Je zbytečné se trápit kvůli muži

Anonymní
13.9.20 20:04

Je zbytečné se trápit kvůli muže.

Chtěla bych podpořit a dodat naději ženám, které se momentálně trápí kvůli chlapa.
Přebolí to, ale chce to čas. Když si vzpomenu na sebe, tak opravdu to za to nestojí.
Prosím anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5260
13.9.20 20:20

A evidentne je zbytecne se trapit i kvuli cestine, vid :mrgreen:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 20:23
@ontarova.stara píše:
A evidentne je zbytecne se trapit i kvuli cestine, vid :mrgreen:?

Kde mám pravopisnou chybu?

• Citovat
  • Nahlásit
7338
13.9.20 20:25
@Anonymní píše:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2552
13.9.20 20:28

Záleží. Když bezdětné krachne vztah v šestatřiceti, tak si umím představit, že jí to občas i zničí život. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3269
13.9.20 20:29

:mrgreen: já si občas říkám, zda nemám nádor na mozku. A ne, lidi píšou jak hovada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17775
13.9.20 20:34

Klííííd, to bude jen nějaké nářečí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 20:35
@Annabela11 píše: :mrgreen: :mrgreen:
treb
@Anonymní píše:

v pádech? Žeby;)

• Citovat
  • Nahlásit
3272
13.9.20 20:37
@ontarova.stara píše:
A evidentne je zbytecne se trapit i kvuli cestine, vid :mrgreen:?

když jsem se přestěhovala z krásné rodné jižní moravy do té drsné severní, tak TOHLE (mimo kratkych zobaku) bylo První, co mne bilo do uší : kvůli ženy, kvůli předsedy, kvůli kuřete… oni skloňují třetí pád s koncovkami druhého :mrgreen: :mrgreen: dodnes se tomu směju a opravuju svého manžela (víc jak 15 let, nepřestal), ale už jsem se stala k tomu rezistentní :mrgreen: říká to tu asi tak 90% populace.. hlavně na Opavsku skoro 100%…
a k tématu : Ano, trápení kvůli muži je běžné… stává se často.. a obvykle přebolí s dalším mužem ;) :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
13.9.20 20:42
@Lucy75 píše:
když jsem se přestěhovala z krásné rodné jižní moravy do té drsné severní, tak TOHLE (mimo kratkych zobaku) bylo První, co mne bilo do uší : kvůli ženy, kvůli předsedy, kvůli kuřete… oni skloňují třetí pád s koncovkami druhého :mrgreen: :mrgreen: dodnes se tomu směju a opravuju svého manžela (víc jak 15 let, nepřestal), ale už jsem se stala k tomu rezistentní :mrgreen: říká to tu asi tak 90% populace.. hlavně na Opavsku skoro 100%…
a k tématu : Ano, trápení kvůli muži je běžné… stává se často.. a obvykle přebolí s dalším mužem ;) :potlesk:

mam partnera z Brna a me zase trhalo uši, když mluvil, že „chodil do škole s tatkem“ :D :D :D Vzdy jsem ho musela tím svym „krátkým zobakem“ opravit. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3095
13.9.20 20:43
@Anonymní píše:
Chtěla bych podpořit a dodat naději ženám, které se momentálně trápí kvůli chlapa.
Přebolí to, ale chce to čas. Když si vzpomenu na sebe, tak opravdu to za to nestojí.
Prosím anonym.

Zde toto bych taky napsala jedine jako anonym. :mrgreen:

Bez anonymu: Nejkratsi cesta do srdce chlapa vede mezi zebrama. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 20:59
@kacakaca píše:
Zde toto bych taky napsala jedine jako anonym. :mrgreen:Bez anonymu: Nejkratsi cesta do srdce chlapa vede mezi zebrama. :pankac:

Mohla bys mi prosím vysvětlit bez ironie, jak jsi myslela svou větu:…mezi zebrama? Někdy mám dlouhé vedení. :D

• Citovat
  • Nahlásit
3095
13.9.20 21:17
@Anonymní píše:
Mohla bys mi prosím vysvětlit bez ironie, jak jsi myslela svou větu:…mezi zebrama? Někdy mám dlouhé vedení. :D

Tusim mezi patym a sedmym zebrem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5146
13.9.20 21:26
@kacakaca píše:
Tusim mezi patym a sedmym zebrem…

To je biblický mýtus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1487
13.9.20 21:38

Jezuskote, ženské, vy jste fakt šáhlé, to fakt musíte neustále rýpat kvůli chybám? Tady si člověk musí opravdu dávat pozor na každé slovo? Nemůžete se kousnout do jazyka a držet pusu? V tomto jsme fakt urejpané slepice. Zakladatelko, pro jedno kvítí, slunce nesvítí a žádný chlap za trápení nestojí. Všichni můžeme být ti bývalí, bývalý manžel, manželka, přítelkyně, přítel, milenka aj., ale děti nikdy nebudou bývalé. Pro mě jsou ty nejdůležitější osoby na světě, které žádný chlap nikdy nenahradí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama