Reklama

Je zde kadeřnice? Potřebuji radu ohledně mixtónu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 08.01.17 00:56
je zde kadeřnice? potřebuji radu ohledně mixtónu

Ahoj holky, budu si stahovat černou a chci to nabarvit tak, abych měla silný tmavě modrý nádech. Spíše aby ty vlasy byly celé tmavě modré. Svojí barvu mám středně hnědou. Barvu jakou chci jsem nikde nenašla tudíž asi budu muset zvolit mixtón plus nějakou základovou barvu. Chci se tedy zeptat, abych dosáhla té barvy jakou chci tak použijí modrý mixtón a jakou tu základovou barvu? Tmavou či světlou? A nebo ten mixtón mohu použít na celé vlasy? To asi ne že? Barvit budu značkou kallos. Děkuji :srdce:

Reklama

Reakce:

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 08.01.17 08:49

No tak prvně ta černá se stahuje hrozně blbě. Budes nejspíš oranžová. Plus teda kdyz chceš modrou hlavu, domabych to určitě nedělala. Znicis si vlasy dost možná. Jak dlouho se barvis na černo?

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 08.01.17 09:40

Tak tohle bych nechala na kadernici a nepatlala to doma.

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 08.01.17 12:28

Tak já si vlasy kromě střihu dělala vždy sama. Tu černou nechci odbarvovat, ale stáhnout efassorem.

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 08.01.17 15:57
@glitterball píše:
Tak já si vlasy kromě střihu dělala vždy sama. Tu černou nechci odbarvovat, ale stáhnout efassorem.

To je mi jasny, ale pokud jsi nebarvila vzdy poctivě jen odrosty a protahovala jsi to i do délek, tak tam. máš větší nánosy barvy a můžeš byt pěkně flekata

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama