Je zavedení tělíska bolestivé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vanesanka
Závislačka 3278 příspěvků 22.03.11 13:08
Je zavedení tělíska bolestivé?

Ahoj holky, prosím zkušené, které mají/měly ,nitroděložní antikoncepční tělísko…Je zavedení tělíska bolestivé? Zítra mě to čeká :mrgreen: doposud jsem brala pilulky, tak se s tím setkám v životě poprvé. Díky za info. :kytka: Jo a ještě jak dlouho to tak asi trvá to zavedení. Dííík :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Les2311
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 22.03.11 13:13

Zavedení mě nebolelo a trvalo chvilku. Vyndání bylo horší, doktorka ho ze mne pod ultrazvukem rejpala půl hodiny (jakože opravdu tak dlouho, nikoli řečnický obrat) a stejně nevyndala, musela jsem na vyndání pod narkózou. Nicméně ani to „rejpání“ jsem nevnímala nijak bolestivě, i když chvílemi to bylo ne zrovna příjemné (no, ale menstruaci jsem občas mívala bolestivou víc). Vyndání pod narkozou bylo úplně bez problémů, i ta chvilka, kdy se se mnou houpal celý sál byla vcelku příjemná :lol:

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 22.03.11 13:19

Taky mě to nebolelo, jen lehounce štíplo, ale vůbec nic hrozného.

Nicméně s vyndáním mám bohužel stejnou zkušenost jako Les2311 - hysteroskopie pod narkózou, a dokonce na dva pokusy (první se nezdařil). :roll: :zed:

Vanesanka
Závislačka 3278 příspěvků 22.03.11 13:20
Les2311 píše:
Zavedení mě nebolelo a trvalo chvilku. Vyndání bylo horší, doktorka ho ze mne pod ultrazvukem rejpala půl hodiny (jakože opravdu tak dlouho, nikoli řečnický obrat) a stejně nevyndala, musela jsem na vyndání pod narkózou. Nicméně ani to „rejpání“ jsem nevnímala nijak bolestivě, i když chvílemi to bylo ne zrovna příjemné (no, ale menstruaci jsem občas mívala bolestivou víc). Vyndání pod narkozou bylo úplně bez problémů, i ta
chvilka, kdy se se mnou houpal celý sál byla vcelku příjemná :lol:Jůůů :jazyk: Takže by to nemělo bolet? No doufáááám 8-o …páč ta moje dr gyndušina je už letitá babuška…nu a někdy se ve mě pohrabe jak v popelnici…to je fakt :oops: :mrgreen: Tak snad to ustojím a vydržím…já pořád nechtěla pochopit, že jak to tam vlastně „strčí“ tu klikyhákovou sponku :lol: ..ale na druhou stranu…když se tam bezbolestivě vejde „penis“…tak taková sponka bude tam „dole“ pro mě vzduchový závan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A dík za info :palec:
Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 22.03.11 13:22

Vanesanka, rozdil je v tom, ze penis jde do pochvy, telisko jde az pres cipek :-D ono se to zavre ze je z toho tycky a otevre se to az za cipkem

Vanesanka
Závislačka 3278 příspěvků 22.03.11 13:24
BohunkaP píše:
Taky mě to nebolelo, jen lehounce štíplo, ale vůbec nic hrozného.Nicméně s vyndáním mám bohužel stejnou zkušenost jako Les2311 - hysteroskopie pod narkózou, a dokonce na dva pokusy (první se nezdařil). :roll: :zed:

Teda 8-o …To se tam asi nějak srostlo do masa, né? :mrgreen: ..No tak ta moje dr doufejme , že na to uvidí i při vyndávání…trošku už se ji klepou ruce- je už dost stará… :-) :lol:

Uju
Kelišová 6532 příspěvků 22.03.11 13:25

no, zavedení bylo na minutku,ale přiznám se, že já to tedy cítila :-/ (a ještě asi hoďku po tom takové pálení),ale není to nijak strašný, zas budeš mít dlouho pokoj a nemusíš se hnojit žádnou chemií.

Vanesanka
Závislačka 3278 příspěvků 22.03.11 13:26
careynka píše:
Vanesanka, rozdil je v tom, ze penis jde do pochvy, telisko jde az pres cipek :-D ono se to zavre ze je z toho tycky a otevre se to az za cipkem

Tak to jsi mě teď dostala :mrgreen: :palec: bravóóó :palec: :mrgreen: …Já trotl si myslela, že se to zavadí vaginálně -pořád jsem si představovala, že se to tam nějak „našroubuje“ asi jako tampón :mrgreen: No jo, holt to neznáááám…ted jsem o něco moudřejší :mrgreen:

Vanesanka
Závislačka 3278 příspěvků 22.03.11 13:28

Můj chlop se tu teď řeže a svíjí smíchy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: …prej penis a sponka do pochvy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A přitom o stanici vedle :mrgreen:

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 22.03.11 13:28
Vanesanka píše:
BohunkaP píše:
Taky mě to nebolelo, jen lehounce štíplo, ale vůbec nic hrozného.Nicméně s vyndáním mám bohužel stejnou zkušenost jako Les2311 - hysteroskopie pod narkózou, a dokonce na dva pokusy (první se nezdařil). :roll: :zed:
Teda 8-o …To se tam asi nějak srostlo do masa, né? :mrgreen:

Tak sice jsi to myslela jako srandu, ale v zásadě ano, je to přesně tak … Tělísko se uvolnilo, přesunulo, nepatrně natrhlo děložní stěnu, napůl jí prošlo na druhou stranu a doslova do ní vrostlo.

Ale jak řekl pan doktor v Gyncentru, vlastně jsem měla štěstí - taky mohlo tou stěnou projít úplně a odputovat do břišní dutiny… což by byl daleko větší průšvih :mrgreen:

Vanesanka
Závislačka 3278 příspěvků 22.03.11 13:30
Uju píše:
no, zavedení bylo na minutku,ale přiznám se, že já to tedy cítila :-/ (a ještě asi hoďku po tom takové pálení),ale není to nijak strašný, zas budeš mít dlouho pokoj a nemusíš se hnojit žádnou chemií.

A jaké tělísko máš? A písni i cenu…já se to dozvím teprve zítra ráno, jaké mi dr zavede a odpoledne mi ho má zavést … :-) Doufám jen, že z tělíska už nebudu nikdy „frigidní“…jako z těch pitomých pilulí :oops: :lol:

Vanesanka
Závislačka 3278 příspěvků 22.03.11 13:33
BohunkaP píše:
Vanesanka píše:
BohunkaP píše:
Teda 8-o …To se tam asi nějak srostlo do masa, né? :mrgreen:

Tak sice jsi to myslela jako srandu, ale v zásadě ano, je to přesně tak … Tělísko se uvolnilo, přesunulo, nepatrně natrhlo děložní stěnu, napůl jí prošlo na druhou stranu a doslova do ní vrostlo.

Ale jak řekl pan doktor v Gyncentru, vlastně jsem měla štěstí - taky mohlo tou stěnou projít úplně a odputovat do břišní dutiny… což by byl daleko větší průšvih :mrgreen:

Jejda …omlouvám se :oops: Ono to skutečně se může stát, že to sroste? Tak to se hrozně omlouvám, inu, beru ten humor zpět…Vždyť by se to mohlo stát i vlastně mě, viď :oops:

Mahora
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 22.03.11 13:34

Pro mne to bylo nepříjemné, no asi jako nějaká injekce. Nic, co by se nedalo vydržet. A potom samozřejmě pobolívání podbříšku nějaký ten den a špinění cca 6 týdnů. Ale s tím jsem počítala /měla jsem Mirenu/. A pak nesmírná spokojenost po dobu 4 let, bez menstruace :mrgreen: .

Já měla spíše obavu z těch vlasců, představovala jsem si, že budou trčet z čípku a při sexu to bude manželovi vadit. Ale doktor mě ujistil, že je nechává delší a tudíž přilnou ke stěně, a měl pravdu :lol: .

Vyndání bylo velmi rychlé, malilinko nepříjemné, zatáhl za vlasce a bylo.

Přeji pohodu a spokojenost s tělískem :wink:

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 22.03.11 13:35
Vanesanka píše:
Jejda …omlouvám se :oops: Ono to skutečně se může stát, že to sroste? Tak to se hrozně omlouvám, inu, beru ten humor zpět…Vždyť by se to mohlo stát i vlastně mě, viď :oops:

V pohodě, vždyť o nic nejde :wink: Neboj, spousta ženských to používá léta a bez problémů - asi jsem jenom byla ta výjimka, co potvrzuje pravidlo :mrgreen:

Vanesanka
Závislačka 3278 příspěvků 22.03.11 13:36

Mahoro: děkuji :kytka: …Tak to zase nebude tak hrozné, jak jsem se obávala…bolest je minimální, koukám :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >