Je virtualní sex po sms nevěra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristyn1234
Nováček 8 příspěvků 14.03.18 14:39
Je virtualní sex po sms nevěra?

Přítel si píše s jinými ženami o sexu…
Dobrý den ženy, chtěla bych poprosit o radu, možná má některý z vás podobnou zkušenost…ale nepřála bych vám to :( Jsem s prítelem 4 roky a všechno ve vztahu bylo v pořádku, rozumněli jsme si po všech stránkách… nyní jsem v 8. měsíci tehotenství a teším se na naší holčičku :-) jenže když jsem byla ve 3. měsíci, tak jsem mu přišla na virtualni nevěru se starší ženou cca od něj o 15 let. Do poslední chvile zatloukal, ale pak se mi přiznal, že si psali jen čistě o sexu, ale i s fotkami asi nebudu popisovat detaily… :( no po hodně dlouhém rozmýšlení jsem mu odpustila s tím, že už se to nebude nikdy opakovat!! Jenže před týdnem jsem mu na to přišla opět. Zapomněl se odhlasit z pc a opět si psal s jinou ženou o tom samém i opet fotky!! To už mi, ale přetekla moje trpělivost!! Když přijel z práce, začal hrozně brečet, že je idiot a moc se mi omlouvá, že nás nechce ztratit…prý jsou to jen písmenka a pujde klidně k psychologovi, at mu dám poslední šanci… nevím, jak se mám rozhodnout. Pořád ho miluji, ale duvera se těžko vrací zpět… :( kdybych nebyla těhotná, tak to asi utnu hned…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Amys
Generální žvanilka 20620 příspěvků 14.03.18 14:42

@Kristyn1234 Ty jo, co tady říct. Drž se. Asi to není úplně OK, ale pokud tě fyzicky nepodvádí, tak je to menší zlo. Dle mého se bez pomoci nějakého sexuologa neobejde. Osobně si myslím, že je to nějaký druh neškodné úchylky. Asi by sis s ním měla oteřeně promluvit, proč to vlastně dělá a co ho na tom tak vzrušuje. Třeba byste přišli na to, že to můžete dělat i spolu - psát si a posílat fotky, vpodstatě taková forma předehry. Držím palce, ať to nějak vyřešíte.

Russet
Kelišová 6816 příspěvků 14.03.18 14:43

Sprosťák a uřvanec. A to má být za měsíc otec :zed: Dala bych mu poslední šanci, ale nevěřila mu.

Kristyn1234
Nováček 8 příspěvků 14.03.18 14:50

Když jsem se ho zeptala na důvod, tak mi odpověděl, že si tím zvyšuje sebevědomí a neví proč to děla, ale dál než jen u slov by nezašel… pravdou je, že o osobní setkání nebyla zmínka, ale co když??

Amys
Generální žvanilka 20620 příspěvků 14.03.18 14:57
@Kristyn1234 píše:
Když jsem se ho zeptala na důvod, tak mi odpověděl, že si tím zvyšuje sebevědomí a neví proč to děla, ale dál než jen u slov by nezašel… pravdou je, že o osobní setkání nebyla zmínka, ale co když??

HM, to co když je asi hodně blbé. Zeptala bych se ho na to. A jinak to sebevědomí… No kdyby řekl, že ho taková komunikace vzrušuje, brala bych to, ale takhle je to blbé, no. Zas na druhou stranu, třeba se pravý důvod stydí říct (to sebevědomí mi přijde spíš jako klišé) a vzrušují ho starší ženy a tak. Asi bych chtěla, aby prokazatelně zašel za nějakým odborníkem a osobně si myslím, že spíš za sexuologem než psychologem (a nebo obojím). Třeba se vám to podaří vyřešit. Protože pokud ne, máš asi jen dvě možnosti, buď to skončíte a nebo se budeš celoživotně užírat, co když někde něco…

vulpes
Závislačka 4743 příspěvků 14.03.18 15:04

A to jako i on posílá třeba svoje nahé fotky někomu cizímu po internetu (nebo mobilem)? 8o

Anonymní  14.03.18 15:05
@Kristyn1234 píše:
Když jsem se ho zeptala na důvod, tak mi odpověděl, že si tím zvyšuje sebevědomí a neví proč to děla, ale dál než jen u slov by nezašel… pravdou je, že o osobní setkání nebyla zmínka, ale co když??

Hele zní to strašně ale já to tak dělám taky… Občas jen tak z rozmaru a jako ego boost. (Jsem single)
Přítel je hloupý, že se nechá takhle blbě chytit. Samozřejmě bych to ale ve vztahu netolerovala…

Uživatel je onlineAnnabela11
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 14.03.18 15:09

@Kristyn1234 No i toto je forma nevěry… muži jsou nevěrní převážně v době kdy je žena těhotná. Je to hnus.On s tím nepřestane to mi věř prostě ho to vzrušuje. :poblion: to že půjde k psychologovi tomu moc nevěřím to jsou vždy jen takové řeči od člověka který byl prozrazen.Radu nevím ale věř že nejsi vůbec jediná které se to děje… :poblion: :poblion:

lalalyla
Kecalka 324 příspěvků 14.03.18 15:14

Ja jsem toho nazoru, ze u takoveho cloveka je to jen otazka casu kdy se z virtualni neverny stane realna. :roll:

smutny klaun2
Kecalka 397 příspěvků 14.03.18 15:52
@Kristyn1234 píše:

Milé děvče. Vůbec nespoléhej na to, že se v budoucnu něco změní. Naopak, dotáhne to do konce a dají si rande, kde si vzájemně vyplní sny.Je to trouba a pokud s ním chceš být dál, upozorni ho, že hned po porodu a srovnané postavě budeš provozovat stejný koníček s muži. Myslím, že se smíchy neudrží, až mu blbečkovi dojde, že by na JEHO milou nějaký úchyl čučel. Vychutnej si ho. A upozorni ho, že budeš potřebovat koupit pěkné erotické prádélko. To bude mela.

Anonymní  14.03.18 15:59
@lalalyla píše:
Ja jsem toho nazoru, ze u takoveho cloveka je to jen otazka casu kdy se z virtualni neverny stane realna. :roll:

Ale ale :) Ja to delala nekolik let. Nikdy vzivote jsem se s zadnym nesesla. Ztratilo by to to kouzlo ;) A ptáte se proc? Protoze je to tak vzrusujici, jak si nikdo nedovedete predstavit. Virtualni sex bez zábran nema chybu.

lalalyla
Kecalka 324 příspěvků 14.03.18 16:12
@Anonymní píše:
Ale ale :) Ja to delala nekolik let. Nikdy vzivote jsem se s zadnym nesesla. Ztratilo by to to kouzlo ;) A ptáte se proc? Protoze je to tak vzrusujici, jak si nikdo nedovedete predstavit. Virtualni sex bez zábran nema chybu.

Za prve myslim ze zeny to maji jinak a za druhe psala jsi ze si singl ne?

Anonymní  14.03.18 16:44

Já jsem u přítele cca před rokem zjistila, že si píše s bývalkama a celkově zájem o jeho bývalé holky. Jedna mu posílala srdíčka, pusinky, druha mu připomínala jejich “intimnosti” (i když také má přítele), třeba jejich společné písničky, věci, nebo jak si na nej vzpomnela, mysli na nej…asi to není taková hrůza, ale také mi slíbil, že se to nebude opakovat, ale samozřejmě to dělal dál…
U nás to plynulo z toho, že jsem byla téměř 24/7 v práci a neměla jsem skoro volno (no někdo nás živit musel, žejo), tak ho chytil zájem o jiné ženy..
Chlapi jsou v tomhle nepoučitelní, řeknou, že už to neudelaji a slibuji, slibuji…Ale většinou “neudělám to” znamená “budu se snažit to lépe skrýt, abys na to uz znova nepřišla”…
asi bych ho více hlídala… zprávy, fotky, historie v počítači,…
Každopádně pokud mu na tobě i miminku opravdu záleží, zkus si nám netu zjistit jak pracovat se “závislostí” a pokud bude opravdu přesvědčený, že se toho chce zbavit, nakonec to půjde.

Anonymní  14.03.18 16:46
@lalalyla píše:
Za prve myslim ze zeny to maji jinak a za druhe psala jsi ze si singl ne?

Ne, to jsem nepsala ja. ;) A nevim jak to maji zeny jinak. Ja se s dotycnymi muzi setkat nikdy nechtela. Ale ani oni se mnou. ;) Tak ja nevim, jak to maji muzi jinak :) Z me vlastní zkusenosti to maji s virtualnim sexem uplne stejne.

Sisi_Petrhen
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 14.03.18 17:04

@Kristyn1234
:hug: znam to :roll: je to neprijemny a pripadas si hloupe a brecis kvuli tomu. Pritom, kdo si ma pripadat blbe je on :roll:
Dle me si jen honi ego, jestli ho nejaka chce, aby si pripadal jako samec. Vim, ze Te to boli a v tehotenstvi o to vic, ale on se nezmeni. Bude to delat, nerikam, ze denne, ale sem tam si nahoni ego :roll:
Rozejit se s nim nechces, cekate rodinu, to je jasny. Tak ale nepatrej, a ani kdyz to zase najdes, necti to.. ublizujes tim bohuzel jen sobe :zed:
Drzim palce :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama