Je župan do porodnice nutný?

Anonymní
11.2.16 14:35

Je zupan do porodnice nutny?

Ahoj.Uz mam sbalenou tasku. Jedine co nemam a musela bych koupit je zupan.Zda se mi to na tu chvili zbytecne. U prvni dcery jsem zupan v porodnici nemela vubec, ale to uz je davno.Vy jste mely? je to nutne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

619
11.2.16 14:36

Nikdy jsem v porodnici zupan nemela a nechybel mi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
11.2.16 14:37
@Anonymní píše:
Ahoj.Uz mam sbalenou tasku. Jedine co nemam a musela bych koupit je zupan.Zda se mi to na tu chvili zbytecne. U prvni dcery jsem zupan v porodnici nemela vubec, ale to uz je davno.Vy jste mely? je to nutne?

neměla jsem ani jednou, nechyběl mi :think: za mne zbytečnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
11.2.16 14:38

Ne. Je tam hyc, ještě župan na sobě táhnout.

• Nahlásit
  • Citovat
3405
11.2.16 14:38
@Anonymní píše:
Ahoj.Uz mam sbalenou tasku. Jedine co nemam a musela bych koupit je zupan.Zda se mi to na tu chvili zbytecne. U prvni dcery jsem zupan v porodnici nemela vubec, ale to uz je davno.Vy jste mely? je to nutne?

Ne, neni nutny 8) Jestli Ti bude zima, tak se zabalis do deky. A nekdo ma zupan proto, ze chodit jen v pyzamu ci kosili je mu neprijemne (citi se „nahy“).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9711
11.2.16 14:40

Já měla, a i přes horko se v něm na chodbě pařila, protože u nás postávají v chodbě návštěvy, a jít si třeba pro pití nebo svačinu jen v noční košili, měla jsem blbý pocit z toho, že bude vidět, jak mám narvaný rozkrok vložkama, břicho a prsa se klepou, prostě jsem se do županu ráda schovala. Kdyby byly návštěvy úplně mimo a s těmi chlapy bych se tam nepotkávala, nepotřebovala bych. Nemůžeš si půjčit třeba u mamky nebo tchýně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50404
11.2.16 14:42

Zalezi, jak to u vas chodi, u nas byly navstevy na chodbe, celkem chladno a zupan jsem teda využila na maximum, neb semi fakt nechtělo posedávat před cizima v nocni kosili, navíc tam byla dost zima. Ale mela jsem svůj, kdybych nemela, tak bych si půjčila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
11.2.16 14:42

Já jsem pro župan. Nějak mi není moc příjemné chodit mezi lidi do jídelny na oběd, popř. za návštěvami jenom v noční košili. Pokud ti tohle nevadí, není župan nutný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
11.2.16 14:43

Né kvůli porodce ho nekupuj. Já ho využila akorát ve FTN v Krči. Tam nás po porodu tahali po chodbách, na UZV normálně do čekárny mezi pacoše z venku :roll: ale kdo ho neměl, tomu půjčili nějaký otahaný erární.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 14:44

Hura, tak na to kaslu. A co se tyka plen, vzala jsem tesco plenky od 4 kg.Je to ok?

• Nahlásit
  • Citovat
59251
11.2.16 14:45
@fragola píše:
Já jsem pro župan. Nějak mi není moc příjemné chodit mezi lidi do jídelny na oběd, popř. za návštěvami jenom v noční košili. Pokud ti tohle nevadí, není župan nutný :)

asi záleží na porodce, my měli oběd na pokoji, návštěvy taktéž, nikam chodit netřeba :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
11.2.16 14:46

Záleží jak mimco váží..já mela od dvou kilo do peti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
11.2.16 14:47

@martina.se Tož to u nás ne… Oběd v jídelně, návštěvy na pokoji zakázány…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 14:48

Župan jsem měla pokaždé akčně sebou a ani jednou nevyužila. Plenky vem pro novorozence. Od čtyř kilo bude asi velký.

• Citovat
  • Upravit
59251
11.2.16 14:48
@fragola píše:
@martina.se Tož to u nás ne… Oběd v jídelně, návštěvy na pokoji zakázány…

8o tak pak župan fakt chápu.. tohle bych nedala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama