Reklama

Je zde možné těhotenství?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Myšinaa
Povídálka 42 příspěvků 07.01.17 14:09
Je zde možné těhotenství?

Ahoj holky,
Je vás tu plno zkušených maminek a tak si jdu pro rady. Mám podezření na těhu, ale nejsem si vůbec jistá.
První podezření jsem začala mít na začátku prosince, ale MS nakonec přišla - každopádně trvala jen dva dny, což není absolutně zvykem ( za pět let co beru HA vždy trvala pět dní, nikdy žádné zpoždění) Měla jsem to dostat minulý týden a nic, tak jsem si předevčírem udělala test a byl tam nepatrný duch (viz foto jestli ho vůbec uvidíte:slight_smi­le:
Další testy včera a dnes negativní, ale příznaky pokračují (MS nepřichází, bolesti v podbřišku, nevolnost, zvýšená teplota, zvláštní chutě)
Myslíte že by to mohlo být těhu? Máte zkušenost?:/
Na gynekologii jdu v pondělí.
Díky všem!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Martia007
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 15 inzerátů 07.01.17 14:12

Já tam nevidím nic :) Počkej do pondělí a ať to dopadne jak si přeješ :palec:

Myšinaa
Povídálka 42 příspěvků 07.01.17 14:14

@Martia007 nedal se moc vyfotit ale viděl ho i přítel a to je teprv skeptik :D Každopádně moc děkuji!:)

pajulinkaa
Závislačka 4320 příspěvků 07.01.17 14:19

Něco málo tam vidím, ale jestli je toto mamatest, tak ten hazi falesnaky ;)

Martia007
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 15 inzerátů 07.01.17 14:20

Mně se ukazovala falešná čárka na mamma test. Doktorka mi říkala, že jak se papírek namočí, tak začne prosvítat čárka, ne že se vybarví. Uvidíš v pondělí.

Laurasie
Povídálka 23 příspěvků 07.01.17 14:24

Když jsi psala ze jsi mela podezření už v prosinci tak SIS to mohla vsugerovat, ze asi můžeš byt, já na testu nic nevidím, ale uvidis v pondělí co ti řekne gyn a já ti moc držím palce at ti to dopadne jak si prejes :*

Terez001
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 07.01.17 14:39

Na týden zpoždění je to hodně slabé. Já měla už dálnici.
Ale taky něco málo vidím, ale podle testu to vypadá na mamatest, ten mi taky udělal podobného ducha a těhotná jsem nebyla. Navíc test je ztmavený, tam se může ukázat čárka i když těhotná nejsi :)

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 07.01.17 14:41

@Myšinaa bereš ha tak pokud jsi brala poctivě tak těhotná nejsi, zkus text od dr maxe

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 07.01.17 14:47

Slabého ducha vidím, testla bych zítra ráno. Držím palce

Myšinaa
Povídálka 42 příspěvků 07.01.17 14:58

@Terez001 ztmavila jsem to aby byl vidět na fotce :D okem byl viditelný normálně:) mám mobil po utopení takže fotí strašně.

Myšinaa
Povídálka 42 příspěvků 07.01.17 15:00

@ka2ka Právě že jsem si jeden večer zapomněla vzít.. gynekoložka říkala že to možné je.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 07.01.17 15:01

@Myšinaa aha tak v po zkus jiný test

Myšinaa
Povídálka 42 příspěvků 07.01.17 15:03

@Laurasie že bych si to vsugerovala tolik?:/to mi nesedí..ta zpožděná MS mi nesedí. A to, že zajídám makrelu jogurtem taky ne :D :/

Myšinaa
Povídálka 42 příspěvků 07.01.17 15:04

@ka2ka asi to bude nejlepší, děkuji!:)

Martia007
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 15 inzerátů 07.01.17 15:05

A chtěla bys být těhotná? :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama