Je ženatý a má děti

Anonymní
4.11.19 22:29

Je ženatý a má i děti

Zdravím. Mám takový trable. Líbí se mi jeden muž, ale je ženatý a má dvě děti mladší i 10 let myslím. Já si ho nenašla, on našel mě v jednom podniku se svými podřízenými na večírku, vlastní firmu a pozval zaměstnance na pivko. Párkrát jsme se tam ještě viděli a teď si nezávazně píšeme. Rozumíme si. Já v něm nehledám žádný vážný vztah a ani s ním opravdu nechci hned spát nebo ho odloudit od rodiny, ale je mi velmi sympatický a vlastně pořád se mi vnucuje i když jsem mu řekla, že má děti a ženu a hledí si radši jich. Asi jim to neklape. Mě je 23 let a jemu kolem 40-45 možná. Ale je to opravdu krásný, upravený chlap a je fakt těžké mu odolat. Ještě má šedivé vlasy a z toho jsem hin. Úchylka asi. Kdyby neměl závazky, už po něm skočím, ale nedá mi to i když mě tak přitahuje a nevím jak ho vymazat z hlavy. I on se snaží mi nadbíhat. Nosí mi do práce květiny a když mu neodepisuju delší dobu tak jakoby nenápadně ho vždy potkám minimálně když jdu se psem :roll: je jako zamilovaný puberťák a to jsme spolu nic neměli. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4.11.19 22:34

:zed: já to nechápu… jak by ses cítila na straně jeho ženy?? by ti mohl dělat tátu a ty se mu hodláš rozbít manželství chvilkovým vyblbnutím a pak stejně půjdeš za mladším.. a nic méně, on tě bere jako zvýšení ega :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 22:43

@Lentilka93 Četla jsi, že s ním nic nemám? Ale ano, moc se mi líbí je sexy a je těžké mu odolat a asi si dovedu představit být jeho milenka, ale…i mě trápí ta rodina a evidentně se zamiloval a nechci, aby udělal blbost. Zvlášť jak je pozorný a snaží se o mě. Je to krásné, ale pro mě také těžké.
Jinak asi jim to se ženou nefunguje, nevím co je mezi nimi… on je takový spíš sebevědomí, cílevědomí řekla bych. Nějaký ego si zvedat nemusí, je úspěšný, hezký, sympatický.

• Nahlásit
  • Citovat
2972
4.11.19 22:55
@Anonymní píše:
@Lentilka93 Četla jsi, že s ním nic nemám? Ale ano, moc se mi líbí je sexy a je těžké mu odolat a asi si dovedu představit být jeho milenka, ale…i mě trápí ta rodina a evidentně se zamiloval a nechci, aby udělal blbost. Zvlášť jak je pozorný a snaží se o mě. Je to krásné, ale pro mě také těžké.
Jinak asi jim to se ženou nefunguje, nevím co je mezi nimi… on je takový spíš sebevědomí, cílevědomí řekla bych. Nějaký ego si zvedat nemusí, je úspěšný, hezký, sympatický.

Pokud chlap svádí mladé holky, vždy jde o bičování ega. Jsi ještě mladá a nezkušená, abys tohle mohla soudit ( nic ve zlém). Prostě pro něj jsi jenom rybička, co se chytí na jeho pérko a znamenáš jenom další egotrofej. A že je někdo hezký, sympatický a úspěšný ( což nemáš podložené) neznamená, že si nemusí bičovat ego. Mluvíš jako lehká holka, před kterou se usměje šedivák a Tobě se roztleskají stydké pysky :poblion: a vidí se jako Julie Roberts ve filmu Pretty Women. To jsi tak zoufalá, že nemáš na to si nabrnknout svobodného chlapa? Neodpovídej. Jsi, a je mi Tě jako ženy líto :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
4.11.19 22:57
@Anonymní píše:

A myslíš si, že budeš jeho první a jediná milenka? Typické kecy záletníků, jak jim to se ženou nefunguje, jak si nerozumí. Jo, jdi do toho a buď jeho milenka. Panebože stále stejné vzorce nabalování muže středního věku, kdy chytá druhou mízu a stejně se najdou naivky co jim to žerou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
4.11.19 22:58

Pro tebe je to těžké?? :zed: :zed: Ach jo. Chudák děti i jeho Žena. Možná bych ještě pochopila to slovo těžké, kdyby jsi s ním táhla milenecký vztah nějakou dobu ale vy spolu nic nemáte, jsi pouze zaláskovaně zaslepená a už je to „těžké“? Aha :potlesk: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13111
4.11.19 23:07
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám takový trable. Líbí se mi jeden muž, ale je ženatý a má dvě děti mladší i 10 let myslím. Já si ho nenašla, on našel mě v jednom podniku se svými podřízenými na večírku, vlastní firmu a pozval zaměstnance na pivko. Párkrát jsme se tam ještě viděli a teď si nezávazně píšeme. Rozumíme si. Já v něm nehledám žádný vážný vztah a ani s ním opravdu nechci hned spát nebo ho odloudit od rodiny, ale je mi velmi sympatický a vlastně pořád se mi vnucuje i když jsem mu řekla, že má děti a ženu a hledí si radši jich. Asi jim to neklape. Mě je 23 let a jemu kolem 40-45 možná. Ale je to opravdu krásný, upravený chlap a je fakt těžké mu odolat. Ještě má šedivé vlasy a z toho jsem hin. Úchylka asi. Kdyby neměl závazky, už po něm skočím, ale nedá mi to i když mě tak přitahuje a nevím jak ho vymazat z hlavy. I on se snaží mi nadbíhat. Nosí mi do práce květiny a když mu neodepisuju delší dobu tak jakoby nenápadně ho vždy potkám minimálně když jdu se psem :roll: je jako zamilovaný puberťák a to jsme spolu nic neměli. :roll:

natoč ho a pošli to jeho ženě, připoj sms :palec: to 100% zabere :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
4.11.19 23:35

Haha. Nechceš s ním spát a ani ho odloudit od rodiny a co od něho teda chceš? No, jak si psala na začátku, že máš trable, tak myslím že je teprve budeš mít, až to zjistí manželka. A doufám že ano, vyškubat vlasy takovým… jako jsi ty, co neví co je rodina a charakter

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4715
4.11.19 23:39

Takovýhle typ chlapa bohužel znám (je to manžel známé), je pohledný, dobře zajištěný, zadaný s malou dcerkou (jeho žena se ani netají tím že ví že ojede na co narazí a je s ním kvůli hmotnému zajištění) a neustále balí mladé holky, vždycky to má stejný scénář, dokud jí nedostane do postele tak jí nadbíhá jako zamilovaný puberťák, potom co mu projde postelí tak zmizí, když byla jó dobrá tak se ozve 2× až 3×. Vždycky si vybírá holky tak do 25, které působí hodně naivně protože ty starší a rozumnější mu na to neskáčou. Takže bych ho natvrdo odpálkovala zpátky k manželce. Nemáte to zapotřebí takhle se ponižovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 23:57

Píši raději anonymně, aby mě tu kolegyně neukamenovaly. Jsi mladá, proč si neužít? A jestli je to ještě takový fešák :) proč nevyzkoušet staršího muže? Jestli je to záletník jako že asi je, tak není třeba mít nějaké výčitky. Však se hned nemusíte brát :mrgreen: šla bych do toho :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
13111
5.11.19 00:30
@Anonymní píše:
Píši raději anonymně, aby mě tu kolegyně neukamenovaly. Jsi mladá, proč si neužít? A jestli je to ještě takový fešák :) proč nevyzkoušet staršího muže? Jestli je to záletník jako že asi je, tak není třeba mít nějaké výčitky. Však se hned nemusíte brát :mrgreen: šla bych do toho :palec:

si ve své sluníčkové, rozkrokově veselé řeči, opomněla fakt, že je ženatý, tudíž se brát nemůžou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 00:48

Tak si to zkus, no ;) co tady budem vespolek mudrovat, mas svou hlavu a jsi zjevne rozhodnuta. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
5.11.19 03:12
@Malina7 píše:
Pokud chlap svádí mladé holky, vždy jde o bičování ega. Jsi ještě mladá a nezkušená, abys tohle mohla soudit ( nic ve zlém). Prostě pro něj jsi jenom rybička, co se chytí na jeho pérko a znamenáš jenom další egotrofej. A že je někdo hezký, sympatický a úspěšný ( což nemáš podložené) neznamená, že si nemusí bičovat ego. Mluvíš jako lehká holka, před kterou se usměje šedivák a Tobě se roztleskají stydké pysky: a vidí se jako Julie Roberts ve filmu Pretty Women. To jsi tak zoufalá, že nemáš na to si nabrnknout svobodného chlapa? Neodpovídej. Jsi, a je mi Tě jako ženy líto :roll:
:mrgreen: :mrgreen: to je krasnej vyraz!… zive si to predstavuju, jak se pani od stesti, ze si ji konecne vsiml starnouci chlap v krizi stredniho veku, roztleskaji stydke pysky, tlap, tlap, tlap… :lol: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
5.11.19 03:24
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám takový trable. Líbí se mi jeden muž, ale je ženatý a má dvě děti mladší i 10 let myslím. Já si ho nenašla, on našel mě v jednom podniku se svými podřízenými na večírku, vlastní firmu a pozval zaměstnance na pivko. Párkrát jsme se tam ještě viděli a teď si nezávazně píšeme. Rozumíme si. Já v něm nehledám žádný vážný vztah a ani s ním opravdu nechci hned spát nebo ho odloudit od rodiny, ale je mi velmi sympatický a vlastně pořád se mi vnucuje i když jsem mu řekla, že má děti a ženu a hledí si radši jich. Asi jim to neklape. Mě je 23 let a jemu kolem 40-45 možná. Ale je to opravdu krásný, upravený chlap a je fakt těžké mu odolat. Ještě má šedivé vlasy a z toho jsem hin. Úchylka asi. Kdyby neměl závazky, už po něm skočím, ale nedá mi to i když mě tak přitahuje a nevím jak ho vymazat z hlavy. I on se snaží mi nadbíhat. Nosí mi do práce květiny a když mu neodepisuju delší dobu tak jakoby nenápadně ho vždy potkám minimálně když jdu se psem :roll: je jako zamilovaný puberťák a to jsme spolu nic neměli. :roll:

Hele, kyby zensky soulozily s kazdym starnoucim zenacem, kterej se boji smrti a starnuti a od te hruzostrasne predstavy mu v makovici hystericky huci tak, ze mu nenapadne nic „originalnejsiho“, jak balit mlady holky, aby si pak s kapsami nacpanymi viagrou dokazoval, ze neeee on nestarne, tak by se holky usoulozily k smrti. Vetsina holek tyhle druhomizaky odmitne, ale vzdy se najde nejaka zoufalka, ktera se rozklepe radosti a neresi, ze chlap ma zenu a deti. :) Stava se i v lepsich rodinach :mrgreen:

Příspěvek upraven 05.11.19 v 04:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
5.11.19 03:44

Jo a jeste jsem ti zapomela rict, ze jeho stara je megera, nestara se o deti a nerozumi mu a on je strasne nestastnej a celej zivot cekal na zenu, jak jsi ty a ani nemuze uverit vlastnimu ptakovi, ze se konecne dockal. Zazraky se deji :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama