Reklama

Je všechno v pořádku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina96
Stálice 91 příspěvků 04.02.18 08:51
Je všechno v pořádku?

Ahoj holky, mám potvrzeny 5tt. a v době kdy mi měla přijít menstruace tak po cely týden špiním(hnědou krev) třeba jen 15 min a pak je vše dobrý do toho mě občas přes den pobolívá v podbříšku a občas píchne. Co myslíte je všechno v pořádku? :? Děkuji za rady :oops:

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 7078 příspěvků 36 inzerátů 04.02.18 08:57

Asi ano, prvni tydny jsou bud a nebo, ale hlavu vzhuru, neboj se, obcas se to stava a nic to neni :hug:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 04.02.18 09:02

Píchání a pobolívání v podbřišku známe víceméně všechny :)tělo má teď „tam dole“ :lol: spousty práce…ad špinění, není to nenormální, spousty ženských špiní celý první trimestr, více či méně, některé mohou i zakrvácet… Takže klídek a nohy v teple. Odměň se něčím dobrým a pokud špiníš, tak si trochu oddychni od toho, co zrovna děláš (fyzicky i psychicky).
Takhle v začátku těhotenství je to vždy hop a nebo trop a ty to vlastně nemůžeš moc ovlivnit. Držím palce, ať je vše v pořádku ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.02.18 09:16

Asi je to normální, ale pro svůj klid v duši bych jela k doktorovi :)

ivabozi
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 04.02.18 09:20

Špinila jsem v každém těhotenství - dokonce jsem dvě zjistila až mnohem později, protože jsem myslela, že jednu menstruaci mám. Moje úplně první těhotenství se neuchytilo, druhé a třetí už jo a věřím, že bych mohla mít třeba dalších 10 dětí.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 04.02.18 09:34

Pro klid duše bych zajela k doktorovi. V prvním těhotenství jsem slabě krvácela, jela jsem na pohotovost a dostala prášky na udržení.

Janina96
Stálice 91 příspěvků 04.02.18 09:34

Děkuji za aspoň lehké uklidnění. Budu doufat, ze bude vše OK. Mimi by jsme si s přítelem moc přáli, ale radši zítra skončím na gyndu 8o

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 04.02.18 09:39

V době (ne)očekávané ms může být špinění v pořádku, Dr. nejspíše doporučí Ascorutin. Hodně štěstí.

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 04.02.18 09:44
@Petruna21 píše:
Asi je to normální, ale pro svůj klid v duši bych jela k doktorovi :)

A v 5tt udela doktor co? Je to bud a nebo…

Janina96
Stálice 91 příspěvků 04.02.18 09:49

Tak asi jen zavolat? Je pravda, ze doktor asi nic moc s tím nezmůže…je dost brzo

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 04.02.18 09:54
@Aradhell píše:

Mně dali prášky na udržení. Nevím teda, v kterém to bylo přesně týdnu, ale do 10tt určitě, ještě jsem neměla potvrzené těhotenství u gynekologa.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.02.18 09:55
@Aradhell píše:

Tak i přes to kdyby nic neudělal tak radši pro svůj klid jdu než sedět tady a čekat na rady ;)

Janina96
Stálice 91 příspěvků 04.02.18 10:13

Bojím bojím, takže jedu. A děkuji :kytka: snad to bude dobre.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >