Je zde nějaký profík přes ovu - testy? :-)

381
19.2.16 13:09

Je zde nějaký profík přes ovu-testy? :-)

Zdravím dámy, snažilky, těhulky i maminky :-)

potřebovala bych trošičku poradit s ovulačním testem. Nejsem v tom moc zběhlá.. Testovací čárka je nepatrně slabší než kontrolní. Znamená to, že test je prostě negativní? Nebo může značit blížící se ovulaci?? Dočetla jsem se, že když je testovací čárka minimálně stejně silná nebo silnější než ta kontrolní, znamená to, že ovulace se dostaví do 24 hodin a za těch 24h- 48h je zároveň ideání mít pohl. styk.. když je tedy slabší (i když opravdu o malilinko), nemám na ten výsledek brát zřetel a testovat další den? nebo zkusit za pár hodin třeba znovu? Co myslíte?
Předem děkuji za rady pro ovu-testy nepolíbenou… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10425
19.2.16 13:15

@Marcy85 já to beru tak, jak je psáno - stejně silný nebo silnější. Ale holčina z jiné diskuze psala, že si napsala přímo výrobci a ten ji potvrdil, že i test, který není úplně stejně silný, je pozitivní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7164
19.2.16 13:16

@Marcy85 nekdo musi testovat i 2× denne, aby ovulaci zachytil. Takze ja bych testovala vecer a i zitra. Jeste me tak napada, nepila jsi pred testem? :think: Moc musi byt koncentrovana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
19.2.16 13:18

Tak si udělej test stejné značky i zítra stejnou dobou a uvidíš sílu čárky, pokud zesílí, tak bych jako pozitivní brala zítřejší, pokud ne nebo bude stejná, tak dnešní. Ono taky závisí na koncentraci moči, měla by být spíš méně koncentrovaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16407
19.2.16 13:18

Zkus za pár hodin test znovu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
19.2.16 13:20

Jinak já jsem měla takto pozitivní test 2 dny před a 2 dny po mezi tím byl jeden silnější a mimčo se povedlo podle něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1261
19.2.16 13:27

Ahoj, já dělala ovu testy jen jeden měsíc, ale druhá čárka byla slabá a jeden den byla silnější, než ty ostatní a jsou z toho dvě čárky na těhu testu :srdce: Ale já měla ovu test, kde bylo vykreslený, že i když je čárka o trošku slabší, než ta kontrolní čárka, tak je pozitivní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1261
19.2.16 13:28

Jo a druhý den už byla zase slabá, jako ty předešlé ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
19.2.16 13:37

@Marcy85 Já jsem se na to ptala svojí gynekoložky, protože jsem potřebovala vědět jestli mám vůbec ještě ovulaci kvůli věku pravidelnou, a měla jsem stejně zbarvený test, a řekla mi že je pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
19.2.16 13:48

Moc děkuju holky ;)
Zkusím tedy ještě testnout dnes večer a zítra.. Když bude čárka slábnout, mám to tedy chápat tak, že ovulace proběhne zítra (za předpokladu, že test hlásí ovulaci s 24h předstihem)?? A když bude zítra čárka naopak silnější než dnes, tak ovulace bude pravděpodobně probíhat v neděli? Čert aby se v tom vyznal hergot :think: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
19.2.16 14:16

@Marcy85 Pokud chceš otěhotnět začni dnes večer, pokračuj zítra a v neděli. Spermie vydrží v tobě živé asi 4 dny, tak tam na vajíčko můžou počkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
19.2.16 14:20

Podle mě, zítra by měl být pozitivní.100% to dnes, zítra a pozítří pojistětě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
zoy
1498
19.2.16 14:42

Udělala bych si s partnerem hezký celý víkend :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
965
19.2.16 15:13

Když jsem já testovala, tak mi ovu test ukazoval taky slabší čárku než kontrolní. Testovala jsem celkem 4 dny, abych věděla, že je ovu. Nikdy silnější než kontrolní jsem neměla. Tak si myslím, že ovu se pomaličku blíží, ale někteří mohou mít ovu i dřív (já jsem měla za 12 hodin) podle bolesti břicha. A díky těmto ovu testům máme syna :). Takže si udělejte krásný víkend, a začněte už dnes a čím častěji tím větší šance :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
23.2.16 18:48

Holky jak je to možné?? Od soboty mám ty čárky na testu obě dvě stejně silné.. V sobotu večer a v neděli odpoledne jsem zaznamenala plodný hlen (ale vždy jen jednou na WC, poté už nic), byla jsem přesvědčená že ovu byla v neděli, ale pořád mi vychází pozitivní testy (za předpokladu, že poz. znamená obě čárky stejné)
a teď „babo raď“.. :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama