Je zde někdo, kdo fandí Babišovi?

Anonymní
13.3.21 20:38

Je zde někdo, kdo fandí Babišovi?

Zdravím, na úvod - tahle diskuze nemá na nikoho útočit, rozmlouvat mu jeho názor či se někomu posmívat. Pojďme ji udržet na úrovni. (Anonymita příspěvků je pochopitelná.)

Podle posledních volebních průzkumů má ANO kolem 26% hlasů + -. Tuto diskuzi jsem založila proto, že nemám ve své sociální bublině nikoho, kdo by tuto stranu volil. Je mi tak velkou záhadou, v jaké skupině se hlasy pro A. B. nachází.

Otázka zní: jste příznivci ANO? Můžete uvést proč. Nebo Znáte nějaké příznivce? Můžete uvést podrobnosti.

Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5570
13.3.21 20:41

Nejsem příznivcem této strany, ani mezi svými nejbližšími nikoho nemám, nicméně u manžela v práci ho volí všichni. 🤨 Takže ano, jsou mezi námi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 20:41

Jasný. Znám několik, většinou spíše apolitičtí lidé, část z nich voliči protestních stran, ale jsou tam i bývalí ódéesáci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 20:42

Já jsem ANO volila a co vím, tak většina naší rodiny. Zkrátka je mi ta strana nejsympatičtější. Nesouhlasím úplně se vším, ale kdyby na jejich místě byla jakákoliv jiná strana, tak si nemyslím, že by jsme na tom byli teď líp.

• Citovat
  • Nahlásit
1900
13.3.21 20:43

Já celkově politiky nemusím 8) ale Babiše je mi upřímně líto. A divím se mu, že už se na to dávno ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
13.3.21 20:44
@Anonymní píše:
kdyby na jejich místě byla jakákoliv jiná strana, tak si nemyslím, že by jsme na tom byli teď líp

S tímhle souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 20:45

Ja vzdy volila ODS, ale tentokrat budu ANO, protoze to, co predvadi pseudobloky opo blok a jim podobni je silenost.

Ma socialni bublina je hruby prijem nad 100 tis mesicne a vek mezi 35-40 lety a VS vzdelani.

• Citovat
  • Nahlásit
4379
13.3.21 20:51
@Anonymní píše:
Já jsem ANO volila a co vím, tak většina naší rodiny. Zkrátka je mi ta strana nejsympatičtější. Nesouhlasím úplně se vším, ale kdyby na jejich místě byla jakákoliv jiná strana, tak si nemyslím, že by jsme na tom byli teď líp.

No celkově bychom na tom asi líp byli. Protože by se nerozpustila finanční rezerva na nahnání politických bodů. Kdyby studenti a důchodci nejezdili zadarmo (například), mohli bychom mít prachy na udržování ekonomiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 20:52
@Anonymní píše:
Ja vzdy volila ODS, ale tentokrat budu ANO, protoze to, co predvadi pseudobloky opo blok a jim podobni je silenost.Ma socialni bublina je hruby prijem nad 100 tis mesicne a vek mezi 35-40 lety a VS vzdelani.

Děkuju za sdílení info o Vaší sociální bublině, kdybyste ostatní mohli taky takto upřesnit, bylo by to zajímavé.

• Citovat
  • Nahlásit
161
13.3.21 20:53

Já příznivce ANO nejsem, neztotožňuji se s celkovým uvažováním celé strany. Ale třeba moji rodiče (oba důchodci) budou na podzim znovu volit ANo. Když jsem s eptala na důvod, tak mi řekli, že takhle vysoký důchod za žádné jiné vlády neměli a navíc jim Babiš zařídil příspěvek 5000 před Vánoci.. Takže to je přesně to, na co Babiš cílí.. Ví, že důchodce přesvědčí hlavně penězi a věřím, že naši nejsou jediní, kteří to takhke vnímají :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 20:54

Nejsem příznivcem ANO. Nikdo v mém okolí se netváří, že by jim fandil.. Bohužel mí rodiče je vysloveně žerou a nejde jim to rozmluvit… Prosím o anonym-stydím se za to :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
52966
13.3.21 20:54

Znám jich hodně. I kandidáty za ně u nás v kraji.
Pravda je, že hodně jich je opravdu bývalých voličů ODS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5106
13.3.21 20:56

Já jsem jeho příznivce, klidně to přiznám. A jsem odpůrce ODS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 20:57

Sociální bublina těch „mých“ ANO voličů: průměrný věk tak 50 let, nadprůměrné příjmy, město nad 100tis obyvatel.

• Citovat
  • Nahlásit
6269
13.3.21 20:57

Babišovi voliči jsou většinou senioři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie