Je vše tak, jak má být?

19596
13.5.18 10:33

Je vše tak, jak má být?

Zdravím a téma hážu jen tak do placu. Myslíte, že je vše, tak jak má být, že se nic neděje náhodou, že náhody prostě neexistují? Já o tom poslední dobou dost pochybuji, ale zase si říkám, že nic se neděje jen tak. Nevím. A ráda bych si přečetla názory jiných lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1828
13.5.18 10:40

Sím ano. :) já na náhody nevěřím, třeba taky někdy začnu pochybovat… Ale zatím si to nemyslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
13.5.18 10:52

Já mám vypozorováno, že všechno zlé je pro něco dobré. Když se ohlédnu zpátky, vidím, že kdyby se nestaly věci, z kterých jsem kdysi byla nešťastná, byla bych dneska úplně jinde, než jsem a kde jsem spokojená. :)
Náhody jsou samy o sobě téma - ona i ta „náhoda“ může být předem daná a je to potom náhoda, nebo není? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
13.5.18 10:52

Věřím, že vše co se děje, má nějaký důvod :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
13.5.18 10:54

Určitě ano :) Já manželovi už pár let říkám, že jestli jsme měli být v životě spolu, tak i kdybychom se nepotkali před 6 a půl lety (jak jsme se ve skutečnosti potkali), potkali bychom se jindy, později, ale prostě bychom spolu byli. Skutečně věřím tomu, že jsme si byli předurčeni a potkat jsme se měli :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.18 11:00

Ano, nic se neděje pro nic za nic. Myslím, že vše co vysíláme do prostoru se nám vrací a i tomu, že vše zlé je pro něco dobré. Sama jsem zvědavá, co pozitivního mi přinesou velmi negativní události minulého roku, které se táhnou do současnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56714
13.5.18 11:04

@Klopotkova

Já na naáhody věřím..vše co se stane má svůj smysl a něco tě to má naučit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2034
13.5.18 12:12

My jsme se s manželem poznali na jedné brigádě, na kterou jsme se dostali oba úplnou náhodou. Takže ano, věřím na ně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
13.5.18 12:26

Věřím, v minulosti jsem udělala v dobré víře ve jménu lásky podraz a teď se mi to vrací v podstatě stejně

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.18 12:53

Prosím o zachování anonymu
Já věřím v to že vše co se děje má nějaký důvod nic se neděje nahodně pro nic za nic. A to jak dobré tak i špatne např. autonehoda, která se stala blízkým myslím si že jim to mělo něco dát že je to mělo má nečemu naučit. Tak i važná nemoc sousedky, která má 18 letou dceru a umíra na rakovinu. Je to šílené když vidím jak od nich odjíždí charita je mi líto jak toho manžela, tak té dcery tak i té paní, ale když jsem se to dozvěděla tak jako první mě napadlo to je trest za to co způsobila v minulosti ( otrávila psa a udělala ještě jiné nedobré věcí v sousedství) takže za mě není nic pro nic.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama