Je zde někdo,kdo by se mnou chodil cvičit?

223
16.5.16 17:24

Je zde někdo,kdo by se mnou chodil cvičit?

Hledám parťačku na cvičení z Ostravy nejlépe ze Zábřehu. Chtěla bych konečně něco ze sebou dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

187
16.5.16 18:06

@kacorax No ja jsem teda z Karlových Varů. Škoda. Taky bych brala nějaký relax s kamoskou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.16 18:18

Jsem z Ostravy Zábřehu, bydlím za Lunou, když jsem v Ostravě, chodívám na okruh do Běláku za kolibu. Chodím jen rychlou chůzi, prozatím, než dám dalších 20kg sádla dolů.
Chceš chodit se mnou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
16.5.16 19:03

@hudečice ahoj proč ne, ale brala bych spíš začít přímo někam chodit cvičit třeba spinning, piloxing nebo něco co mi pomůže při pravidelném cvičení opravdu zhazovat. V kotvě je nějaké studio uvažovala jsem o něm jmenuje se move in zone, zkus kouknout na net.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
16.5.16 19:04

@Katty1203 Škoda to je fakt z ruky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
16.5.16 19:06

@hudečice ještě je tam i power joga což je taky fajn i z toho důvodu, že mám problémy s krční páteří a joga je na to prý dobrá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.16 20:51
@kacorax píše:
@hudečice ještě je tam i power joga což je taky fajn i z toho důvodu, že mám problémy s krční páteří a joga je na to prý dobrá.

Jóga je i pravidelně na ZŠ Kosmonautů, chodí tam kamarádka, bývá vždy ve středu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
17.5.16 15:06

@hudečice jj já vím chodí tam má tchýně. Takže ty asi nemáš zájem chodit někam na skupinová cvičení co? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 16:40
@kacorax píše:
@hudečice jj já vím chodí tam má tchýně. Takže ty asi nemáš zájem chodit někam na skupinová cvičení co? :)

Asi takhle. Je teplo, krásně a já se budu potit někde v zavřené místnosti a ještě zato budu platit. Tak přes zimu asi ano, ale od dubna do října chodívám do běláku, zadarmo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama