Je žena s dítětem pro muže uz nezajímavá?

Anonymní
1.4.17 17:10

Je žena s ditetem pro muže uz nezajimava?

Mam dvouleteho syna. Potkali sem par mizu, kterym sem se libila a nebo snad sem jim pripadala i zajimava. Kdyz se vsakdozvede ze mam dite jako by zajem opadne.
Syna miluju o tom zadna. Jen uz si dobu nepripadam jako zena.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2511
1.4.17 17:20

Ty být dobry cestinar :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
1.4.17 17:32

Záleží na tom, co všechno může ta žena nabídnout a co od ní ti muži čekaj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
1.4.17 17:38

Třeba ti nerozuměli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 17:44

Asi jak ktera. Inteligentni, pohodova a sobestacna zenska bude zajimava i s ditetem, oproti tomu na osud nadavajici socka muze byt i bezdetna a neoslni.

Nicmene i tak je skupina muzu (i zen), pro ktere by dite problem byl a chteji zacinat vztah tzv. s cistym stitem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
1.4.17 17:45
@Terisos píše:
:) :) to bude ono :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.17 17:46
@Anonymní píše:
Mam dvouleteho syna. Potkali sem par mizu, kterym sem se libila a nebo snad sem jim pripadala i zajimava. Kdyz se vsakdozvede ze mam dite jako by zajem opadne.
Syna miluju o tom zadna. Jen uz si dobu nepripadam jako zena.

Zřejmě jsi natrefila zrovna na typy kteří chtějí bezdětnou… alespon bud rada že te nevodili za nos a skončilo to dřív než to začalo..možná vypdas hodne mlade, hodne dobře tak je třeba ani nenapadlo že by jsi dítě mohla mít? :-)) já čekám druhé dítě, jsem tedy stastně zadaná ale ani ted v 8 mesíci si na nezajem mužu nemužu stěžovat až mi to teda přijde nemístné často a nechápu co si od toho dotyční slibují…že na ně s břichem hupsnu, opustím sveho přítele nebo já nevím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
11243
1.4.17 17:53
@Terisos píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mi málem vypadl mobil z ruky :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
1.4.17 17:53

Tak konkrétně třeba pro mého přítele by to byl nepřekonatelný problém. Že prý si dítě umí udělat vlastní :lol:. Věřím, že takových je hodně. Ale určitě se najdou i tací, kteří to berou v pohodě, jen jich bude, podle mě, o dost míň. Alespoň teda těch pro život použitelných :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
1.4.17 17:54

Žena s dítětem, je vždy zajímavá, má svůj příběh, zážitky. Asi lovíš ve špatném rybníčku, zvedni věkovou hranici ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
1.4.17 18:05

Pro některé je naopak nezajímavá bezdětná. Co ty, jsi ochotna se srovnat s tím, že muž má dítě? Kromě toho tvoje dítě je ještě dost malé, myslím, že je spíš odrazuje toto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
1.4.17 18:13
@Terisos píše:

No ja brečím :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
1.4.17 18:15
@Terisos píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 18:16

Proto porad rikam, ze slova jsou zbytecna, staci poslat MMS prsa a mame jasno :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
1.4.17 18:17
@Anonymní píše:
Syna miluju o tom zadna. Jen uz si dobu nepripadam jako zena.

Zakladatelko,
Vidis muj pocet deti na metrech?
ABOLUTNE nikomu to nebylo na prekazku.
A to jsem ani nikoho nehledala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama