Reklama

Je vhodné mít anální sex v šestinedělí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alenka Nestrenka
Nováček 3 příspěvky 11.01.17 15:12
Je vhodné mít anální sex v šestinedělí?

Příspěvek upraven 27.02.17 v 12:52

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 11.01.17 15:15

TO je hulvát, fakt… Kvůli toho aby si vrznul takhle vyvádět, je to docela bezcitné, jak by se asi cítil on?… 8o

divine woman
Echt Kelišová 8122 příspěvků 11.01.17 15:16

8o 8o 8o tvl to snad ne. :cert: :cert: Ať si ho vyhoní. Hnala bych ho vidlema kolem dvora. :cert: Šestinedělí je od toho, aby se žena dala po porodu do kupy. Jestli to nechápe, tak je magor a potřebuje nakopnout řiť.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 11.01.17 15:16
@Alenka Nestrenka píše:
Ahoj holky,

poraďte prosím. Jsem 4. týden po porodu a manžel po mě chce anální sex. Je to vůbec bezpečné? Ještě se rozhodně necítím fit a mimčo pořád brečí a jsem stále unavená. Když jsem se to manželovi snažila vysvětlit, byl naštvaný a nemluví se mnou. Řekl mi že už bych se měla vzpamatovat a že i on má své potřeby. Přijde mi to od něho hrubé, od porodu se úplně změnil a nevím si s tím rady. Poraďte prosím, bojím se o sebe i o náš vztah.

Díky

8o šestinedělí je od slova šest týdnů!
at si na něm udělá uzel a dá si ledovou sprchu..to je ale neomalenec.. fuj, kdes takové hovádko sbalila? :pocitac:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19320 příspěvků 11.01.17 15:17

Strach o vztah neřeš, ty jsi na hormonální vlně a bolavá a unavená, chlap možná nadržený, ale taky podrážděný, valí se na něj velká zodpovědnost. Prostě to může být doma trochu nervozní ;)
Na sex bych se v šestinedělí vyprdla, i na ten anální, přecijen ty dírky nejsou zase tak daleko od sebe, infekce a tak vůbec. Pokud to ty zvládneš a on fakt nevydrží, tak mu pomoz rukou nebo pusou…
Možná by pomohlo, kdyby hodil řeč s nějakým chlapem, který už děti má…kamarádi, švagrové,… šestinedělí fakt není žádná prča.

Uživatel je onlineKajak18
Kecalka 211 příspěvků 11.01.17 15:19

A já bych mu vyhověla. Koupila bych šidítko a s radostí mu ho tam narvala.

Alenka Nestrenka
Nováček 3 příspěvky 11.01.17 15:19
@jdukolem píše:
8o šestinedělí je od slova šest týdnů!
at si na něm udělá uzel a dá si ledovou sprchu..to je ale neomalenec.. fuj, kdes takové hovádko sbalila? :pocitac:

Prosím, on není hovado, já ho miluji! Potřebuji asi jen nějaký čas, než vstřebá že je otec. Jde mi hlavně o to, jestli mu můžu dát co chce, nevím jestli je to bezpečné a doktora se stydím zeptat.

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 15:20

To je hulvát, fakt :roll: Do análního bych nešla ještě spíš než do normálního, kvůli hygieně a riziku infekce. Pokud mu chceš vyjít vstříc, tak mu to udělej jinak. Ale osobně by mě těmi slovy tak nas*al, že bych si dost možná udělala šestinedělí tak půlroční :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 11.01.17 15:21
@Alenka Nestrenka píše:
Prosím, on není hovado, já ho miluji! Potřebuji asi jen nějaký čas, než vstřebá že je otec. Jde mi hlavně o to, jestli mu můžu dát co chce, nevím jestli je to bezpečné a doktora se stydím zeptat.

Dej mu dite a bez si lehnout, rekni mu, ze pokud budes unavena, tak chut na sex neni. A nic nedelej pokud ty nechces, jen kvuli nemu.

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 11.01.17 15:23

Nekrmte trolly :jazyk:

divine woman
Echt Kelišová 8122 příspěvků 11.01.17 15:25
@Kajak18 píše:
A já bych mu vyhověla. Koupila bych šidítko a s radostí mu ho tam narvala.
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 11.01.17 15:25
@Alenka Nestrenka píše:

no tak je hulvát..
takto se choval i dřív?
hele to že bude otec tak na to měl 9 měsíců + 4 týdny - stejně jako ty.. zas tolik ho neomlouvej, není děcko
jinak - za mě bezpečné to není ty nejsi ještě zahojená a riziko přenosu bakterií z análu do pochvy a dál do nezahojené dělohy je velmi vysoké.. ne není to bezpečné - nehledě jestli tě šili tak to může být i velmi bolestivé
ty fakt uvažuješ že bys to udělala jo? měj trochu ohled na sebe.. on si může pomoct rukou a nebo holt orál.. ale ta jeho věta nezlob se to opravdu řekně jen hovádko

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 11.01.17 15:27
@Alenka Nestrenka píše:

Jistě, toto je prototyp ideálu a ty se z něj můžeš zbláznit. Já miluju sex v téměř jakekoliv podobě a pořád, ale po porodu je to tvůj čas na regeneraci. Kdy jindy se máš dát do kupy než ted. Chlap je hulvát, buran a já nevim, co ještě. Jde o infekci, ale klidně mu podrz proti své vůli. Ty to totiž evidentně nechceš. Podívej, já taky 6nedělí nevydržela, ale rozhodně jsem nešla do as.
Hodně štěstí

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 11.01.17 15:28

Vzpamatovat by se měl spíš on :roll:

Barinec
Kecalka 253 příspěvků 11.01.17 15:28

Zlaty manzel, u nas sestinedeli trvalo 28 tydnu, nez se tomu, co se delo v posteli dalo rikat sex. Chlapi jsou nekdy hovada. Kdyz to nejde do tehle dirky, tak zkusime druhou. Byl u porodu? Jestli jo, tak nechapu jeho pozadavky. A jestli ne, pust mu nejaky na youtube.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama