Je vhodné na příkrmy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 04.05.18 19:16
Je vhodné na příkrmy?

Ahoj holky, brzy mě čekají příkrmy a tak si chci pořídit nový mixer. Tyčový moc nechci, měla jsem už 2 a oba odešli po 3 letech záruky. Myslíte že takové podobné mixéry jsou vhodné na příkrmy? https://mixery. heureka. cz/gallet-ms-590/# Děkuji za zkušenosti.

Reakce:

Gortyna
Kecalka 405 příspěvků 04.05.18 19:19

Hele já si pořídila smoothie mixer od sencor a nedám na něj dopustit

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 04.05.18 19:24

@Gortyna A jaký máš? Já se dočetla že ty malé mixery na smoothie jsou dobré, ale nikde nepíší jestli to zvládne dobře rozmixovat i příkrm?

hanaross
Kecalka 146 příspěvků 3 inzeráty 04.05.18 19:31

A není lepší to poradně pomackat vidličkou, ať se ditko naučí polykat i kousky?

Gortyna
Kecalka 405 příspěvků 04.05.18 19:38

Rozmuxuje až do hladka, jen není ideální na hodně ledu, ale to ty asi neřešíš, teď. když je syn větší tak mu to namixuji míň, aby tam byly kousky, používám ho denně a nedám na něho dopustit @LLenule111

lucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 19:41

@LLenule111 Ahoj,ja mam od sencoru za 399,– z Alzy a nemuzu si ho vynachvalit :dance: ted uz mixuji malo, ale jel 2× denne.

Vytvořila jsem skupinku varime pro kojence a batolata rada vas privitam :kytka: :mavam:

lucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 19:42
@Gortyna píše:
Rozmuxuje až do hladka, jen není ideální na hodně ledu, ale to ty asi neřešíš, teď. když je syn větší tak mu to namixuji míň, aby tam byly kousky, používám ho denně a nedám na něho dopustit @LLenule111

Anoo to je on :palec:

brumi
Kelišová 6519 příspěvků 04.05.18 20:18

@lucynka25 mám stejný a jsem max spokojená, využíváme denně a zvládá parádně :) i ten led zvládne jen se musí postupně :)

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 20:57

Tenhle smoothie mame, je fajn. Ja bych se pri nakupu zas nijak extra neohlizela na prikrmy, my treba nemixovali. Ale to smoothicko i fajn vyuzijete

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 04.05.18 21:52

Takže na příkrmy je to ok? Právě že ta cena je nějak nízká, aby to něco vydrželo, nějaký ten příkrm ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >