Je vhodné na příkrmy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 2994 příspěvků 04.05.18 19:16
Je vhodné na příkrmy?

Ahoj holky, brzy mě čekají příkrmy a tak si chci pořídit nový mixer. Tyčový moc nechci, měla jsem už 2 a oba odešli po 3 letech záruky. Myslíte že takové podobné mixéry jsou vhodné na příkrmy? https://mixery. heureka. cz/gallet-ms-590/# Děkuji za zkušenosti.

Reklama

Reakce:

Gortyna
Kecalka 283 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 19:19

Hele já si pořídila smoothie mixer od sencor a nedám na něj dopustit

LLenule111
Závislačka 2994 příspěvků 04.05.18 19:24

@Gortyna A jaký máš? Já se dočetla že ty malé mixery na smoothie jsou dobré, ale nikde nepíší jestli to zvládne dobře rozmixovat i příkrm?

hanaross
Kecalka 125 příspěvků 04.05.18 19:31

A není lepší to poradně pomackat vidličkou, ať se ditko naučí polykat i kousky?

Gortyna
Kecalka 283 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 19:38

Rozmuxuje až do hladka, jen není ideální na hodně ledu, ale to ty asi neřešíš, teď. když je syn větší tak mu to namixuji míň, aby tam byly kousky, používám ho denně a nedám na něho dopustit @LLenule111

lucynka25
Kelišová 6584 příspěvků 15 inzerátů 04.05.18 19:41

@LLenule111 Ahoj,ja mam od sencoru za 399,– z Alzy a nemuzu si ho vynachvalit :dance: ted uz mixuji malo, ale jel 2× denne.

Vytvořila jsem skupinku varime pro kojence a batolata rada vas privitam :kytka: :mavam:

lucynka25
Kelišová 6584 příspěvků 15 inzerátů 04.05.18 19:42
@Gortyna píše:
Rozmuxuje až do hladka, jen není ideální na hodně ledu, ale to ty asi neřešíš, teď. když je syn větší tak mu to namixuji míň, aby tam byly kousky, používám ho denně a nedám na něho dopustit @LLenule111

Anoo to je on :palec:

brumi
Kelišová 5999 příspěvků 04.05.18 20:18

@lucynka25 mám stejný a jsem max spokojená, využíváme denně a zvládá parádně :) i ten led zvládne jen se musí postupně :)

nenivolnynick
Kecalka 124 příspěvků 04.05.18 20:57

Tenhle smoothie mame, je fajn. Ja bych se pri nakupu zas nijak extra neohlizela na prikrmy, my treba nemixovali. Ale to smoothicko i fajn vyuzijete

LLenule111
Závislačka 2994 příspěvků 04.05.18 21:52

Takže na příkrmy je to ok? Právě že ta cena je nějak nízká, aby to něco vydrželo, nějaký ten příkrm ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejistům chyběl "táta". Jandač měl pochyby a omylem to prozradil

Dost dobrého předvedli hokejisté na mistrovství světa. Přesto jsou (zase)... číst dále >

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama