Ječné či vlčí zrno

69
30.3.15 11:58

ječné či vlčí zrno

Ahoj všichni. Na očním víčku zhruba uprostřed se mi objevila minulý týden malá bakule. Další den jsem měla víčko trochu napuchlé, hned mě napadlo ječné zrno, jelikož jsem ho měla před půl rokem. Kamarád mi půjčil framykoinovu mastičku..teď po několika dnech se mi to nehorší, ale tu bakulku tam pořád mám, je sice malá, ale je tam a trochu to cítím. Poradíte mi někdo co s tím? Předem moc děkuji. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6387
30.3.15 12:18

Někdy se ty bouličky nevstřebají, nebo třeba až za delší dobu, jestli ti to vadí a nechceš čekat, zajdi na oční. Může se i zapouzdřit a zůstat tam.
Já na to trpěla hodně, vždycky jsem s tím musela za očním a on mi do toho píchnul injekci, aby se to rozpustilo nebo aspoň zmenšilo. Někdy nepomohla ani ta a muselo se to vyříznout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
30.3.15 12:21
@dianaa píše:
Někdy se ty bouličky nevstřebají, nebo třeba až za delší dobu, jestli ti to vadí a nechceš čekat, zajdi na oční. Může se i zapouzdřit a zůstat tam.
Já na to trpěla hodně, vždycky jsem s tím musela za očním a on mi do toho píchnul injekci, aby se to rozpustilo nebo aspoň zmenšilo. Někdy nepomohla ani ta a muselo se to vyříznout.

Děkuji moc. A jak dlouho jsi čekala ty? mám to zatím pár dní, tak si říkám, že ještě bych pár dní vydržela. Jen mám strach… a když ti to vyřízli, máš po tom nějakou jizvičku? děkuju moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5668
30.3.15 12:27
@Katka66 píše:
Děkuji moc. A jak dlouho jsi čekala ty? mám to zatím pár dní, tak si říkám, že ještě bych pár dní vydržela. Jen mám strach… a když ti to vyřízli, máš po tom nějakou jizvičku? děkuju moc :-)

Ahoj, mamka ted mela jecne zrno za 3 dny bylo pryc po tobrex kapkach. Dcera mela loni nejspis vlci zrno, trvalo 2 mesice nez se vylecilo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3318
30.3.15 13:54

@Katka66 A ten Framykoin byl už otevřený?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
30.3.15 14:04
@BaMaK píše:
@Katka66 A ten Framykoin byl už otevřený?

JJ byl. A chvilku už je prošlý.. ale kamarád to používá a vždycky mu to brzo zmizí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6387
30.3.15 14:24
@Katka66 píše:
Děkuji moc. A jak dlouho jsi čekala ty? mám to zatím pár dní, tak si říkám, že ještě bych pár dní vydržela. Jen mám strach… a když ti to vyřízli, máš po tom nějakou jizvičku? děkuju moc :-)

To je různé, někdy měsíc, někdy déle. Dr. říká, že mám přijít pokaždé hned, předepíše silnější kapky a mast. Tak jestli máš možnost, raději k lékaři.

Jizvičky nemám, řezali mi jich více, na oku se to dobře a rychle hojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama