Je ženská schopna si sama udělat novou podlahu?

Anonymní
2.12.20 12:41

Je ženská schopna si sama udělat novou podlahu?

Ahoj,

Chtěla jsem se zeptat lidí, kteří si sami rekonstruovali byt, zda si myslí, že bych sama zvládla položit vinylové podlahy.. Ještě nevím, jestli je ta podlaha křivá nebo její nedostatky. Dozvím se příští týden…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6000
2.12.20 12:43

Na to by si netroufl ani manžel a to je hodně zrucnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19247
2.12.20 12:44

Jelikož se takhle ptáš, tak asi nemáš žádné zkušenosti, takže ne. Možná ještě, pokud by byla podlaha vyrovnaná, připravená, ale i tak si myslím, že je škoda materiálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
2.12.20 13:00

U nás pokládal manžel, ale na úplně vyrovnanou podlahu. Já bych to nesvedla ani omylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14723
2.12.20 13:07
@Anonymní píše:
Ahoj,Chtěla jsem se zeptat lidí, kteří si sami rekonstruovali byt, zda si myslí, že bych sama zvládla položit vinylové podlahy.. Ještě nevím, jestli je ta podlaha křivá nebo její nedostatky. Dozvím se příští týden…

Kdyz se ptáš, tak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4371
2.12.20 13:12
@Anonymní píše:
Ahoj,Chtěla jsem se zeptat lidí, kteří si sami rekonstruovali byt, zda si myslí, že bych sama zvládla položit vinylové podlahy.. Ještě nevím, jestli je ta podlaha křivá nebo její nedostatky. Dozvím se příští týden…

Zvládla, ale výsledek bude tragický.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6246
2.12.20 13:28

Koukám, že jsem asi jediná, co si myslí, že to zvládneš. Pokud teda nebudeš mít za zadelí malý děcko. Já bych si troufla, nepřijde mi na tom nic složitýho nebo k pokažení. Jestli je podlaha křivá nebo ne, to máš jedno. Stejně ji budeš muset upravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.12.20 13:29

Tak zvládneš to určitě, ale bude to nejspíš vypadat příšerně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
2.12.20 13:39

Já podlahu pokládala sama a neměla s tím vůbec zkušenost.
Takže za mě ano!!! :hug:

Řekla jsem si, že když to zvládli mi kamarádi, kteří s prominutím jsou IQ-tykve a jejich tělesná schránka je ještě slabší jak já, tak proč bych si měla na toho někoho pozvat a platit peníze navíc. Dobrá, neměla jsem to asi za rekordní čas profíka, ale chodila jsem do práce, po práci dělala podlahu no a za týden jsem to měla… Jakmile jsem koupila lišty, tak to podlaze dodalo šmrnc a byla jsem na sebe pyšná. A to milí zlatí NAPOPRVÉ! 45m2
kuchyn, chodba a pokoj…

Pořádně si to poměř, obvod obsah ti něco říká? A pokud nejsi uplně levá tak v tom nevidím problém… Ikdybys to měla dělat na dvakrát.

Doporučuji koupit materiál navíc, pro případ, že něco špatně uřežeš nebo, když se ti to poškodí…

Zvládmeš to! :) držím pěsti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
2.12.20 13:44

Myslím si že ženská zvládne to samí jako chlap. Mamča pokládala plovoučku i dlažbu, štípala a řezala dříví na cirkulárce. Takže s chutí do toho. Držím palce ať se ti to povede :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
2.12.20 13:45

Pokládali jsme s přítelem sami a byli jsme uplně nepolíbení.
Spíš mě překvapilo, že si to nedělá každý sám, bylo to v pohodě.

Horší byly ty kraje, ale zvládli jsme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2255
2.12.20 13:46

Zrucna zenska zvladne stejne jako zrucny chlap. Takze ty sama musis vedet, jak na tom jsi. Ja bych si troufla doma na ledasco, moje kamaradka si neslozi ani skrinku z ikea. Takze tezko radit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52580
2.12.20 13:47
@Anonymní píše:

pochybuji. manžel to udělá ale je to docela makačka. manžel si dom udělá cokoliv, kromě elektriky. Pokud nemáš žádné zkušenosti tak bych se do toho nepouštěla ani náhodou :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
2.12.20 13:48

Na jaře jsme s manželem položili laminatovou podlahu v celém bytě. Museli jsme, řemeslník dodělával lepší zakázku, my nasmlouvané stěhováky. Každý dělal část, dohromady jsme se plantali. Doporučuji začínat na částech, kde budou skříně/gauč než člověk chytne grif. Koukni na videa na stránkách Hornbachu, jsou pěkně dělané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
2.12.20 13:55

Je úplně jedno jestli jsi ženská nebo chlap, pokud jsi trochu zručná, ale asi by na to měli být dva. Nebo u nás byli a řekla bych, že to bylo akorát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat