maji v dnesni dobe s narustem emancipace vic snazit zeny, anebo se preci jen iniciativa ma nechat „po staru“ na muzich?
Na zacatku ledna jsem nastoupila do nove prace. Pri seznamovacim kolecku po kancelarich na patre jsme minuli i kolegu z jineho odboru, podle mne je jako ja chvili po skole, normalni sympaticky kluk, a mozna si to nalhavam, ale mela jsem pocit, ze tam „neco preskocilo“. Od te doby se vzdy pri setkani pozdravime, ja se snazim usmat. Nikdy jsme spolu nemluvili a prilezitost neni, leda ze bych byla iniciativni ja a na chodbe ho za ucelem nejakeho nesmyslu zastavila. Kamaradka mi vsak rika, ze to mam nechat byt, ze to mam nechat na osudu a na nem, ze vi, kde si me muze pripadne najit a at se kdyztak snazi. Nevim no, je fakt, ze mi ta moje iniciativa nikdy moc dobre finalne neposlouzila. Takze zatim nedelam nic a jen se na nej vzdy snazim hezky usmat.
Jak to teda v dnesni dobe vlastne funguje?:)

V těchto věcech jsem velmi konzervativní. Vždy mě musel muž oslovit jako první. Ani tady nebudu popisovat, co všechno podnikal můj manžel, jen aby mě získal. :) Ono se to totiž přenese i do vztahu. Pokud se žena/dívka chlapovi okatě podbízí už od začátku, pak si ji on většinou moc neváží.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >