Je v tom domě něco, nebo mně jen straší ve věži?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 17:03
Je v tom domě něco nebo mně jen straší ve věži?

Ahoj všem přítomným :mavam: Jako první musím napsat, že opravdu nejde o troll a z téhle věci bych si nerada dělala srandu ;)

Jde o to, že jsem se cca před rokem s manželem nastěhovali do nového bydlení - domek byl hoooodně starý a dali jsme do něj cca 2 melouny (nepočítám cenu jakou stál). Dům mi ale nikdy nebyl sympatický. Cca 5 měsíců se mi tu dějí divné věci, jsem realista a pro mě jde vše logicky, ale tohle?.. Mám pocit, že mě něco pronásleduje. Ještě než nám umřel pes, tak když jsem byla sama doma, vždy štěkla na jedno místo, nebo vrčel. Taky když jsem třeba byla sama doma a byla jsem dole na tv, tak začal hrozně štěkat jako by byl někdo u dveří, ale nikdo tak nebyl.. Jednou jsem uklízela 2. patro domu a v tom jsem slyšela jak když někdo zaťuká na sklo - ja celá zalapaná jsem ztuhla, šla dole, ale zase nikde nikdo. Když jsem sama doma, mám divný pocit, že tu se mnou někdo je. Někdy mi je strašná zima 8o
Tohle se mi zdálo ještě nějak vysvětlitelné, ale to, co se mi děje teď asi týden vůbec nechápu. Jsem doma a pořád se musím koukat za sebe, jestli náhodou někdo za mnou nestojí. Když jdu přes chodbu kde máme velke zrcadlo, stejně se tam musím podívat jestli tam někdo není. Zdají se mi pořád noční můry a zlé sny. Včera jsem byla běhat, běžela jsem na kopec na loukou, která je okolo ohraničená lesy. Zase se mi dostavil divný pocit, bála jsem se tak moc, že jsem si musela sundat i sluchátka a všude se ohlížet.
Měla jste některá taky tento pocit? :?
Anonym z důvodu informací, které jsou pro me velmi citlivé, jinak to kdyžtak smažte :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tina69
Kecalka 107 příspěvků 03.08.19 17:22

Ani neviem čo by som ti na to písala. Bohužiaľ dejú sa takéto veci. Hlavne v starých domoch, ktoré majú minulosť, ktorú radšej nechcime ani vedieť. ja som na takéto paranormálne veci dosť citlivá a vnímavá. Ja som si dala takto vyčistiť dom od liečiteľ ktorý sa venoval podobným duchárskym veciam. Spravil to aj na diaľku, ale niektoré veci som si musela upraviť sama, napr: nesmelo byť zrkadlo presne oproti oknu, vchodové a balkónové dvere (alebo terasové) presne oproti sebe..nesmú byť. Bolo to na dlho. Od vtedy mám kľud. Mne sa vtedy aj často sníval jeden jediný sen stále dokola, doteraz neviem odhadnúť či to bola skutočnosť alebo len sen. Rozvýrila si ťažkú tému,, tiež som s tým bojovala. Ale už mám našťastie pokoj

Peggi
Kecalka 477 příspěvků 03.08.19 17:33

Ahoj, zajdi za nejbližším knězem a požádej o vysvěcení domu. Známá měla podobný problém a pomohlo to…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 17:40

Díky za rychlé odezvy :hug: No, já bych si ráda někoho pozvala, ale nevím jestli si to jen nenalhávám..Když jsem s manželem nic se mi neděje, nebo když je u nás návštěva tak vše ok, i když je manžel sám doma tak se mu nic neděje, to já jsem jen takový posera :oops: A navíc bydlíme na vesnici, kde se vše rychle roznese a každý si to ještě přibarví :roll: Takže by mi spíš vyhovovalo něco na dálku
Zakladatelka

Peggi
Kecalka 477 příspěvků 03.08.19 17:47

No jo, jenže já bych třeba měla z těhto věcí " na dálku" strach. Jako aby ses nezamotala ještě do něčeho horšího… Po mě je to prostě černá magie - různí „léčitelé“, kartářky apod. Je spousta věcí mezi nebem a zemí a myslím, že by si s tím lidi neměli zahrávat. Ale to je jenom můj názor.
Každopádně si myslím, že tím katolickým knězem nic nezkazíš. Naopak, znám spoustu domů, které jsou vysvecené. I novostavby. Takže to zas není nic tak zvláštního :kytka:

nikola-olomouc
Povídálka 23 příspěvků 03.08.19 18:05

Přikláním se k tomu jednorázovému vysvěcení knězem nebude se tomu požadavku vůbec divit. Dělají to častěji než si myslíte. Mám podobnou zkušenost…tedy byly jsme ještě děti ale vyvolávali jsme u nás doma duchy a od té doby se začali dít divné věci. Padali předměty z poliček zapínala se sama voda a fakt jsem měla hrůzu jít i v noci na záchod. Rodiče nás seřavli že jsme jitrnice, nechali vysvětit…a byl uuplně ihned klid. Ja to ani raději nechci vědět o co jde a snažím si to ani nepředstavovat. Prostě tady ty zlé,,entity" existují a raději vyhnat ať má člověk klid…ufff…hodně štěstí zakladatelce a adios amigos bubáku :mavam: :mavam:

Gracelynx
Stálice 81 příspěvků 03.08.19 18:24

Mela jsem podobny problem, napis mi zpravu, jestli chces poradit

Ba-stet
Závislačka 2877 příspěvků 03.08.19 18:31

Moje sestra měla podobné pocity (v tom bytě jsem předtím žila 10 let a byla jsem tam šťastná, ale nechci to nijak ironizovat :nevim: ) a nakonec ho nechala „spirituálně vyčistit“ na dálku za necelou trojku. Prý se cítí lépe… Jestli chceš, napiš SZ, seženu podrobnosti…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 18:57

Dobře, moc díky všem! Nakonec asi zvážím toho kněze :kytka: Zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 19:03

A jak je dům starý? Umřel zde někdo? Stalo se tam nějaké neštěstí? Máme také starý dům, jsme zde půl roku. První 2 měsíce, jsem měla zvláštní pocity, ale jen v kotelne.Pan tu měl i dílnu. No slušně jsem ho poprosila, aby nás nechal být a vysvětlila mu, že se o dům postaráme a budeme tu šťastní. Přestalo to.

Alladina
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 03.08.19 20:30

Jak Ti už někdo radil, dojdi za knezem, aby se v dome pomodlil a vysvetil ho. Zda se, ze uz to trochu zacina ovlivnovat Tvoji psychiku, pochopila jsem, ze uz se bojis i mimo dum.Uz ten fakt, ze se tam necitis dobre Te muze pronasledovat i jinde. I kdyz tam nic nadprirozeneho treba nebude, tak knezem nic nezkazis a ritualy i dobre pusobi na lidskou psychiku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 22:13
@Anonymní píše:
A jak je dům starý? Umřel zde někdo? Stalo se tam nějaké neštěstí? Máme také starý dům, jsme zde půl roku. První 2 měsíce, jsem měla zvláštní pocity, ale jen v kotelne.Pan tu měl i dílnu. No slušně jsem ho poprosila, aby nás nechal být a vysvětlila mu, že se o dům postaráme a budeme tu šťastní. Přestalo to.

Opravdu nevím jak je dům starý :oops: Pokud vím, tak zde nikdo neumřel ani se tu nestalo nic hrozného. Ale popřípadně to taky zkusím, třeba to přestane :hug: Zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 22:17

@Alladina Ano, mám pocit, že to na tu psychiku trochu doléhá. Měla jsem divný pocit jako by někde někdo byl, každou chvíli jsem se bála, že na mě někdo vyletí s nožem :( A potom jsem musela běžet takovou hodně tmavou lesní cestou, kterou už asi nikdy ani nepůjdu, protože jsem se málem po.s.rala 8o :mrgreen: Zkusím něco vymyslet, ale mi tady na vesnici máme teda jen faráře a všude v okolních městech a vesnicích taky jen faráři (sice se v tom nějak nevyznám, ale snad jsem pochopila, že jsou to jen faráři). Zakladatelka

Peggi
Kecalka 477 příspěvků 03.08.19 22:23

No vždyť kněz je vlastně farář, to záleží na tom, jak jim kdo říká ;)

Alladina
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 03.08.19 22:34

Farar je kněz, ktery trvale spravuje nějakou farnost ;). Jen se to lidove více pouziva, ale jsou to kněží. Stačí za nějakým zajit, pokud nechceš, nemusíš mu ani vykladat detaily, stačí pozadat o vysveceni domu, případně i zahrady, jestli máte. I když je lepsi, když alespoň rámcově ví, o co jde. Vysveceni domu je běžná praxe, takže po něm nebudeš chtit nic neobvykleho a často to opravdu pomůže. Ocividne je to místo, které na Tebe nepůsobí dobre.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama