Přítel je závislý na počítačových hrách

Anonymní
30.11.20 13:44

Je závislý na počítačových hrách

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Mám pár měsíců nového přítele. Je fajn, rozumíme si, máme podobné názory i plány do budoucna, sex je super, zkrátka téměř vše je ideální. Proč téměř… Přítel je závislý na počítačových hrách. Hraje jich několik a sedí u toho téměř pořád. I když někde spolu jsme a není tedy u počítače, hraje je na mobilu. Chodí do práce brzy ráno, vrací se v 6 večer. Víceméně pak až do usnutí hraje hry. Když mu vyloženě řeknu, aby mi šel pomoct třeba s nádobím, na chvilku to stopne a jde, ale pak se k tomu zas vrátí. Nemáme téměř žádné společné zážitky. Vím, že teď kvůli koronaviru toho nejde moc dělat, ale co vím třeba od kamarádek, tak ony s partnery chodí aspoň ven na procházky, zasportovat si, na různé výlety typu rozhledna nebo prostě se jen tak projít po lese a popovídat si. Přítel ale nic takového dělat nechce. Prý je z práce unavený (což chápu, taky chodím do práce) a nemá náladu na nic jiného než na hry. Ze začátku jsem to nějak přecházela, ale už mi to fakt začíná hodně vadit navzdory všem těm ostatním kvalitám, které u něj vnímám. Přijde mi, že už to fakt není normální a je to závislost. Zkoušela jsem se s ním o tom bavit, tvrdí, že je to prostě koníček a prý každý má nějaký. Co byste dělaly na mém místě? Vadilo by vám to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2304
30.11.20 13:47

Poslala bych ho k vodě. Co s takovým chlapem. :pocitac: Počítač má radši jak tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6197
30.11.20 13:51

Ja si myslim, ze si jej tezce idealizujes… Pokud neni skoro schopny delat nic jinyho nez chodit do prace a hrat. Tak co zbyva na tebe? A stejne plany do budoucna? Jakoze jaky? On bude pokracovat v tomto a tobe uz to vadi tedka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9499
30.11.20 13:57

Jo, tak todle by mi vadilo děsně a lepší to nebude…já myslim, že to nemá smysl a to ještě nemáte děti…víš jak ti pak bude, až budeš hongat mimino a on bude čumět do počítače a hrát hry…utíkej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
30.11.20 14:12

Velmi, už by to nebyl můj přítel ;)
Koníček ať si má, ale ne takový, že všechno ostatní jde bokem.. :pocitac:
Debatu si zkoušela, teď následuje ultimátum a poté případný rozchod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
30.11.20 14:30

Chápu, že každý má nějaký koníčky, ale trávit čas jen prací a pak hrát hry? Na co má pak tebe? Kolik mu je? Třeba z toho ještě vyroste :cert: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
30.11.20 14:36

Jak může být fajn vztah s někým kdo jen hraje hry a nic jiného nedělá notabene v počátku vztahu… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 14:54

Můj manžel to má stejně. Každopádně my jsme spolu už sedm let a že začátku tohle nedělal. To se ještě snažil. Navíc teď je to taky tím, že je zima a je vše zavřené. Na procházky moc není, takže jde jen občas kvůli mně. Když je venku hezky a více možností, co dělat, tak je to něco jiného a naštěstí čas jenom u PC netráví.

• Citovat
  • Nahlásit
12937
30.11.20 15:01

„Je fajn, rozumíme si, máme podobné názory i plány do budoucna, sex je super, zkrátka téměř vše je ideální.“

Samozrejme, protoze kdo si hraje, nezlobi. Kdyz muze hrat hry, je spokojeny a neprudi.
V cem je vas vztah vlastne idealni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 15:10

Odpoj mu wifinu :D

• Citovat
  • Nahlásit
41
30.11.20 17:28

Tak mu rekni ze chces hrat taky at te to nauci. Mozna az uvidi jak ti to nejde pujde radsi ven na prochazku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
30.11.20 17:50

Taky nechápu co je na něm tak skvělého, když se spolu v podstatě nebavíte :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
30.11.20 18:00

Našla sis vadný kus. Pusť ho do oběhu, nebo budeš později litovat, pokud s ním teda plánuješ budoucnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.20 08:23
@Alberta píše:
Našla sis vadný kus. Pusť ho do oběhu, nebo budeš později litovat, pokud s ním teda plánuješ budoucnost.

Zensky by si mely zacit konecne vybirat muze, ktere by nemusely predelavat. Ale prijde mi, ze vybirani nevhodnych muzu, snaha je zmenit a neustale si jen stezovat, je takovy konicek, podobny hrani na PC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
1.12.20 09:32
@Příjemné Pondělí píše:
Zensky by si mely zacit konecne vybirat muze, ktere by nemusely predelavat. Ale prijde mi, ze vybirani nevhodnych muzu, snaha je zmenit a neustale si jen stezovat, je takovy konicek, podobny hrani na PC.

No jo no..a když se jim nepodaří ho změnit, tak to zkusí „mimískem“ :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat