Je zde kadeřnice? Potřebuji radu ohledně mixtónu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 08.01.17 00:56
je zde kadeřnice? potřebuji radu ohledně mixtónu

Ahoj holky, budu si stahovat černou a chci to nabarvit tak, abych měla silný tmavě modrý nádech. Spíše aby ty vlasy byly celé tmavě modré. Svojí barvu mám středně hnědou. Barvu jakou chci jsem nikde nenašla tudíž asi budu muset zvolit mixtón plus nějakou základovou barvu. Chci se tedy zeptat, abych dosáhla té barvy jakou chci tak použijí modrý mixtón a jakou tu základovou barvu? Tmavou či světlou? A nebo ten mixtón mohu použít na celé vlasy? To asi ne že? Barvit budu značkou kallos. Děkuji :srdce:

Reakce:
MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 08.01.17 08:49

No tak prvně ta černá se stahuje hrozně blbě. Budes nejspíš oranžová. Plus teda kdyz chceš modrou hlavu, domabych to určitě nedělala. Znicis si vlasy dost možná. Jak dlouho se barvis na černo?

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 08.01.17 09:40

Tak tohle bych nechala na kadernici a nepatlala to doma.

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 08.01.17 12:28

Tak já si vlasy kromě střihu dělala vždy sama. Tu černou nechci odbarvovat, ale stáhnout efassorem.

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 08.01.17 15:57
@glitterball píše:
Tak já si vlasy kromě střihu dělala vždy sama. Tu černou nechci odbarvovat, ale stáhnout efassorem.

To je mi jasny, ale pokud jsi nebarvila vzdy poctivě jen odrosty a protahovala jsi to i do délek, tak tam. máš větší nánosy barvy a můžeš byt pěkně flekata

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Dáda není ztracený případ. Které slavné ženy alkoholičky jí jdou příkladem?

Herečka Dáda Patrasová (62) se kvůli problémům s alkoholem, které odmítá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >