Je vhodná doba na CAR?

1810
9.4.20 18:05

Je vhodná doba na CAR?

Před vypuknutím Coronaviru jsme se s manželem domluvily že po třech letech snažení ( problém na manželově straně) se objednáme do Car. Nikdy jsme tam krom spermiogramu nebyli. Car teď začal pracovat a mě zajímá jestli je teď vhodná doba se objednat. Je to ve městě s mnoha výskyty viru. Neptám se z hlediska toho či je vhodná doba ne těhotenství, to by asi hned tak nebylo, spíše jestli je to vhodné z hlediska možnosti nakažení i přes jejich i naše hyg. opatření. Nejsem hysterka, jen uvažuji kolik se u toho personálu vystřídá lidí z různých míst..Tak se ptám žen co Car navštěvují nebo se na to chystají, šli byste teď? Zajímají mě odpovědi žen co opravdu mají,, problém", je mi jasné že ženy co mají několik dětí a nemají s tím problém to celé asi uvidí jinak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14093
9.4.20 18:19

@Oplatečka nejsem cílová skupina, ale já bych do toho teď nešla, když otěhotníš náhodou, tak už se prostě nedá nic dělat, ale těhotnět teď cíleně :nevim: - o těhotenství v coronavirové době jsou různé studie - a některé ne moc optimistické

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
9.4.20 18:24

@Oplatečka no já jdu na IVF v pondělí. Dlouho stimuluji, tak to nechci zahodit. Problém nenalezen, oba jsme ok, jen to prostě zatím nevyšlo. Nikdo neví proč :nevim:
Tak to zkusíme takto :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1810
9.4.20 18:44
@stinga píše:
@Oplatečka nejsem cílová skupina, ale já bych do toho teď nešla, když otěhotníš náhodou, tak už se prostě nedá nic dělat, ale těhotnět teď cíleně :nevim: - o těhotenství v coronavirové době jsou různé studie - a některé ne moc optimistické

Děkuji, ale spíše hledám tu,,cílovou" skupinu:wink: Mmj, nepředpokládám že mi příští týden udělají ivf :) Jde o první konzultaci, prvotní vyšetření, nabídka možností..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1810
9.4.20 18:46
@Rachel_cz píše:
@Oplatečka no já jdu na IVF v pondělí. Dlouho stimuluji, tak to nechci zahodit. Problém nenalezen, oba jsme ok, jen to prostě zatím nevyšlo. Nikdo neví proč :nevim:
Tak to zkusíme takto :pankac:

Tak to je jasné, jistě to není žádný med, stimulace, tak se přece šance nezahodí..Přeji hodně štěstí :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
9.4.20 18:48

@Oplatečka To bych klidně na úvodní konzultaci a odběry šla, pokud tebou vybraný CAR funguje. Většinou jsou tam hygienické podminky dodrzovane dobře :) A až to uvolnej, bude tam narváno a můžete mít ten základ za sebou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1810
9.4.20 18:56
@kaiserin píše:
@Oplatečka To bych klidně na úvodní konzultaci a odběry šla, pokud tebou vybraný CAR funguje. Většinou jsou tam hygienické podminky dodrzovane dobře :) A až to uvolnej, bude tam narváno a můžete mít ten základ za sebou

Díky, právě o to mi tak nějak jde, využít toho že tam v nejbližší dobu nebudou,,davy" cizinců, a hlavně mě jde spíše o to jak na tom aktuálně jsme než o to že bych hned teď chtěla ivf :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2001
9.4.20 19:08

@stinga můžu poprosit o nějaký odkaz na ty studie? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2947
9.4.20 19:11

Ja byt tebou tak do toho jdu! Muj ket v pulce brezna dopadl takto. A urcite toho nelituji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14093
9.4.20 19:15
@Peruz píše:
@stinga můžu poprosit o nějaký odkaz na ty studie? Děkuji.

ty jo, tak hledat se mi to nechce, já většinou na Seznamu otevřu nějaký článek, a pod ním rozkliknu další a další - a jako vše, hrozně se to liší - četla jsem i články, že těhotenství je naprosto v pohodě a předevčírem tam zas bylo, jak matka porodila v 31. týdnu a ona i dítě zemřeli, a jiná také, že po porodu zemřela - ale jestli to byly ověřené studie, nebo hoaxy, to nevím
zkus googlovat na Seznamu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1810
9.4.20 19:18
@Safrik píše:
Ja byt tebou tak do toho jdu! Muj ket v pulce brezna dopadl takto. A urcite toho nelituji.

Moc gratuluji :* K tomu máme ještě daleko, ani nevím jestli bych nakonec do ivf šla, uvidíme až zjistíme naše možnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781

@stinga @Peruz Studie na poškození plodu koronavirem víceméně nejsou, protože ty děti, jejichž matky to prodělaly v 1.trim, se teprve narodí. Vertikální přenos se taky neprokázal. Vychází se hlavně z toho, že ani SARS ani MERS ten vliv neměly. Spíš je riziko obecně horečka třeba na předčasný porod nebo tak. Jediný, co se ví, tak že to nemá u těhotných závažnější průběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781

@Oplatečka To je za me úplně v pohodě plan :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
9.4.20 19:19
@Oplatečka píše:
Tak to je jasné, jistě to není žádný med, stimulace, tak se přece šance nezahodí..Přeji hodně štěstí :*

Díky, no med to tedy opravdu není. Halda léků a injekcí, hrůza pro tělo asi docela nářez. Ale musí se to vydržet. V sobotu mi budou odebírat vajíčka a v pondělí budou vkládat. No uvidíme. Kdyby to bylo rizikové, stimulaci by mi lékař určitě zastavil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2001
9.4.20 19:20

@stinga aha, tak já studie říkám něčemu jinému :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama