Je vhodná plechová káča pro roční dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RyBANA
Neúnavná pisatelka 18284 příspěvků 15.04.11 07:28
Je vhodná plechová káča pro roční dítě?

Tě pic :-)

Potřebovala bych zjistit, jestli je taková ta klasická plechová káča vhodná pro roční dítě?

Syn miluje cokoliv, co se na zemi točí, ale manželovi se zdá, že je to pro něj nebezpečný :nevim:

Reakce:
M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 15.04.11 07:31

Rybko já ji kupovala k ročním narozeninám synovi od sestřenice a měl z ní radost a pořád se jí snažil roztočit. Jo a bylo na ní napsáno, že je od roku.
Kup mu ji, určitě bude mít radost.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.11 07:34

Jéé, tu jsem mívala jako malá :-D Kde se to prodává?? Nepřijde mi, že by byla nebezpečná, ale asi by na ni neměl sahat, když se točí :think:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18284 příspěvků 15.04.11 07:36
madi píše:
Jéé, tu jsem mívala jako malá :-D Kde se to prodává?? Nepřijde mi, že by byla nebezpečná, ale asi by na ni neměl sahat, když se točí :think:

Všude :-) Docela jsem koukala :lol:

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 15.04.11 07:37

bych u toho našeho destruktora spíš než o bezpečnost jeho měla strach o bezpečnost okolí :lol:

Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 15.04.11 07:41

Přesně tuhle dostala dvojčata k roku :-D Nebezpečná mi nepřijde, praštit se může s kdečím, v tomhle věku už má tvrdý hračky běžně, ne? Naši si ublížili kdečím, ale úraz káčou nebyl žádný :mrgreen:
A krásně drnčí :palec:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18284 příspěvků 15.04.11 07:44
M-a-j-a píše:
Rybko já ji kupovala k ročním narozeninám synovi od sestřenice a měl z ní radost a pořád se jí snažil roztočit. Jo a bylo na ní napsáno, že je od roku.
Kup mu ji, určitě bude mít radost.

Fakt? No super :palec: :mrgreen:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18284 příspěvků 15.04.11 07:45
Eliška píše:
Přesně tuhle dostala dvojčata k roku :-D Nebezpečná mi nepřijde, praštit se může s kdečím, v tomhle věku už má tvrdý hračky běžně, ne? Naši si ublížili kdečím, ale úraz káčou nebyl žádný :mrgreen:
A krásně drnčí :palec:

Manžel je cíťa :lol: Pořídím ji :mrgreen:

Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 15.04.11 07:50

Ještě zároveň dostali tenhle hrací mlýnek, taky plechový, taky slavil úspěch. http://www.tamtam-praha.cz/…acky/37.html

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 15.04.11 08:09

Tahle kaca je super, prezila vsechny tri deti :mrgreen: vsechny ji milovaly a miluji, rozhodne jo :mrgreen:

Timura
Kecalka 430 příspěvků 15.04.11 09:44

Náš „divočák“ jí dostal k 1. narozeninám a je to jeho nejoblíbenější hračka. Když jsem mu jí rozotočili byl úplně u vytržení, teď už se pomalu naučil roztáčet jí sám a moc ho to baví ( nemluvím o tom, že je plechová a když do ní tříská plastovým kladivem, tak to dělá úúúžasný rámus :mrgreen: ). Já bych byla pro koupit jí.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 15.04.11 10:10

PLECHOVOU? URČITĚ!!!!! Taky se na ni chystáme. To bude rámus :dance: Známí ji mají a i naše tříleťačka je z ní unešená :palec:

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 15.04.11 10:24

ahoj,na Káču se taky chystáme,i když malej je už o malinko větší.Myslím,že by neměla ublížit :nevim:

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.11 12:37

my ji máme už od 9měs, malý se ji naučil roztáčet hned, jen ji do ted neumí pustit :lol: nikdy si s ní nic neudělal, je to super věc. Mě připadá nebezpečnější zatloukačka to mám strach o prstíky, oči, hlavu, kolena a o věci v blízkém okolí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >