Je zdravý na očkování?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.21 16:44

Je zdravý na očkování?

Zdravím,
syn má 3/4 roku, Bexsero jsme chtěli dát až někdy po půl roce. Ovšem už jsme ho 2× nebo možná i 3× odložili, protože trošku pokašlával a občas zachrochtal. Bylo to jen takové suché zakuckání párkrát za den, nic hrozného. Rýma ani teplota nebyla. Myslela jsem, že je trošku nastydlý, z toho jak lozí po studené zemi, ale našli jsme teď, že nám kousek dřevotřísky v posteli maličko chytil plíseň a asi ten kašel byla reakce na to :(

Zjistili jsme to před 2 dny, postel odnesli a kašlat přestal, dnes v noci jsem ho slyšela jednou vteřinku zachrochtat, jinak dobré.

Další termín na očkování máme dnes večer. Co myslíte, máme jít nebo to zase odložit? Jak znám doktorku, dala by mu to bez zaváhání. Ráda bych už šla a měla to z krku, bez toho očkování mám strach ho nechávat hrát si s jinými dětmi. Pokud dnes nepůjdeme, tak hádám, že další termín dostaneme až někdy v půlce ledna. Ale zase pokud doteď jeho imunitní systém měl problém s tou plísní, tak nevím, jestli 2 dny oddych stačí :( :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
664
18.11.21 17:01

Chrochtat může od zubů. Moje holka to tak měla taky, prakticky od 4.mesice až do roka různé chrochtala, to ji v koukla většina zubů. Kluk, co se narodil 2,5r po ní, je kopie. Chrochta taky, jen v leze. Zuby… Taky to může dělat suchy vzduch!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 17:08

@PETRAKIM

Díky, ty zuby mě nenapadly, s těma člověk nikdy neví, jestli se nějaké neklubou.

Se vzduchem je to složité, máme vlhký studený barák, takže používám el. vysoušeč, ale ten zas dělá takový protivně „technický“ vzduch, který mi taky nepřipadá zdravý.

• Citovat
  • Nahlásit
1541
18.11.21 17:09

Sla bych, zakuckani parkrat za den bych neresila, zvlast pokud to preslo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11348
18.11.21 17:13

Zakuckání párkrát za den nemusí znamenat vůbec nic. Spousta mimin chrochtá, protože mají větší nosní mandlí. Srovná se to většinou s růstem. Vůbec bych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3357
18.11.21 17:21

Já bych mu nechala tak ještě minimálně týden nebo dva na úpravu stavu, navíc když se začne s bexserem později, tak staci pro stejný efekt min dávek. To je po druhem roce věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
18.11.21 17:29
@Anonymní píše:
@PETRAKIM

Díky, ty zuby mě nenapadly, s těma člověk nikdy neví, jestli se nějaké neklubou.

Se vzduchem je to složité, máme vlhký studený barák, takže používám el. vysoušeč, ale ten zas dělá takový protivně „technický“ vzduch, který mi taky nepřipadá zdravý.

Jinak já bych šla. Zrovna bexero na meningokoky, byť málo případů, je sv…, kde 80% děti do 2 let věku umírá po nákaze… Za mě bych je dala spíš než vakcínu na neumokoka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15882
18.11.21 18:08

Neresila bych chrochtani, ale to, ze dostane ockovani do naloze covidu a ukrutnych viroz okolo. Vykaslala bych se na to tak do cervna.

Ale jestli mas paniku z jakehokoliv kontaktu s detmi, tak ockuj :nevim:. Akorat bych 14 dni po ocku dala nulovy kontakt s kymkoliv, at se z toho zvladne vzpamatovat a neco do toho nechytne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat