Je zde prosim ředitelka mateřské skolky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 13:46
Je zde prosim ředitelka mateřské skolky?

Prosím je zde něco do z vás ředitelka MŠ? Měla bych pár otázek na funkci.

Reakce:
janoma
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 19.04.19 21:39

Napište.

Celina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 07:56

@janoma Mě by zajímalo, jestli je normální, že dnes fungují školky jako odkladiště nemocných dětí? S logikou, že rýma a kašel není nemoc :roll: jedno nastydlé dítě nakazí dalších 15 zdravých :cert:
Je toto standard, nebo to platí jen někde? Může učitelka nemocné dítě do školky nevzít, aby ochránila ostatní zdravé děti? :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 08:35

@janoma děkuji napsala jsem soukromou zprávu

Králičice
Extra třída :D 13391 příspěvků 20.04.19 08:44

@Celina - já to rozebírala s naší zástupkyní.. Prý nemají jak dokázat, že dítě doma není v pořádku, že je to vždy slovo proti slovu..

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Kelišová 6349 příspěvků 20.04.19 08:52
@Celina píše:
@janoma Mě by zajímalo, jestli je normální, že dnes fungují školky jako odkladiště nemocných dětí? S logikou, že rýma a kašel není nemoc :roll: jedno nastydlé dítě nakazí dalších 15 zdravých :cert:
Je toto standard, nebo to platí jen někde? Může učitelka nemocné dítě do školky nevzít, aby ochránila ostatní zdravé děti? :mavam:

Hlavně nikdo přece nemocné dítě do školky nedává ne? :mrgreen:

Celina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 14:50
@Bubla_Bučková právě, že dává a velice často. Spousta holek to tady i psala, některé to štve, některé mají zcestné argumenty, že musí do práce atd, a prostě nastydlé dítě do školky dávají a opakovaně :think:
@Králičice píše:
@Celina - já to rozebírala s naší zástupkyní.. Prý nemají jak dokázat, že dítě doma není v pořádku, že je to vždy slovo proti slovu..

jo, to už mi taky říkala známá kuchařka, že prý argumentují tim, že doma jim nic není, přitom jsou evidentně nastydlí a prskají :nevim:

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Kelišová 6349 příspěvků 20.04.19 19:04

@Celina to je pravda, pár se jich přiznalo…ale na hřišti zlobí jen ti druzí! :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama