Také se váš muž nevěnuje dětem?

Anonymní
7.2.21 14:58

Je vas muz taky takovy?

Ahoj holky, jsme s pritelem a dcerou zavreni 10 dni v karantene, ja s dcerou negativni.. pritel pozitiv ale bez priznaku vse v pohode… co me stve.. cele dny prosedi na mobilu a hraje hry.. male si vubec skoro nevsima.. me si teda vsima taky uplne minimum ozve se hlavne kdyz chce neco na jidlo a vazne me to takhle nebavi…a neni to protoze uz jsme spolu zavreni dlouho.. je to tak i vikendy normalni dny co je doma.. ted jsem mu rekla proc od rana hraje? odpovedel: tak co mam delat.. jako uplne mi nejde do hlavy proc si nesedne k male a nepohraje si s ni.. myslite ze chlapi na to nejsou? male je rok a pul

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4356
7.2.21 15:03

Jak který, jen ty sis vybrala malé dítě v podobě muže který paří hry na mobilu.
Mobil je mu přednější než dcera. Hlavně s rok a půl starým prckem už je zábava :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20346
7.2.21 15:05

Ne muj muz takovy neni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
7.2.21 15:07

Ne všichni takový fakt nejsou. Mu to narovinu řekni ať si vás všímá. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
7.2.21 15:08

Nestarej se co on hraje, ale radši uvař něco dobrého a místo blafání koukej vysmejčit bejvák!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
7.2.21 15:09

Ne, nevzala jsem si ignoranta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
@Hanka1 píše:
Ne muj muz takovy neni…

Tak to ho brzo čekají výstavní parohy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732

Jak jsi ho naučila, takový je :mrgreen:. Můj manžel má naštěstí mozek a srdce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13582
7.2.21 15:10

Ne, muj muz neni povalec. Na gauči by nevydržel, mozna jeden den u TV a oblíbených filmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 15:13

Ano, bohužel to řeším taky a to máme dvojčata 18měsíční. Všechno mu musím říct, sám od sebe nic neudělá, nebaví ho příliš hrát si s dětmi, podle něj stejně toho moc neumí a až si budou umět stavět lego, nebo kostky, tak to už se věnovat bude…stejně jako jeho otec, ten se dětem taky nevěnoval kdy byly takhle malé. To už i mý rodiče se víc věnují klukům, třeba můj táta si s nimi často hraje na schovku a pod. a kluci ho teda milují víc než vlastního tátu, protože s nimi blbne. Říkám mu to pořád, at se jim věnuje, at něco dělá…ale on třeba dneska skoro celý den leží, jediné co udělal je, že odrhnul sníh, vysypal koš a uspal děti na oběd.

• Citovat
  • Nahlásit
10042

Hehe, za par let to mozna ocenis, ze je doma a hraje a nevis o nem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16222
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsme s pritelem a dcerou zavreni 10 dni v karantene, ja s dcerou negativni.. pritel pozitiv ale bez priznaku vse v pohode… co me stve.. cele dny prosedi na mobilu a hraje hry.. male si vubec skoro nevsima.. me si teda vsima taky uplne minimum ozve se hlavne kdyz chce neco na jidlo a vazne me to takhle nebavi…a neni to protoze uz jsme spolu zavreni dlouho.. je to tak i vikendy normalni dny co je doma.. ted jsem mu rekla proc od rana hraje? odpovedel: tak co mam delat.. jako uplne mi nejde do hlavy proc si nesedne k male a nepohraje si s ni.. myslite ze chlapi na to nejsou? male je rok a pul

Ne, není takový.

Přestože počítačové hry a hry na mobilu hraje rád, nedělal (a nedělá) to na úkor času s dětmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6950
7.2.21 15:16

Aniz bych se chtela zakladatelky muze jakkoliv zastavat, vzpomnela jsem si na vcerejsi diskuzi, kde pani take vecne parila hry na mobilu a jeste u toho prosustrovala tricet tisic. Tam byly reakce spousty zen velmi shovivave, omlouvajici a chapave.

Jinak v hrani v nejake rozumne mire nevidim zadny problem, kazdy se odreagovavame jinak. My na emiminu take nestepime jadro ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
7.2.21 15:18
@ontarova.stara píše:
Aniz bych se chtela zakladatelky muze jakkoliv zastavat, vzpomnela jsem si na vcerejsi diskuzi, kde pani take vecne parila hry na mobilu a jeste u toho prosustrovala tricet tisic. Tam byly reakce spousty zen velmi shovivave, omlouvajici a chapave.Jinak v hrani v nejake rozumne mire nevidim (ja sama) zadny problem, kazdy se odreagovavame jinak. My na emiminu take nestepime jadro ;).

No sláva, konečně dostáváš rozum…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6950
7.2.21 15:19
@ovichus píše:
No sláva, konečně dostáváš rozum…

Mas na me dobry vliv, drahy :*.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit